Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

:KK57::KK57::KK57::KK45::KK45::KK45::KK11::KK14::KK14: dedik size demi geçmeyin reele buluşmalara,gecelere akmaya :KK48: açtığın başlık bizim eski geyiğin yarısı olmadan patladı mişi hanım:KK59::KK70:

:KK57::KK57::KK57::KK45::KK45::KK45::KK11::KK14::KK14: dedik size demi geçmeyin reele buluşmalara,gecelere akmaya :KK48: açtığın başlık bizim eski geyiğin yarısı olmadan patladı mişi hanım:KK59::KK70:

hem buraya hem reele yetişemiyoruz bacım..:21::21:biz sizdn daha hızlı samimi olup daha çok görüşüyoz jelo janım..:KK48::KK48:

hem buraya hem reele yetişemiyoruz bacım..:21::21:biz sizdn daha hızlı samimi olup daha çok görüşüyoz jelo janım..:KK48::KK48:

Her taraftan sınıfta kaldınız looo:)))zaten sizin grubun buluşması da sayemde oldu dikkat çekerim geceyi ben ayarladımmm:KK48::KK48::KK48: yoksa bişey olacağı yoktu yazdım ya whatsupdan 4,şehir dışı 10,günde bir kahvaltı yemek toplantısı bizim grubun çalışın yetişinn bizeee:KK70:

Yuzumde deri faLasi ve sarkma ve cukurluk gormemisler, gozaltim da sorun var dedidler, yuzunuzede cok isterseniz ameliyatsiz yontem thermage yapalim dediler, istanbulda bilinen lux bir hastane ve acayip indirim yapiyorlar bana yari yariya neredeyse cunku ahstanelerin sahibi arkadasimin arkadasi ama ben kendi istedigim kendi sevtigim aklima koydugumu yapacagim yine sanirim

Selam pukkapad, aradan baya zaman geçmiş thermage yaptırdınmı benımde cuma randevum var.. nişantaşında akın beye gidecceğim

Kızlar selam. Yüzümuzun alt bölgesi ve boyun için onerebileceginiz uygulama var mı? Mac lift düşündum ama 50 yaşindan önce önermiyor doktor. 41 yaşındayim.

X