Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

benim kiz italya da yemek yemis:)))))))))))) ceyrek dilim pizza ama hic begenmemis hihohahahhah

napolide yediğimiz pizzayı hala unutamadık..el yapımı , malzemelerin hepsi doğal..mmmhh..olsa da yesek..bir iştahım açıldı ki sormayın...:kk77:

kızlar , misch cnm cook güzel görünmüşşsün işte budur...o kadarcık asimetri prob leri yaratılış gereği herkeste var...olmayan olmaz tanrı böyle yaratıyor.
uygulama nın yaşı kac...fotolarına baktım...bilen soylesin ona göre yorum yapacam..ilk fotosu mavi kazaklı olan op öncesi mi??
kızlar cook işş var ...coook yorgunum gözlerim kapanıyor...burasını coook begendimmm sanırım gene Gülhan akıl etti tebrikler..şengul cugumeee deee sevgilerrr .gelemesem de unutmayııınnn beniiiiiii..
efsun cuguma naz a nevin ime de muuccxxxx...gene uymazsam gelirimm ..
Kızım hepimizin adını niye söylüyon. Burası mail grubumu. Ay biri streile burda gözetlendiğimizi desin. Kaybetti kendini

Kızım hepimizin adını niye söylüyon. Burası mail grubumu. Ay biri streile burda gözetlendiğimizi desin. Kaybetti kendini

kızım sen de niye soyleyip dikkat çekiyosun..özelden yazdımdı ben acil olarak..dun biz de onun adını demişiz.o da deniyo sanmış..daha başka şeyler diyecekken zor engel oldum.yüreğime iniyodu:oops::oops:

kızım sen de niye soyleyip dikkat çekiyosun..özelden yazdımdı ben acil olarak..dun biz de onun adını demişiz.o da deniyo sanmış..daha başka şeyler diyecekken zor engel oldum.yüreğime iniyodu:oops::oops:
Ay hadi ya. Ben demedim adını dimi. Yok yok. Dememişimdir

geri dönüp bakmaya cesaretim yok..en çok ben cınlattım kulagını nerde bu kız diye..işte hep iyi niyetimden:KK30::KK30:
Sensindir o. Bazen kaybediyon kendini. Yazık steril de napsın adet böyle dedi zar. Nereye kaybolduki o hem.

Printtttt nerdesin. Bi geldin bi gittin noldu. Bebler mi ağladı.
Özledik dün seni ihmal etme bizi

X