Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

burada sokakta kedi,kopek yok, herkes satin alir, petshop d ayok ciftikler var, geneld eherkes kedisini kopegini kisirlastirir, kedi ve kopekler minumum 1500 tl den baslar fiyatlari,sahiplendirme olayi yok, barinaklar var evet, onalra verebilrisin, onlarda sahiplendirmek icin cuzzi 800 tl gibi bir para alir...eger sahiplendirilemezse maalesef yok edilirler:KK43:
Biliyorum canım. Ben burda bu konulara bakan bir işteyim:KK45: Buranın kanunlarını da avrupayı da işim gereği biliyorum. Barınaklarda 15 gün sahiplenilmeyince uyutuluyorlar. Ama petshop olmadığını bilmiyordum.

Yağ az ya. Vucud korktu tabi kıtlığamı giriyorum diye

ya bel
hic tanimadigina ucretsiz vermek ne kadar dogru? boyle belgeleri tamamliyorsun, kisi ciddi mi ? neredeyse 7 seceresini yaziyorsun, kayitli ofis var oraya vergisi odeniyor vs

iyiymiş..burası 100 sene sonra bile o noktaya gelmez..bir suru gruptan mail vs geliyor, hayvan sever oldugum için..dehşet haberler var..okumuyorum artık direk siliyorum.kafamı kuma gömüyorum..

ya bel

iyiymiş..burası 100 sene sonra bile o noktaya gelmez..bir suru gruptan mail vs geliyor, hayvan sever oldugum için..dehşet haberler var..okumuyorum artık direk siliyorum.kafamı kuma gömüyorum..
Canım bazı haberler inan abartılı. İçindeyim biliyorum. Hayvanseverlerinde derneklerinde abarttığı ya da olayları çarpıttığı çok oluyor.
Ama kötü olaylarda var tabi

Var canım. Ben öyle tembelimki bişi yaptığım yok

ben de yemek yapmayı unuttum resmen..ısıtmaya üşeniyorum bazen..halbuki tek başına ne kalabalık misafirleri keyifle ağırlardım..gençken:KK42::KK42::KK42:

Canım bazı haberler inan abartılı. İçindeyim biliyorum. Hayvanseverlerinde derneklerinde abarttığı ya da olayları çarpıttığı çok oluyor.
Ama kötü olaylarda var tabi

canım işkence gören cok hayvan var..sokaklarda aç bilaç sakatlanmış bacağıyla gezenleri vb saymıyorum bile..
ama hayvan severlerin ciddi bir ego sorunu oldugunu, inanması guc ama iktidaf mücadelelerine girdikleine de tanık oluyorum..bir de çok sinirli ve kavgacılar..barınaklarda her gün dehset durumdaki canları gore gore sinir kalmadı çoğunda..

sen nasıl içindesin..niye anlatmadın şimdiye kadar..ordan kanım ısındı sana demek ki:KK36::KK36:

canım işkence gören cok hayvan var..sokaklarda aç bilaç sakatlanmış bacağıyla gezenleri vb saymıyorum bile..
ama hayvan severlerin ciddi bir ego sorunu oldugunu, inanması guc ama iktidaf mücadelelerine girdikleine de tanık oluyorum..bir de çok sinirli ve kavgacılar..barınaklarda her gün dehset durumdaki canları gore gore sinir kalmadı çoğunda..

sen nasıl içindesin..niye anlatmadın şimdiye kadar..ordan kanım ısındı sana demek ki:KK36::KK36:
Canım ben hayvan sever derneklerin bir araya gelip hayvanlar için çalıştığını görmedim. 8 yıldır bakıyorum bu işe. 3 dernek bir araya gelmiyor. Birbirlerini yiyorlar

Canım ben hayvan sever derneklerin bir araya gelip hayvanlar için çalıştığını görmedim. 8 yıldır bakıyorum bu işe. 3 dernek bir araya gelmiyor. Birbirlerini yiyorlar

biliyorum canım maalesef..:KK14:

Girdim kiz yalniz parada bana guzel gelicek kibarligimi bozmiyim :))) yarin mudurluge gidicem ttnet bir suru sorun cijardi

Girdim kiz yalniz parada bana guzel gelicek kibarligimi bozmiyim :))) yarin mudurluge gidicem ttnet bir suru sorun cijardi

hahahha..neyse ben biarzdan sızmayı planlıyorum..dün size laf yetiştireceğim diye uykusuz kaldım bugun perişandım..
pukkayla marco sabaha kadar konuşmuşlar laf aramızda:KK69::KK69:

X