Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Araştırmacı gazeteci gibiydi zaten emru belli hastanenin yoğun bakımlarına anestezi ekibine dr nin infosuna kadar

aaaa hep arar evet hazırmısınız ,heyecanlıysan rahatlatır feiliz bu telle alakalı bir anısı var yazamayacağım iki gün aklıma geldikçe güldüm

Hahaha beni aramadi yurt disi cok yazar diye belki mesaj yazmisti geldinizmi diye

Hahaha beni aramadi yurt disi cok yazar diye belki mesaj yazmisti geldinizmi diye
mesaj atması bile şu an bana iyi geldi ben hep muayeneye gittim sekreterden gün aldım bi gün önce sekreter arıyordu standart makyaj oje yok şu bu vs diye ameliyat sabahı ne konuşmuştuk diye sorarlar o kadar çünkü not alınmıyordu atıyorum meme ucu mu istemiştin nerden ne yapacaktık gibisinden.
ben çok şaşırdım gerçekten aramasına

r u ready durumları yani

evet ya yoğun bakım var mı yok mu baya bi araştırdı gerçekten

Yani herşey Şansamı bırakılıyor? değişik bir iletişim kurma ve yaklaşım şekli ne demişler söz uçar yazı kalır gerçi şu ana kadar mağdur olanıda görmedim demekki ameliyat günü sıkı iletişim kuruyorlar, birgün önce bizzat doktorum tarafından bilgilendirildim

ben yaşadığım anlatıyorum meme amliyatında birinci hafta kontrolünde gördüm

ameliyat sonrası bile görmedim her iki ameliyatımda sadece odaya gelip odadaki kişilere iyi geçti başarılı diye bilgi verilmiş
asistanlar bilgi veriyor şu oldu bu oldu diye.

kuaför olayını da ilk defa duydum yemek 4 te gelmişti bi daha yok ne kuaförü allah aşkına

Bahtı kara arkadaşım :)) elbetteki yaşadıklarını aktarıyorsun o konuda şüphem yok baktılar sen zayıfsın bir öğünden fazla ihtiyacı yoktur deyip seni rahatsız etmemişlerdir

Bahtı kara arkadaşım :)) elbetteki yaşadıklarını aktarıyorsun o konuda şüphem yok baktılar sen zayıfsın bir öğünden fazla ihtiyacı yoktur deyip seni rahatsız etmemişlerdir

yemeksepetinden sipariş et demişti hemşire ne akıllı dimi ameliyattan çıkmış insana pizza ya da hamburger ye diyen bi hemşire

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…