Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kız jelo ,senin paylaştığın fotolardan hatırladım. Kola içip tostmu ekmek arasımı yemiştiniz kız siz
Ayrıca o hazırlanan ikramlıklarıda unutamam yani

ahhahahha sorma ne partiydi valla ben pis yerim zaten Barış hocanın hastalarının getirdiklerini hiç affetmedim

Son düzenleme:
amly güzel gçmiş burda ki bütün arkadaşlarınız kadar bende sevindim adınıza inş sorunsuz ve güzel çok çabuk iyleşme süreciniz olsun mutlu ve sağlıcakla sevgilerrr

emru Cnm geçmiş olsun çok sevindim ameliyatının iyi geçmesine artık sırada bekleyip ödem atma ve iyileşme sürecin var inşallah herşey çok güzel olacak

Çok çok geçmiş olsun. Maşallah yazdıklarınızdan iyi olduğunuz belli. Ben ilk 2 gün biraz zorlanmıştım. Benide takip edersen sevinirim. Benim bugün 26 gün oldu.

cok sevindim guzel ve rahat gectigine hadi buyuk gecmis olsun darisi butun isteyenlere.. misil misil uyu simdi..

cok sevindim guzel ve rahat gectigine hadi buyuk gecmis olsun darisi butun isteyenlere.. misil misil uyu simdi..
Ahh ahh bi uyuyabilseydim.zanax ve kas gevşetici veriyorlarmış gece rahat uyumamız için.banamısın demedi.bu pozisyon ve hareketsiz durma olayı beni uyutmadı.ağrım yok çok şükür,acı var tabii.ama aml dan önceki gün de hiç uyumamıştım heyecandan .dün gece ile birlikte 48 saat oldu uyanık.hadi bakalım hayırlısı ne kadar dayanıcam.bu arada gece gizlice kendim kalktım yürüdüm refekatçimi uyandırmadanacımadı mı acıdı zorlandım mı zorlandım.ama biraz dirayetli olmak zorundayız di mi ama.yeni olacaklara tavsiye olsun diye yazdım son satırları

Tatlım evet %20 şansım vardı dikey iz olmadan.derim esnekmiş epey .o yüzden ben hamilelikte falan hiç çatlamadım biraz esnek oluşuna bağladım bunu.burada da işime yaradı galiba.bacaklara gelince,yağ olarak alabildiğinin tamamını alıcağını söylemişti.simitlerden toplam 500 gr çıkmış .göbektende alabildiğini almış kök hücreye çevirmiş.çevrilmiş hali ile 460- gr çıkmış.onu da paylaştırmış.lastikle sarılı bacağım hala o yüzden şeklini göremedim.eski halinden iyidir muhakkak diye umut ediyorum.
Görür görmez ilk fotoyu sana yolluycam bu konunun uzmanı sensin caniko,bakar yorumlarsın

kök hücre olarak 460 ise normal hali baya çoktur süper olmuştur eminim benimki kök falan değildi ama dr um aynı şey demişti kesinlikle şimdikinden iyi olmuştur simitlerde gitti belinde incelmiştir kız fıstık gibiydin zaten tam fıstıklı lokum oldun

yazma böyle nazar değer sonra allah korusun sen yine kendini zorlama ne olur ne olmaz dışarda içerde bi sürü dikiş var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…