Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Kızlar merhaba
Büyük gün geldi benim için.yarın sabah 9 da alıcaklarmış ameliyata beni.7:30 da tahliller için hastanede olucam.gelişmeleri yazmaya çalışırım.
BOL SANSLAR CANIMMM, GUZEL GOBEKLE UYAN BIZEDE IYI HABERLER VER INSALLAH... HERSEY ISTEDIGIN KADAR GUZE OLSUN

emru emru canm yarın güzel bir uykuya dalacaksın her uykuya dalışta güzel hayeller kurarız bazen istediğimiz rüyada gerçek olur dileklerinin hayallerinin yarınki uykudan uyandığında gerçekleşmesi dileğiyle Allaha emanet ol .sevgilerrrr :KK68:

emru emru canm yarın güzel bir uykuya dalacaksın her uykuya dalışta güzel hayeller kurarız bazen istediğimiz rüyada gerçek olur dileklerinin hayallerinin yarınki uykudan uyandığında gerçekleşmesi dileğiyle Allaha emanet ol .sevgilerrrr :KK68:
Canim bugun ameliyat oluyor ve su an ameliyat masasindadir kesin

Genel cerrahi ve plastik cerrahi 2 dr girdi ameliyata.
Öncesi fotosunu çektim. Şuan baktığımda dehşete düşüyorum...
Sonrası için henüz foto yok çünki hala direnim çıkmadı. Yarın 1 hafta olucak. Çok şişliğim var ve 7/24 korseliyim. Yarından sonra yeni fotom olur inşallah. Ben de albüm yaparım☺️

şanslısın iki dr eski yeni baktığımız da evet şoklar yaşıyoruz :) dren demek kan akışı hala fazla ondan uzun kaldı sağlıkla tamamla sürecini

Kızlar merhaba
Büyük gün geldi benim için.yarın sabah 9 da alıcaklarmış ameliyata beni.7:30 da tahliller için hastanede olucam.gelişmeleri yazmaya çalışırım.

Büyük gün hadi bakalım sağlıkla kesil biçil güzelce uyan :KK19:
spontane gelişti bizde bugün oraya geleceğiz forumdan bir arkadaş kök hücresi olacak bende araya kaynak olacağım botoxs dolgu :KK14:

Bir dahaki operasyonum için torpil bulacağım :KK70: gerçi ben kafadan torpilliyim :))

daha yeni uyandım senle ne gezmişiz bacaklarım ağrıyor :KK14:yaşlı kadınım hep diyorum:KK48: endodaki arkadaş var ya hani resim gösterdim şu reelde arkadaş o yazdı akşam; buluşalım kahve diye geliyormuş hastaneye bende taktığım yeri şey ettiriim gel sende BMW beni götür :KK70:

daha yeni uyandım senle ne gezmişiz bacaklarım ağrıyor :KK14:yaşlı kadınım hep diyorum:KK48: endodaki arkadaş var ya hani resim gösterdim şu reelde arkadaş o yazdı akşam buluşalım kahve diye geliyormuş hastaneye bende taktığım yeri şey ettiriim gel sende BMW beni götür :KK70:
Aynen desem yatakta yarı baygın mesaj okuyup Alıntı yapıyorum :)) çok gezerim normalde fakat Bahar'ın gelmesi yordu ANLAŞILAN senmi yaşlısın ayol nazarım değecek enerjinde sohbetinde çok keyifliydi bir dahakine çok daha uzun bir görüşme planlayalım. Sen beni götür de yeterki BMW emrine amade baby :))

X