Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kuaför gelmedi bana da bak

ben Barış beyi çok taktir ediyordum eve çiçek gönderiyordu yada hastane çıkışı veriyordu bir zamanlar şimdi durum ne bilemem
Vallahi kuaför olayini anlatayim
Simdi ozel bir isteginiz varmi dedi hemsire bende evet saclarimi yikamak istiyorum dedim tabloya yazdi
Sonra bi baktim kuafor geldi odama hem yikadi hem fon cekti sasirdim gercekten yani fransada boyle hizmet yok sonra ercan bey geldi ben zaten kuaför yolliyacaktim odaniza hastaneden cikis yapinca guzel olur diye , ama siz once davrandiniz dedi ama esteworldda oyle hizmet yok

ayy o nasıl bir şeymiş ya vallahi özel istek falan süslü kokoş olduğunu anlamış dr

Kızlar merhaba
Aml 4:30 saat sürdü.karın germe ile birlikte bacağa kök hücre yağ dolgusu oldu.ilk çıktığımda yarım saat zorlu geçti.yanma üşüme anesteziyi atma.ama ondan sonra çok rahattım.2 saat sonra yemeğimi yedim.2 saat sonrada yürüdüm.yürümeden evvel Ercan bey geldi neler yaptığını anlattı korseyi açıp durumu gösterdi.yuppiiii dikey iz yoook.yetişmiş derim.çok sevindim .bacaklarda güzel olmuş.
benden havadisler böyle.destek olan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.bende sonra olacak arkadaşlarıma da dua ediyorum.
Sevgiler

Gecmis olsun super vallahi dikey izin bile yok daha ne olsun masallah
Ben cok iyi uyanmistim gerci ben senin kadar cok kalmamistim ameliyathanede ondandir belki bide yag dolgusu da var anca 4 bucuk saat
Dinlenmene bak Canim

maşallah sesin çok iyi geliyordu zaten bacak için kaç cc koyulmuş söyledi mi?
karın germede zaten yapılabilecek bir şey varsa yapılabiliyor sonuçta yeniden Amerika'yı keşfetmiyorlar demek ki derin esnemiş çok güzel, uğraşmıştır da %20 lik kısmı sağlamak çok büyük başarı olmuş. çokta sarkık değildi göbeğin kimine göre ihtiyacında yoktu ama oldu hemde dikey izsiz çok çok mutlu ol arkadaşım. bacaklar ayrıca ilgilendiriyor beni bilesin

Çok çok geçmiş olsun emru ..en zorunu atlattın..iyileşme sürecinde kolay ve sorunsuz geçer inşallah..mutluluğun daim olsun :))

emru çok geçmiş olsun tekrardan uygulama ile bugün spontane oradaydık botoks dolgu işlemleri için senide 5 dakika da olsa gördük iyi görünüyordun yalnız çok şaşıırdım valla teknisyen bile bizleri biliyor dedi ya şu buluşmalar yapan grupmusunuz çok şanslısın çok refakatçin teknisyen birde ameliyatta çekmiş resimlerini sana süper anı bu

Geçmiş olsun Önceki Halide iyiydi birçok kişiye göre, eminim sonrasıda harika olacaktır

Son düzenleme:
Evet tatlım çok şanslıydım.benimle bir girdi benimle bir çıktı.foto da çekmiş güzel oldu benim için.seni görünce bugün odada hem sevindim hem şaşırdım bi de anestezinin etkisi tam geçmemişti ya konuşamadım herhalde doğru dürüst di mi?bu arada evet gruptan kısmen haberi var onunda.sizin filizler köftecisinde buluştuğunuzu bile biliyorlar,gelenler söylüyormuş biz toplanıyoruz falan filan diye.

ahahhaha valla tanınıyoruz ya süper

hemen tanıdın ama bende tanımana şaşırdım beni çok az durduk yemeğe geçtik arkadaşla adını not aldık teknisyenin artık bizde torpil isteyeceğiz 1 senedir gitmemiştim hastaneye girince ameliyat olmak istedim yine 7 kat candır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…