Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

pişt şampiyonum benimmm sana bilmeden yamuk yapan ablanı affet hamsi candır ya tü tü neyse toplamışsın tüm oyları özelden tüzelden oy istemeden aferin
ayyy şımardım valla sen bile bana oy vermemişken şikesiz tamamen bilek hakkı ile özelden mesaj ile oy istemeden hamsi güzelinden sevgiler bunu birisi taktı bana ahahah

yarın gelir herhalde madalyam çok yakışacak eminim

Yeri degil ama tebrik ederim
Gorseydim bende oyumu kullanirdim ama yemek bolumune ugramiyorum malum yediklerime dikkat ediyorum

Çok geçmiş olsun. Nasılsınız şimdi. İnşallah istediğiniz gibi olur herşey.
Teşekkürler...
Benim epeyce zorluydu ameliyatım. Çünki fıtık dolu bir karnım ve neredeyse parçalanmış kaslara sahiptim.
Doktorlarım epeyce zorlanmışlar ama sonuç gayet başarılı. Direnim halen takılı uyku yok sancı var durumdayım

sizi yeni görüyorum yada geçmişte yazdınız başlığa ben atladım geçmiş olsun iyi süreçler diliyorum
Aranıza yeni katıldım
Ameliyatım ile ilgili araştırma yaparken ben de dahil olmak istedim.
Teşekkür ediyorum. Umarım kolay atlatırım
sizi yeni görüyorum yada geçmişte yazdınız başlığa ben atladım geçmiş olsun iyi süreçler diliyorum

Şımar şımar hak ettin sonuna kadar tekrar tebrikler canımcım boynuna tak gez hahhah madalyanı

Aranıza yeni katıldım
Ameliyatım ile ilgili araştırma yaparken ben de dahil olmak istedim.
Teşekkür ediyorum. Umarım kolay atlatırım

iyi yaptın mesajında doktorlarım çok uğraştı demişsin kaç dr girdi ameliyatına? Resimlerin varmı öncesi sonrası forumda?
güzel sonuçlar olsun inşallah beklentini karşılasın

Yeri degil ama tebrik ederim
Gorseydim bende oyumu kullanirdim ama yemek bolumune ugramiyorum malum yediklerime dikkat ediyorum
yeri olmasada bazen bazı şeyleri yeri geldiğinde söylemek gerekliliğine inanırım sanki her konuşulan yeri mi oluyor hıh dimi
çok teşekkür ederim hep evimizde yaptığımız şeylerden kazen sağ olsun bu defa herkese bildirim yolladığı için oy oranım çok yüksek oldu

ama hala madalyam gelmemiş

Canım benim neden kaldırdın? Bakıp, bakıp kendimi gaza getiriyordum. Sonucu gördükçe kendi göbeğime dokunuyordum

iyi yaptın mesajında doktorlarım çok uğraştı demişsin kaç dr girdi ameliyatına? Resimlerin varmı öncesi sonrası forumda?

Genel cerrahi ve plastik cerrahi 2 dr girdi ameliyata.
Öncesi fotosunu çektim. Şuan baktığımda dehşete düşüyorum...
Sonrası için henüz foto yok çünki hala direnim çıkmadı. Yarın 1 hafta olucak. Çok şişliğim var ve 7/24 korseliyim. Yarından sonra yeni fotom olur inşallah. Ben de albüm yaparım

Kızlar merhaba
Büyük gün geldi benim için.yarın sabah 9 da alıcaklarmış ameliyata beni.7:30 da tahliller için hastanede olucam.gelişmeleri yazmaya çalışırım.
Bol şans sonucu en az senin kadar sabırsızlıkla bekliyoruz. Darısı sıradakilere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…