Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Teşekkür ederim

foto eklediyseniz görebilir miyiz
Yok eklemedim daha bugün duş alayım sonra diye düşündüm

devlette mi özelde mi oldunuz. sonuçtan memnun musunuz. foto eklediyseniz görebilir miyim. ben de olacağım ama korkup bir türlü o tarihe karar veremiyorum. bide özel mi devlet mi kararsızım.

Ben özel de oldum bir de göğüste kistlerim varmış onlarda temizlenmiş

Başıma gelen en kötü en komik olayı söyleyeyim

Çıkan doku yağlar ve kistler ayrı ayrı teslim edilmiş annem de erkek ziyaretçiler gelince hepsini bir araya toplayıp çöpe attırmış

Patolojiye gidemedi yani çıkanlar orda baya kötü oldum ama yapacak bir şey yok hayırlısı

Ağrı'm sızım azalıyor iyice bu yürüyüş şekli kötü bende bel fıtığıda var daha ne kadar böyle eğik yürümek lazım

geçmiş olsun,hayırlı olsun. en azından kistler patolojiye gidebilse iyi olurmuş. foto eklerken varsa eski amelyt öncesi de koyabilirsen sevinirim. öyle olunca sonuç hakkında daha çok fikir ediniyoruz

geçmiş olsun,hayırlı olsun. en azından kistler patolojiye gidebilse iyi olurmuş. foto eklerken varsa eski amelyt öncesi de koyabilirsen sevinirim. öyle olunca sonuç hakkında daha çok fikir ediniyoruz
Öncesi fotoları dr umda alınca göndereyim
Diğer ameliyat olan arkadaşları Nasıl görebilirim

selam kızlar bugün 4.günüm iyi olacağıma daha kötüyüm sanki karnımın içinde taş kalıpları var çok ama çok gergin içim ne zaman geçecek buuuuuu ahhhhh ahhhhhh ne zaman sizler nasılsınız dün bir arkadşın germe ve göğüs resimlerini gördüm sanırım 6 günlüktü çok iyi gözüküyordu darısı başıma

Öncesi fotoları dr umda alınca göndereyim
Diğer ameliyat olan arkadaşları Nasıl görebilirim
ameliyat olup albüm oluşturanlardan seni izlemeye almalarını istiyorsun. yani görmeni isterlerse görebiiliyorsun. sen de foto yükleyeceğin zaman herkese açık değil, albüm oluşturup gizlilik ayarları yapıyorsun. sonrada görmesini istediğin kişinin profiline tıklayıp izlemeye al dediğinde o kişi fotolarını görebiliyor.

Inşallah,geçince yazarsanız çok iyi olur benim için, dönüşü ayarkayabilmek için,çok geçmiş olsun,beni izler misiniz,

selam canm benimde tam karın germe olacak bilgileri gün gün yazıcam zaten çünki ben burdan çok şey öğrendim bende yardımcı olcam arkadaşlara

kizlar bisey sorucam gobek deliginjz ne zaman yuvaya tam oturup sekil aldi? benimki daha tam olarak oturmadi bugun 4hafta 2 gun oldu

arkadaşlar drum la görüştük evet istediği kiloya düştüğüm söyledi hayırlısıyla allah nasip ederse benm için büyük gün ocak 25 amlyt günü sabah saat 7 de yatış 9 da operasyon dedi allah nerde varsa yardım edsin banada etsin valla burdan öğrendim herşeyi sordum varis çorabı korse drenleri fln operasyon 2 buçuk 3 saat sürebileceğini söyledi birde hafif yan simitlre ve üst karın mide bölgesine lipo yapacağını söyledi hee bu arada ben sigara içiyorum ama bugünden Son dedi bu beni biraz zorlucak çevreden de kimseye söylemedim eşim ve çocuklarım bilyo çocukları tembihledim olsun bitsin öle duysunlar inşallah bende burdaki birçok arkadaş gibi sorunsuz geçirir mutlu olurum

Hadi hayırlısı olsun sorunsuz sıkıntısız güzel bir süreç geçirirsiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…