Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

teşekkür ederim 1 haftanın 3 günü gitti kaldı 4 gün sanırım sende aml oldun şimdi nasılsın ne kadar zamanda iyi oldun ya da şöyle sorayım aynada ne kadar zaman sonra kendini görünce sevindin?
Cok sisim canim sanirim daha cok erken beklicez.sabirsazlaniyorum insallah sabrimiza emegimize deger:)

Burada da hep ufak muhabbetler döner mesela işte en son saç muahbbbeti olmuştu ha kırmızı çamaşır falan yani bu geyikleri herkes yapar normal ya katılan katılır o ayrı tabi:) ben okudum ssıkılamdım ha banada geliyor evet çok bildirim sayfalar dolu ounca tabi hoş değil ben bi sayfada kib yapmıştım geçmişte fazla olunca bende doğru bulmam ama bu başlıktakiler abartı değil keyifli ara geyikler tabi bu benim görüşüm ha doğru biizmde vardı biliyorsun oraya +18 geyik yapmaya döneriz o başka ben başllık konu hiç açmadım anlamam da joker gezerim daha iyi arzum77 sen aç gelirim ben dedim ya ben çakmam başlık açmaktan canım

Son düzenleme:
arkadaşlar ben niye kimsenin resmini göremiyorum haaa bide nasıl resim koyulur bana bi tarif edin yawww

Yahu sende Nasıl eski üyesin :)) Ne konu açmasını biliyorsun ne albüm yapmasını :))
Yok,siz açın . Açmayı bilen arkadaşlar vardır sonuçta

Sagol canim aldim seni izlemeye
tşkler hemen bakıyorummm:)))

Yahu sende Nasıl eski üyesin :)) Ne konu açmasını biliyorsun ne albüm yapmasını :))
Yok,siz açın . Açmayı bilen arkadaşlar vardır sonuçta

İki dr ye ameliyat oldum hele son dr ye bi kaç hiç başlık konu açmadım yetenek yok bende bu konularda daha seviyorum orta yerlerde ara ara geyikleri heralde :) var bir eski geyiğimiz onuda ben değil zaten eskilerden açan arkadaştı zamnında esmiştik neyse şimdide muhabbet oluşuyor :))) yeni polemik olmasın başlıkta herşey sakinlemişken:))

Geçmiş olsun
Tam karın germe ile mini arasında dediğin nasıl bir yöntem yani

Kirmizi don muhabbetini inanin severek okudum guldum

Kirmizi ic camasiri muhabbeti cok iyidi inanin...ama o kirmizi ic camasirli öncesi fotografi biliyorsunuz ve karin germeden onceki hal...ona keza sizin pazen muhabbetinizde keyifli tabiki ama bazen konu disina fazla cikmasak iyi olur diye dusundum.tonguç hocanin vajen daraltma yontemini buraya boş bulundum yazdim zaten cevap alamadim..baska baslik actim burasi degil yeri diye dusundum.. neyse geyik sohbetlere beni de davet edin bu haşin arastirma istegim korkum azalsin ne guzel olur

Işte ne olsun karnı pek anlayamadım şiş birşey işte yuvarlak koca memeler falan öyle işte

gördüm gördüm maşşallah dimdik olmuş daha yeni olmasına rağmen iyi görünüyor herşeyi fitifit sıra sende hadi kesti biçtir :)))))

arkadaslar bende foto yukledim bi baksaniza benim karnimada mini karin germe yetermi.

Bakalım izlemeye aldıım.

Anlaşıldı o zaman herkes dozunda ara muhabbeti sever bu başlık için iyi zaten herkes konusunu açtı ama yine burada yazıyor mesala niye bura aktif niye aktif (ben varım ondan dermişm:)) sohbet ediyoruz gırgır arada ondan sorma Neste özelden attım bi kaç arkadaşa en son halimi bi seksi giyin demi yok boşver pazen penye candır sağlıklıdır:))))))))))

Ben oldum hem tam karın germe lipo ve meme küçültme 6 ocakta oldum

Geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…