Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cok zorlama bencede yavas yavas alistir bencede ben en az uc ay bekliyecegim karin kaslari calistirmak icin oyle okudum fransada ki kizlar hemen baslamiyormus dr lari anca uc ay sonra diyor.. Evet vucudum baya direniyor hemde motivasiyonu burda buluyorum hadi bakalim

Yok jelocum celulize değil tbozda görünce bende istemiştim daha önce yapmam sonuç alamazsınız demişti alyanak thermilift mi bişiy varmış çok iyi dedi onun için özellikle selülit ve sıkılaşma biraZ zaman geçsin sonuçlara bakiyim o olabilir sende sor ona güveniyorum ona y şimdi çökmeleri doldurdu bide lazer lipo selülitlerede iyi geliyo diye biliyorum bakalım cnm
1 seans yeterli oluyor dedi bana sor cnm sende

Bunu öğrendiğim iyi oldu kesin sonucu olması güzel birşey

Cnm ayrı alyanak ayrı bi selülit işlemi yapmadı lazer düzeltiyomuş biraz çukarlarıda doldurdu thermilif mi bişiy söyledi 1 seans herşeyi önermem ama bu iyi dedi bana ilerleyen Zamanlarda yaptırabilirim duruma göre cnm sende bi sor sero

4.gun aml. dez avantaj lari
1. yasli neneler gibi yurumek .benim gibi uzun boylular icin daha feci bel omuz agrisi fena
2. ödemmm ödemmm ödemm bildiginiz icine su sıkılmis balon gibi sisim.. oda tuzlu yemeyip bol su icmeme ragmen.
3. kasinti pirelenmisim gibi haldur hauldur kasiniyorum isin kotu tarafi kasinan yerlerim hissiz kaşıyorum . kaşınamiyorum ama ķaşıyorum ama kasıyamiyorum
4. v yatmak donememek
5. wc isi o isi hic sormayin kabizlik yokta ay dikisler acilirmi korkusu var ki bu cok munkun degilmis.
6. benim zipilr kucagima gelmek istiyor vicdan azabi beni mahvediyor..
7. kocam nerde unutun kocayi o neymiski 2 hafta sonra hesabin sorulur cekil kenara dediginiz yegane can yoldasiniz

Tatlım hepsi geçecek anılarım depreşti ahh o korse yokmu

Okey anladım şimdi benimde içim pis dedim bana mı yapmadı mutlu etmez bu sonuç sizi dedi ben yapmam demişti, thermilift sorarım mutlaka tamam canım sağolasın

Senin boyun da uzun 66/67 olsan bile yeter
Ay bi ben veremedim su kilolari 2 ay oldu tam bugun hala bir gram gitmedi

seni incelemeye alsak çözemeyiz serom yahu 2 ay gram verilmezmi benim bile moralim bozuldu ya senin adına diyet spor tık yok yanlış giden bişeyler var mümkün değil hiç oynamaması doktora git bi

73 barawooo sana sen bana motive oldun dedim bu şişko başardı sende başarın bugün başladım diyete şeker,ekmek, kaçamak yok arkadaşlarım başlamıştı benim gezmelerim var diye gruba girmemiştim hepsi 9 günde 3 er kilo verdi yarında cardiyo başlayacak zuzummm arada sana yazarım özelden ne yiyim meenü at diyeee

kizlar bana acil cevappppp simdi dus alcam korseyi yikamak istiyorum ne kadar sure korsesiz kalabilirim. birde korseyi ne sekilde yikasam ? makinadami eldemi? ve luften biri bana su bantlarin yapiskanlogini nasil temizleyebilcegimi soyleyebilormi? islanincq cekmek kolayda yaposkanliklar kalio..

Kızlar benim bildiğim thermilift adından da anlaşılacağı gibi ısıyla termal enerji ile yani sıkılaşma amelyatsız germe diye duymuştum reklamlarını da gençlik ısısı diye afişlerde okumuştum. Bazı hasta tiplerinde cellulaze selülite fayda etmiyo olabilir ama bende faydası cok net oldu sadece cok kilo aldıgım için selülitlerim belirmeye başladı zaten cok kilo almamam için uyarılmıştım lipodada selülittede malesef kilo alırsak alınan güzel sonuc yok oluyor. Yani bende ki sonuc celulaze ile elde edildi. Thermilift ilerki planlarımda var

Her daim yardımcı olmaya çalışırım harbi ya ne şişkoydum beeee içimden bir insan çıktı resmen hafta başına 1 kg ideal hızlı kilo kaybı çabuk geri Dönüyor biliyorsun :) hatta 500 gr bile işi görür. Sen beni dürtersin özelden

Zuzu banada bir gunluk ornek menu at lutfen ben bi yerde yanlis yapiyorum yada jelonun dedigi gibi saglik sorunum var dietetisiyenden randevu alacagim bakalim..

Tatlım sen bu sene çok tatil yaptın bu kaçamaklar ondan değilmi :) insanın tatildeykende Özgür olması çok önemli olsun sen yine eski görünümüne geri dönersin, selülit bendede var

Tatlım sen bu sene çok tatil yaptın bu kaçamaklar ondan değilmi :) insanın tatildeykende Özgür olması çok önemli olsun sen yine eski görünümüne geri dönersin, selülit bendede var
Oralara hiç girmeyelim dr un haberi yok kaçamaklarımdan bende zaten 24 aralıkta tekrar olcam günümü aldım bu sefer kaçamakları az yapmaya söz verdim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…