Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Cnm çok daha iyi ayaklandım bugün biraz ağrı oda oturp kalkarken bide kollar sızlıyo :)
1.8 gibi çok yağ aradım dedi yağ kalmamış artık :)
Aldıklarıno da alt dudak ve bacaklarımda selülit çökmeler vardı onlarıda halletti su an ödemden davul gibiyim
Eşim cadılıklara başladın yine diyo
Avokado yaprğ mısır püsk kiraz sapı
Korsenin altında ayrıca bezler var o gece çok aZ ıslaklık oldu cnm

Ozo bu selilit olayını açarmısın bana biraz nasıl düzeltti onu ben buradan bir arkadaş tboz selilt ameliyatı olunca istedim bende de var aşırı kahve tüketmekten dedi ben yapmıyorum bu ameliyatıı çökmeyi demiyorum onu banada yapmıştı bacak revizyonunda yağ çekti doldurdu

Kızlar benim miğdemin üstü çok şişiyor ya dokunuyorum balon gibi yemiyorumda ödem desem çok enteresan sizede oldumu
Benim de butun karnim o sekilde sis canim bende yemiyorum bugun lahmacun yaptim bi tane yedim dusun :KK42:

Cnm çok daha iyi ayaklandım bugün biraz ağrı oda oturp kalkarken bide kollar sızlıyo :)
1.8 gibi çok yağ aradım dedi yağ kalmamış artık :)
Aldıklarıno da alt dudak ve bacaklarımda selülit çökmeler vardı onlarıda halletti su an ödemden davul gibiyim
Eşim cadılıklara başladın yine diyo
Avokado yaprğ mısır püsk kiraz sapı
Korsenin altında ayrıca bezler var o gece çok aZ ıslaklık oldu cnm
:KK70: kaynat bakim kazani canim bende yarin bi gidim herboriste yesil cay ve biberiye baya zayiflatiyomus bi deneyim :KK37:
Evet cok yag cekmemis demekki yaglarin kokunu kurutmussun kiz masallah :KK70:
Demek ercan bey selulit de yapiyo supermis :KK66:
Tekrar gecmis olsun bir sure daha sis gezeceksin malesef sabirli ol tatlim :KK66:

Sevgili arkadaşlar,iyi dileklerde bulunan herkese teşekkürler ve benim ile birlikte ameliyat olan herkese de geçmiş olsun, istanbultb ameliyat sürecini çok iyi anlatmış beninki de aynı şekilde olduğu için tekrardan yazmıyorum, doktorum bacak içlerine de azıcık lipo yapalım dediği için benim de korsem dizden başlıyor göğüsaltına kadar, hiç ağrım yok çok şükür, tek sıkıntım boğazımda gıcık oluşması ve balgam birikmesi , bu olduğu an 2-3 dk resmen kopuyorum, öksürmemek için çabalar falan . En büyük korkum hapşurmak oldu habire burnumu kapatıp geziyorum.
Tuvalet işi zor değil ama korseden ötürü biraz sıkıntılı artık bu işler bitince iyice temizleniriz dururuz inşallah,
Ben kimseye söylemediğim için eşim bakıyor bana oğlum ile dönüşümlü olarak, ama görüyorumki hasta bakmak zormuş, allah razı olsun onlardan bebek gibi bakıyorlar bana, ben halen yatar vaziyetten yardımsız ayağa kalkamıyorum belki korkuyorum bilmiyorum, ama eğik de değilim tam dik olmaya bir tık var gibi.
Doktorumdan ve hasteneden acayip memnun kaldık, nasıl bir ilgilenmek nasıl bir kibarlık, giderken arabaya kadar bir uğurlanma, valla işlerini çok iyi yapıyorlar, doktorum kamran beyin ( benden de bayağı genç ) ama ellerinden öpmem lazım , işini çok düzgün yapan sakin ama ilgili , kibar bir adam, ülkemizde böyle doktorların yetişmesi gururlandırıyor beni, 3 ay sonra meme küçültme yapacak kısmetse onu da atlatınca inşallah herşey güzel olacak, bu arada eve geldiğimde ertesi gün tartıldım 3,5 kg az çıktım, birazda ödem olduğu düşünülürse hiç fena değil,
Bitki çayı içmeyin dediler, bol su ama abartılmayacak (2lt) , bir de c vitamini verdi bir markanın bu da estetik operasyonlarda iyileşmeyi hızlandırıyormuş (enfla c)
Oldukça az yiyiyorum öğlen akşam çorba gibi birazda ben kilo verirsem iyi olacak.
Hepinize sevgiler selamlar
Sana cok gecmis olsun canim sevindim iyi olmana
Bana da enfla c vermislerdi odem attiriyo baya wc ye gidiyosun onunla zirt pirt :KK70:
Peki sende dren varmi canim hala duruyomu yoksa ertesi gun cikardimi,?

hahahha sana bişey olmaz canımm idolüm şişen inen hemen
Nazara geldim ayol al yanak çok korkuyor nazardan :KK70: geçen bir arkadaşımız mercimekceku mercimekceku zuzunun göbeğinden istiyorum demiş Ercan beyde o harika oldu zaten demiş tabi dietinede çok dikkat ediyor demiş daha çok yolum var skinny giyeceğim :)) ebru şallının videosu eşliğinde yarın uygulama yapacağım o skinny giyilecek

Biri şu zuzu53 zuzu53 e bi dur desiiiin:stop:yeter garik..eridin bittin bacım..detoks metoks boşver..valla nazara gelcen..:KK17:maşallah arkadaşıma:KK68:
Düğün var çok eğlenecuuuk :KK70: Sünnet'e hazırlık ağzı açık kalan akraba cemiyetini görür gibi oluyorum :) hedefime az kaldı azıcık daha sıkılaşmam lazım güzellik

Nazara geldim ayol al yanak çok korkuyor nazardan :KK70: geçen bir arkadaşımız mercimekceku mercimekceku zuzunun göbeğinden istiyorum demiş Ercan beyde o harika oldu zaten demiş tabi dietinede çok dikkat ediyor demiş daha çok yolum var skinny giyeceğim :)) ebru şallının videosu eşliğinde yarın uygulama yapacağım o skinny giyilecek
Cnm resimlerden gördüğüm kadarıyla şimdi de skinny giyebilirsin çok ta güzel olur :KK66:

Cnm resimlerden gördüğüm kadarıyla şimdi de skinny giyebilirsin çok ta güzel olur :KK66:
Giyebilirim fakat istediğim gibi durmaz bu arada 73,6 kg düşmüşüm 6 ları bir göreyim ilk işim skinny almak olacak
image.jpg

Senin boyun da uzun 66/67 olsan bile yeter :KK66:
Ay bi ben veremedim su kilolari 2 ay oldu tam bugun hala bir gram gitmedi :KK42:
Evet dediğin gibi o rakamlarda kafi gelebilir gerçi bu haliminde çok iyi olduğunu al yanakta söyledi :KK70: bugün biraz karın çalıştım ağrıdı kaslarım çok zorlama yavaş yavaş alıştır vücudunu dedi, sende verirsin daha yeni başladın düzen anca oturur vücut direniyordur sakın demoralize olma kolay gelsin diyorum :)

X