Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Zuzu banada bir gunluk ornek menu at lutfen ben bi yerde yanlis yapiyorum yada jelonun dedigi gibi saglik sorunum var dietetisiyenden randevu alacagim bakalim..

araya girme sero gebertirim zuzu bana lazımmm kızlara yetişemk için doktorumu paylaştım amme zuzuyu paylaşamam

valla şişkoymuşsun bacımmiki insan hatta önceki sen değilsin gibi seni tanımasam fake lo bu derdimmm

valla şişkoymuşsun bacımmiki insan hatta önceki sen değilsin gibi seni tanımasam fake lo bu derdimmm
Valla fake olup olmadığım tescilli bu düşüncelere kapılanlarada diyecek sözüm yok ikili işlerle hiç işim olmaz herkes kendine yakışanı yapar. Kız yerin dibine soktun beni evet içimden bir insan çıktıda iki insan çıkacak kadar değildim be yavrum

Sana cok gecmis olsun canim sevindim iyi olmana
Bana da enfla c vermislerdi odem attiriyo baya wc ye gidiyosun onunla zirt pirt
Peki sende dren varmi canim hala duruyomu yoksa ertesi gun cikardimi,?
Teşekkür ederim, aynen söylediğin gibi hep tuvaletteyim, direnlerim taburcu olduğum gün çıktılar, zaten oldukça azalmıştı.
Bu sonrasında şişme işinden oldukça endişeliyim
Bir de ne kadar takacağız bu korseyi

Canım doktorun mu istedi yıkanmanı senin talebin mi
Ben çarşamba ilk kontrole gideceğim banyo yok dedi, ayrıca bu korse işi çok zor diy çıkart, acaba 15 gün yıkanmasam mı diyorum) saçımı kuaförde halletsem , vücudumu hergün sabunlu bezle siliyoruz zaten.
Bacaklardan falan nasıl gececek o korse, ben de kurutma makinesi var atılır mı acaba.

Ben yıkanacağım zaman yıkatıp kurutma makinesine atıyordum derecesini yüksek tutma 30 derecede yıkat kurutmadada uygun bölümü kullan

Dr un ne kadar takacagini soyler canim ama alisiyosun merak etme sonra cikart dese bile sen cikatmiyacaksin o korseyi
6 aya kadar sisip iniyoruz korkma:))

Bir arkadaşım bu ameliyattan olmuştu 8 ay önce, bugün ona sordum doktoru 3. Haftada kendisi kesip atmış korseyi çıkaracaksın demiş, karın kasların tembelleşir demiş. Ama sanki daha uzun takmak gerekli gibi geldi bana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…