Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ozo bu selilit olayını açarmısın bana biraz nasıl düzeltti onu ben buradan bir arkadaş tboz selilt ameliyatı olunca istedim bende de var aşırı kahve tüketmekten dedi ben yapmıyorum bu ameliyatıı çökmeyi demiyorum onu banada yapmıştı bacak revizyonunda yağ çekti doldurdu

Kızlar benim miğdemin üstü çok şişiyor ya dokunuyorum balon gibi yemiyorumda ödem desem çok enteresan sizede oldumu
Benim de butun karnim o sekilde sis canim bende yemiyorum bugun lahmacun yaptim bi tane yedim dusun

kaynat bakim kazani canim bende yarin bi gidim herboriste yesil cay ve biberiye baya zayiflatiyomus bi deneyim
Evet cok yag cekmemis demekki yaglarin kokunu kurutmussun kiz masallah
Demek ercan bey selulit de yapiyo supermis
Tekrar gecmis olsun bir sure daha sis gezeceksin malesef sabirli ol tatlim

Sana cok gecmis olsun canim sevindim iyi olmana
Bana da enfla c vermislerdi odem attiriyo baya wc ye gidiyosun onunla zirt pirt
Peki sende dren varmi canim hala duruyomu yoksa ertesi gun cikardimi,?

hahahha sana bişey olmaz canımm idolüm şişen inen hemen
Nazara geldim ayol al yanak çok korkuyor nazardan geçen bir arkadaşımız mercimekceku zuzunun göbeğinden istiyorum demiş Ercan beyde o harika oldu zaten demiş tabi dietinede çok dikkat ediyor demiş daha çok yolum var skinny giyeceğim :)) ebru şallının videosu eşliğinde yarın uygulama yapacağım o skinny giyilecek

Biri şu zuzu53 e bi dur desiiiinyeter garik..eridin bittin bacım..detoks metoks boşver..valla nazara gelcen..maşallah arkadaşıma
Düğün var çok eğlenecuuuk Sünnet'e hazırlık ağzı açık kalan akraba cemiyetini görür gibi oluyorum :) hedefime az kaldı azıcık daha sıkılaşmam lazım güzellik

Cnm resimlerden gördüğüm kadarıyla şimdi de skinny giyebilirsin çok ta güzel olur

Senin boyun da uzun 66/67 olsan bile yeter
Ay bi ben veremedim su kilolari 2 ay oldu tam bugun hala bir gram gitmedi
Evet dediğin gibi o rakamlarda kafi gelebilir gerçi bu haliminde çok iyi olduğunu al yanakta söyledi bugün biraz karın çalıştım ağrıdı kaslarım çok zorlama yavaş yavaş alıştır vücudunu dedi, sende verirsin daha yeni başladın düzen anca oturur vücut direniyordur sakın demoralize olma kolay gelsin diyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…