Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Aklima arzum77 geldi dru korsesini kesmisti onunda h ha

valla ben bugun dus aldim korseyi hemen giyinmek istedim.. kış ayinda korseyle daha ii oluyor en azindan sisme olayini baskilio..

hahahha olmaz hepsi benim ilk tüyomu aldım zuzudan telde işlnememiş badem,ceviz,kayısı da ekleyeceğim menüme bugünü güzel kapadım şükür tek kacamağım yokkk
Super o zaman kacamak yapmadin guzel baslangic hadi bakalim :) kuru incir de ekliyebilirsin ara ogunlerde

hahahha olmaz hepsi benim ilk tüyomu aldım zuzudan telde işlnememiş badem,ceviz,kayısı da ekleyeceğim menüme bugünü güzel kapadım şükür tek kacamağım yokkk
Akşamdan bir lt suya Çubuk tarçın Salatalık ve limon dilimleyip sabaha kadar demle ertesi gün su ihtiyacını bu karışımla karşıla tercihe göre içine maydanoz ve taze nanede ilave edebilirsin

Ayyy o gunler geldi aklima, kasinmaktan uyuyamadigim saga sola donemedigim, neyse ki gecti, insallah sende atlatacaksin bu gunleri.. Bu korseden bi kurtulsam diyordum ama su an cikarmak istemiyorum hep taksam diyorum..

Akşamdan bir lt suya Çubuk tarçın Salatalık ve limon dilimleyip sabaha kadar demle ertesi gün su ihtiyacını bu karışımla karşıla tercihe göre içine maydanoz ve taze nanede ilave edebilirsin
Hii bu sudan bahsediyosun anladim yarin ilk isim eksikleri almak o zaman

zuzu ve chanel bu lazerlipo yapilan yerlerdeki hissizlik ne zaman gecer?
Karin germede hissizlik olmadi bende cok lipo yapilmadigi icin ama onceki ameliyatimda lipo yapilan yerlerim baya hizsiz kalmisti hele karnim baya baya uzun surmustu tabi kisiden kisiye degisir canim

Kızlar bı korse pahalı bir şey mi? Karın germe için olan. Özellikle tavsiye ettiğiniz bir marka alınan yer falan var mı?

Kızlar bı korse pahalı bir şey mi? Karın germe için olan. Özellikle tavsiye ettiğiniz bir marka alınan yer falan var mı?
Fiyatları hakkında yorum yapamayacağım fakat ucuz olduklarınıda düşünmüyorum. Ameliyat olduğunda hastane bu masrafları karşılıyor canımcım

Ben üniversite hastanesinde olacağım. Doktor kendin alacaksın dedi. İnternete baktım 30 liraya bile var. Ama ne kadar sağlıklı bilmiyorum tabii. Doktora sorayım bakayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…