Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Sana izin benden yok bir kere otur yerinde kilo ver öyle ol yani illa olacaksan bana kalsa evlen arkasından bekle evlilik otursun(ne demekse bu evlilik otursun:) sonra çocuk en az 3 sonra emzir o bitsin ondan sonraa

dimi bi de o var.o kadar acı cek sonra evlen cocuk olsun boşa gitsin. :) annem gibi konuştun kuzu ya.evdekiler deliriyo zaten benim bu estetik aşkım yüzünden

ben diyet yapamıyorum doğru dürüst delireceğim.2 gün yapıyosam 3. gün yalan oluyo :) sonra al yanak neden az yağ aldı dıyorum hahaha
Sarma adama ye iç yan gel yat sonra simitlerim var deee :)) ayol henüz yiyip içip yatarak Zayıflama Tekniği icat edilmedi olursa ilk müşterisi ben olurum herhalde tükenmişlik sendromundayım nutellamı getirin

Sarma adama ye iç yan gel yat sonra simitlerim var deee :)) ayol henüz yiyip içip yatarak Zayıflama Tekniği icat edilmedi olursa ilk müşterisi ben olurum herhalde tükenmişlik sendromundayım nutellamı getirin
oy kaşık kaşık nede tatlııııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…