Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Çokta kilon yok galiba yanılıyormuyum tatlım

Tamam şimdi anladım.ben onu yıllar önce kullanmıştım.ama bi faydasını görememiştim.belkide ben uygun kullanamadım
Evet Can'ım kurallara uymazsan ya kilo veremiyorsun yada alıyorsun tecrübeliyim ama uyunca sonuç alıyorsun ben Shake içemiyordum miğdemi bulandırıyordu bi gün içip bir gün içmiyordum masraflı birşey karar verince kullanmaya herşeye uyman gerekiyor yoksa paran çöpe gider valla ama çikolatalı Shake çok güzel :S

Kaş'ımın arasına çok çatmaktan çenemde basık dolsun biraz dudakları yaptırırken çıksın aradan
Yag dolgusu guzel olur
Dudaklardami var ayy ne zaman yaptiriyosun resim bekliyom ona gore ben gecen vazgecmistim dudaktan al yanak gerekmez dudaklarin guzel demisti ama cok istiyosan yag dolgusu yada kendi dokundan yaparim demisti

İnan dünya para vermiştim onlara ikinci doğumdan sonra.bir sürü teferruatlarınıda verdiler bana.hiç bi üşe yaramadı bende.gerçekten ciddi para harcamıştım onlara

Yag dolgusu guzel olur
Dudaklardami var ayy ne zaman yaptiriyosun resim bekliyom ona gore ben gecen vazgecmistim dudaktan al yanak gerekmez dudaklarin guzel demisti ama cok istiyosan yag dolgusu yada kendi dokundan yaparim demisti
Can'ım ben söyleseydim kendi yağımdan yapardı sonradan geldi aklıma daha kalıcı oluyor benim dudağımda var şuan inceydi dudağım iki kez yaptırdım baya kaldı ama yine yaptırıcam üst dudak biraz daha çıksın

İnan dünya para vermiştim onlara ikinci doğumdan sonra.bir sürü teferruatlarınıda verdiler bana.hiç bi üşe yaramadı bende.gerçekten ciddi para harcamıştım onlara
Doğrudur ama aslında danışmanda bitiyor iş sen kilo veremediysen bir sorun vardı devam ettirmemesi gerekirdi benim danışman ablam gibi kanka olduk valla şuan sadece çay ve Aleo içiriyor diyeti yaptığım için çoğu para kazanmak için veriyor birsürü şeyi sen neleri kullandın

On sene geçti aradan neler kullandığımı hatırlamıyorum net olarak..ama çok teferruatları vardı.bide eşimden gizli kullanıyodum.çok zorlanmıştım.ama bana göre beslenme şekli deyilmiş sonradan anladım.peki çaylarını serbest kullanabiliyomuyuz.yani ürünleri kullanmadan

Ben çok nescafe içiyordum yani sürekli sıcak birşey içmeyi seviyorum çayını sürekli mamasını yemeden içiyorum baya gidiyor bana toksin attırıyor ödem şişlik ben tadınıda seviyorum yağları parçalıyor ama kilo vermede en önemli şey su içmek bak bana danışmanım söyledi mamasını yemeyeceksen bile günde 2,5 litre su iç ekmeği kes pilavı hamur işini kes zaten kilo verirsin mamanın amacı protein kasları kuvvetlendirmek vitamin birde düzenli beslenemeyen insanlar için ara öğünü abartanlar

Doğru valla.geçen gün bacağımı yaktım.acısından çok iz kalcak diye ağlıyorum.benimkilerde babasına,baba anneme bi estetik parası daha çıktı demişlerÇok utandım
Ayyy koptum yaa çocuklar bile biliyor benimkilerde dışarıda komşu kız sen ne kadar zayıfladın dedi ben tam diyet diyecektim benim doğrucu Davut kızım annem yağlarını çektirdi dedikadun aaaa gerçektenmi dedi başladım anlatmaya

Eee bizdeki dertlere baksana dudaktı totoydu bacaktı göbekti burundu kırışıktı tırnaktı kirpikti genitaldi saçtı kaştı kulaktı memeydi ayol say say bitmez daha neler neler
Valla bitmiyor ya benim bacaklar kalmıştı bakalım ne yapacak doktor birde burun olsa Tmm dolgu felan ufak işker

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…