Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

kizlar gogus altindan diz kapagina kadar korse giyicem karin germe lazerlipo olcak.. hastanede nelere ihtiyacim olur ve pijamami alsam gecelikmi alsam hangisi kullanisli olur benim icin

kizlar gogus altindan diz kapagina kadar korse giyicem karin germe lazerlipo olcak.. hastanede nelere ihtiyacim olur ve pijamami alsam gecelikmi alsam hangisi kullanisli olur benim icin
Hiçbirine ihtiyaç duymayacaksın desem :) ben açıkçası bütün götürdüklerimi giyemeden geri getirdim hastanede en rahat edeceğin Kıyafet hasta önlüğüdür

Hiçbirine ihtiyaç duymayacaksın desem :) ben açıkçası bütün götürdüklerimi giyemeden geri getirdim hastanede en rahat edeceğin Kıyafet hasta önlüğüdür

ozaman debelenmiyim almak icin tisort falan gotururum :) su wc isi kafama takilio kabizlik falan cekersek nasil olcak bide benim karin kaslarida dikilcek ne yapsakki. varmi onerin zuzu..

QUOTE="ChAneL81, post: 43802453, member: 626574"]Gunaydin kizlar hepiniz benle beraber icerdeydiniz ne haber [/QUOTE]
Gel biz ikimiz konuşalım kimse gelmedi daha, nasılsın güzelim, son durumun nedir?

feiliz
Iyiyim canim son durum iyi canim odemler hala duruyo inmez olasica oturunca resmen bir katlanti olusuyor bir an once gitse su odemler de kurtulsam

Arkadaşlar merhaba,
istanbulda yaşıyorum
bahçelievlerde oturuyorum
bende uzun uzun yıllardır göbek ve mide görünümümden çok müzdaribim..
boy 1,59 falan kilom 55-58 arasında değişiyor ama döğum yapmış arkadaşlarımdan bile daha çok göbeğim var
çünkü genetik yapı annemde böyle
bildiğiniz elma şeklinde vücur ayrıca benim hemen göğüs altımda sabki 2 gögüs daha var göbekle midem hatta alt karnım bile hepsi birleşik gibi inanılmaz kaba ve iri gösteritor kimse 55-58 kilo aralığında olduğuma inanmıyor
çünkü bacaklarım ince tüm kilo üst bedende toplanıyor ..

o nedenle bende kısmet olursa doğum yaptıktan sonra karın germe+ lipo şeklinde bir operasyon düşünüyorum
şuanda evliyim ve bebek düşünüyoruz ..

fakat bunun için şimdiden para biriktirmek istiyorum ..

dikkat ettiğim bir nokta var kimse fiyat bilgisi yazmıyor.. neden?
yani bakıyorum diğer topiklerde doğum ücretleri doktor isimleri çok net yazılıyor ..

eminim herkesin oparesyonu alınan yağ oranı vs farklıdır ama bi orta rakam vardır ben zaten özelliklerimi yazdım
burada sizden ricam bana ortalama bir rakam ve doktor ismi yazarmısınız?

neticede bağdat caddesindeki doktorla
bahçelievlerdeki doktor bir değildir

lütfen fiyat ve doktor konusunda yardımcı olabilirmisiniz?
özel mesaj da atabilirsiniz
bu bilgiye çok ihtiyacm var
eşimi şimdiden ikna etmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…