Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Peki faydasını gördün mü
Şöyle söyliyim ben aml sonra bir ay tükettim belki çok daha fazla şişecektim çayı içtiğim için daha azmı şiştim bilemiyorum he bu ödemelerimin az olduğu anlamınada gelmez dediğim gibi daha fazlada olabilirdi

Serap a ne oldu kızlar

Ben şikayet ettim

Kurum kişi kötüleme yasaak ya sitede iki gün mahpus cezası var Çmaşır, yedek giysi, siğara göndereceğim

Eski ameliyatı vardı ya o hastaneyi önermiyorum yazmış ondan dedi gelir yazar suçunu

Son düzenleme:
Sarma adama ye iç yan gel yat sonra simitlerim var deee :)) ayol henüz yiyip içip yatarak Zayıflama Tekniği icat edilmedi olursa ilk müşterisi ben olurum herhalde tükenmişlik sendromundayım nutellamı getirin
Zuzuuuuu içerdeki arkadaş,söyle zuzuya nutella falan yazmasın okuyorum.zaten içerdeyim dalarım bak didiiiiiiii

Yani seni görmesem bu tepinmeni spor, mısır püskülü, salatalı profil resmin yahu ye gitsin biziim yerimizede fıstık gibisin seen bu kadar kasma hayat yemekle güzel
Ama sonuçta 4 ay önce böyle değildim bu form tutma işleri falan nankör oluyo dikkat etmeyince tekrar bozuluyo denge bunu siz daha iyi bilirsiniz ayrıca Jelesec kız 36 beden olacam belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…