Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Can'ım bir yumurtadan tam anlamıyla protein Alman için 8tane felan Yemen gerekirmiş bunu anca protein tozu ile halledersin
biliyorum cnm günde 2 tam 1 de beyazini yiyorum ama yok olmuyo yetmiyo protein tozu da kullanmak istemiyorum shake nasıl birsey

Can'ım bir yumurtadan tam anlamıyla protein Alman için 8tane felan Yemen gerekirmiş bunu anca protein tozu ile halledersin
Üç tane yiyorum her sabah sadece beyazını genelde et ürünleri tüketiyorum mesela yeşil mercimek ve mantarda çok proteinli

Alem bunlar ya.benim ufaklıkta internette yüzü gözü mor sargılı birisini görse hemen beni çağırıyor.anne bak buda estetik yaptırmış diyor

Üç tane yiyorum her sabah sadece beyazını genelde et ürünleri tüketiyorum mesela yeşil mercimek ve mantarda çok proteinli
Evet tatlım bende genelde et ağırlıklı besleniyorum ama yine olmuyo çünkü nerdeyse hergün spor yapıyorum yarısını anca karşılıyor

biliyorum cnm günde 2 tam 1 de beyazini yiyorum ama yok olmuyo yetmiyo protein tozu da kullanmak istemiyorum shake nasıl birsey
Oda iyi ama çok dikkat etmen lazım kullanırken kilo almamak için araştır sana yakın varsa herbalife görüş derim ama kilo veriyorsun sen gerek yok ben sana diyet listemin resmini atarım istersen

Oda iyi ama çok dikkat etmen lazım kullanırken kilo almamak için araştır sana yakın varsa herbalife görüş derim ama kilo veriyorsun sen gerek yok ben sana diyet listemin resmini atarım istersen
Evet cnm kilo veriyorum artık fazla kilom 2 kilo kaldı sadece amacım kilo vermek değil kas yapmak düzenli spor yapıyorum o yüzden protein almam lazım

Evet cnm kilo veriyorum artık fazla kilom 2 kilo kaldı sadece amacım kilo vermek değil kas yapmak düzenli spor yapıyorum o yüzden protein almam lazım
Ozaman herbalife protein tozunu kullanacaksın zararlı değil sporda yapıyorsun dene istersen ben spor iznim çıkınca başlayacağım

Zararlı değil diyorsun yani tek korkum bu zaten
Can'ım kalp vakfı onaylı ürün bunlar ben oğluma 1,5 yaşında babasının Shake veriyorum çikolatalı cılızdı şimdi iri bir Ada'm olduboyu uzadı kemikleri kuvvetlendi hamile bayanlar doğuma kadar besleniyor bununla anam bende danışman oldum çıktım başınıza

Kızlar kiraz sapı ıhlamur bir limon oda sıcaklığında 1 litre suya yapın çok iyi ödem attırıyormuş çalı çöp içe içe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…