Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Neden iki sene sonra

iki sene sonra yağları çektiririm yazacaktım yarım oldu heyecan olsuntöbe Allah göstermesin be çektiysem lipodan çektim

Bugün gittim burnumu ve kıkırdağımı deldirdim :)) üçüncü burun deldirişim oldu sıra göbeğimde vuslatı bekliyorum dört gözle
Bende ne zaman söylicek diye merak ediyodum..Belki ani bi kararla yüzü gözü burnu hepsini bi arada çıkarırım bende.yarın ercan beye gidicektim.son görüşmeyi yapmaya.başka bi rahatsızlık çıktı.yarın onu halletmem lazım

Zaten kıvranıyoz burda.az önce kiraz sapı ve mısır püsklü çayı içtim.ıııyyyyy iğrençti.sizde böyle föndü möndü diyince walla pes edicem az kaldı
Ay o karisimi deme bana tboz kaynatmisti getirdi igrznc kokuyo dedim kendisine de koydu icecekti guya bana zorla bitir dedi hic sevmedim ben o cayi
Pes etme az kaldi bak sonra sadece sarkan derin gidecek lipoda az olursa rahat bir surec gecirirsin

Ay o karisimi deme bana tboz kaynatmisti getirdi igrznc kokuyo dedim kendisine de koydu icecekti guya bana zorla bitir dedi hic sevmedim ben o cayi
Pes etme az kaldi bak sonra sadece sarkan derin gidecek lipoda az olursa rahat bir surec gecirirsin
Ewt tadı çok iğrenç.mecburen içtim.bi kaç gündür vücudum çok ödem topladı.bu günde böbreklerim çok sancılandı.belki faydası olur diye içtim.yarın gidicem bakalım dr.a..inşallah bişey çıkmaz.

Canim benim sor bakim ne yaptiracaktin? Botox mu ?
cenende ne var canim ?

Gecmis olsun insallah onemli bisey degildir tabi diet le yorgun dustun sen dikkat et kendine vitamin tuket cnm

Sonuç alan çok var gerçekten o kadar hızlı ve etkilimi ?
Şimdi şöyle Can'ım eğer kaçamak yapmazsan kilo vermek için shak içiyorsan kilo veriyorsun ben ilk başladığımda hem shak içtim hem Allah ne verdiyse yedim 4kilo aldım bi ton fırça yemiştim danışmandan onu kullanırken sabah içiyorsun sonra bol protein en güzel yanıda kilo verirken sarkma yapmıyor beni şuan hem spor hocam hem herbalife danışmanım kontrole aldı diyet listesi felan ama uyguluyorum bu sefer

Tamam şimdi anladım.ben onu yıllar önce kullanmıştım.ama bi faydasını görememiştim.belkide ben uygun kullanamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…