Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ohh ne guzel kurtuldun canim o hissizlik yavas yavas gidecek merak etme benimde var hala
Bactroban kremi sur canim dedigi gibi kulak copuyle gunde iki kez

Ohh ne guzel kurtuldun canim o hissizlik yavas yavas gidecek merak etme benimde var hala
Bactroban kremi sur canim dedigi gibi kulak copuyle gunde iki kez
Bana ne krem dedi ne temizle gidiyorum kendi açıyor temizliyor kapatıyor bakalım yarın verecekmi krem

Bende salı günü ameliyat olucam,ama hala arada gelgitler yaşıyorum..genelde okuduğum kadarıyla bu operasyonu geçiripte pek pişman olan yok..

İnşallah canım.sağol moral verdiğin için,burada yazılanlar sayesinde gaza gelip karar verdim...komplikasyonsuz ve başarılı bir ameliyat olur inşallah..sezaryanımı spinal anesteziyle olmuştu..genel anestezidende çekiniyorum..ama hep sonunu düşünerek motive olmaya çalışıyorum..ağrılar ve pişmanlıklar olacak belki başlarda ama sonra iyiki yaptırmışım dicem inşallah..hayırlısı bakalım..

Merhaba bende bugun doktorla gorustum meltem hanimla karin germe ve gogus dikestirme olcam sizin suanki haliniz nasil doktor hakkinda birazdaha bilgisi olan varmi karar veremedim 24 gunum var gecmis olsun tskler

Rica ederim canim ben bi saniye pisman olmadim ama memede olmustum yalan yok ama geciyor hemen o pismanlik sonrasinda mutluluk geliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…