Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Ameliyat sonrası istahsizlik başladı bende
Zaten yemek istesem bile bir frenleme geliyor
Mide ye dışardan baskı var sanırım dikip gerginlestigi için
1 kg vermişim
Sabah foto çekecektik
Korseyi çıkardık aynada bakıyorum falan
Eşim telefonu getirene kadar
Mide bulantısı geldi
Sonra kusma hissi
Sonra gözlerim karardı
Oturdum hemen
Soğuk soğuk terledim su içinde kaldım
Eşim aç karnına olduğun için dedi ama bilemiyorum
Vücut yeni duruma alışamadı birazda güçten düştüm sanirim
Hemen kapadım korsemi :))

Dikkatli ol canım çok geçmiş olsun, Ercan beyi ara istersen son durumunu bildir belki bir önerisi olur ilk günlerde mide bulantısı ve iştah kaybı bendede olmuştu

Aman dikkat et kuzum sabah kahvaltini yap ilaclarini aksatma antibiotik agir dikkat et kendini simdi kan yapici seyler yemen lazim
Migde koruyucu hapini ihmal etme kahvaltidan once
Masallah hemen kilo vermeye baslamisin ben tartildigimda 2 kilo fazla gelmistim

Canım kg vermek istemiyorum
47,5 girmiştim ameliyata
46 kg çıktım sabah

Karin germe ameliyati olanlar.. göbek deliginiz yeniden mi yapildi, bu teknigi her doktor uyguluyor mu yoksa belirli faktörlere göre mi? Birde nasil yapildigi hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim.

Tskler

Dikkatli ol canım çok geçmiş olsun, Ercan beyi ara istersen son durumunu bildir belki bir önerisi olur ilk günlerde mide bulantısı ve iştah kaybı bendede olmuştu

Sonuc gercekten mükemmel gözüküyor. Sizdemi Ercan beye ameliyat olmustunuz? Ne kadar ödediniz? Ameliyat olali ne kadar oldu & kac kg ameliyata girdiniz? Ameliyat sonrasi kilo degisikligi oldumu?

Anladigim kadariyla cogunuz Ercan Beye ameliyat oldunuz..? Aranizda Erhan Eryilmaz, Ilker Manavbasi, Yakup Avsar, Naci Celik, Teoman Dogan, Gürler Akinbingöl vs. gibi doktorlara ameliyat olan varmi?

Ayrica kol germe ameliyati olanlar varsa, bilgilendirirse cok sevinirim.

Tskler..

Yarın sabah ameliyata giriyorum..bir gecelik ve pijama takımı alıcam..başka neler almalıyım önerileriniz varmı?

Ameliyat sonrası iştah durumu nasıl oluyor..iştah azalıyormu?yoksa bilinçli diyete falan mı giriyosunuz??

Ameliyat sonrası iştah durumu nasıl oluyor..iştah azalıyormu?yoksa bilinçli diyete falan mı giriyosunuz??
Vallahi benim' istahim kapanmadi oyle bir gerilmede olmadi bende normal yiyorum ama sadece dikkat ediyorum yediklerime yani kolayi ekmeyi kestim bir kere sonra burger felan yemiyorum artik insallah boylece kalan kilolarimi veririm

Yarın sabah ameliyata giriyorum..bir gecelik ve pijama takımı alıcam..başka neler almalıyım önerileriniz varmı?
Canim birde pastil al oksuruk gelince atarsin agzina hastanede pastil hosuma gitmemisti cafe ye inersin belki sabahlik al boyle kalin ve terlik bizi habersiz birakma
Kime olacaksin ameliyatini?

Karin germe ameliyati olanlar.. göbek deliginiz yeniden mi yapildi, bu teknigi her doktor uyguluyor mu yoksa belirli faktörlere göre mi? Birde nasil yapildigi hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim.

Tskler
Benimki yeniden yapildi yani tam germe olunca gobek deligi yeniden yapiliyor ama yok deriniz hafif sarkiksa gobek altindaysa sadece mini germe olur ondada gobek yapilmaz tekrar kaslarda onarilmaz yani ben tam germe oneririm her zaman daha guzel sonuc oluyor tabii deriniz cok azsa mini derim

Tskler

Evet tam karın germede göbek deliği yeniden yapılıyor kol germe en son olduğum ameliyat ama benim tam kol germe değildi mini iz koltuk altında kalacak şekilde kolları kullanamadığın için ilk haftalar benim için zordu açıkcası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…