Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Suan için en eğik yürümek zorluyor
Ama çok gerildigimden eğik yürüdüğümü düşünmüyorum
Çünkü kas ağrım diklesmeme engel
Kas dikilmesiyle alakali gibi

kizlar birsey sorucam sizlere bana fikirlerinizi söyleyin kafam karisiyor düsününce....ben 21 aralikta ameliyat randevum var....yaptirmak istedigim seylerse sunlar...-Karin germe...-Gögüs diklestirme....-Lipo...-Vaginoplasti....doktorum diyorki 21 aralikta ilk önce karin germeyi yapariz ve vaginoplastiyi yag aliriz biraz diyor.....3 ay sonra martta yine gelirsin o zamanda gögüs diklestiririz ve nerde yag varsa onlari aliriz karin kenarindaki sertlesmeleride alirim diyor....bende hepsini bir arada yapin dedim,...kardesimde olsa yapmam cünki vucudun kaldiramiyabilir hepsi agir gelir diyor napayim sizce.....

Ikinci gebeliklerden sonra kaslar dahada gevşemiş oluyor benimde üç çocuğum var :KK70: ikizlerim 11 aylıktı ameliyat olduğumda bu aml olduktan sonra üzerinden 1 yıl geçtiğini düşünüyorumda mümkün değil o hale geri dönemez vücudumuz eminim seninde öyle olacaktır. Peki gebeliklerden önce böyle bir sıkıntın varmıydı canım
ikiz gebeliğe göre önceki haliniz iyiymiş, ben ikiz doğursam neolacaktı acep... gebeliklerden önce yoktu canım. ilk bu konuyu konuşacağım zaten dr. la. Bende ameliyatın üzerinden 1 yıl geçtikten sonra o hale geri dönmez diye düşünüyorum ama benim şişkinliğim göğüs altından mideden başlıyor. sizin önceki halinizde alt karın problemli gibi üstte bişey yok. Ben henüz 2014 senesini okuyorum ya bazı arkadaşlar, jelesec falan yazmış fazla yediğim zaman şişiyorum diye. Tabi benim kadar şişmelerine imkan yok.... siz hep mi dikkat ediyorsunuz yediklerinize.. kızartmalar, tatlılar, mantılar, börekler tamamen mi çıktı hayatınızdan...

kizlar birsey sorucam sizlere bana fikirlerinizi söyleyin kafam karisiyor düsününce....ben 21 aralikta ameliyat randevum var....yaptirmak istedigim seylerse sunlar...-Karin germe...-Gögüs diklestirme....-Lipo...-Vaginoplasti....doktorum diyorki 21 aralikta ilk önce karin germeyi yapariz ve vaginoplastiyi yag aliriz biraz diyor.....3 ay sonra martta yine gelirsin o zamanda gögüs diklestiririz ve nerde yag varsa onlari aliriz karin kenarindaki sertlesmeleride alirim diyor....bende hepsini bir arada yapin dedim,...kardesimde olsa yapmam cünki vucudun kaldiramiyabilir hepsi agir gelir diyor napayim sizce.....
Valla dr diyorsa bir bildiği vardır
Herkesin yapısı atlatmasi farklı
Ben çok ik mik etmedim ama dürüstçe söylemem gerekirse ilk 2 gün biraz zor
Benim öksürük durumum da hala zorluyor karnımı onun etkisi büyük ama yinede araştır böyle çoklu operasyon geçirenlerin yorumlarını oku
Bana da biraz fazla geldi

ikiz gebeliğe göre önceki haliniz iyiymiş, ben ikiz doğursam neolacaktı acep... gebeliklerden önce yoktu canım. ilk bu konuyu konuşacağım zaten dr. la. Bende ameliyatın üzerinden 1 yıl geçtikten sonra o hale geri dönmez diye düşünüyorum ama benim şişkinliğim göğüs altından mideden başlıyor. sizin önceki halinizde alt karın problemli gibi üstte bişey yok. Ben henüz 2014 senesini okuyorum ya bazı arkadaşlar, jelesec falan yazmış fazla yediğim zaman şişiyorum diye. Tabi benim kadar şişmelerine imkan yok.... siz hep mi dikkat ediyorsunuz yediklerinize.. kızartmalar, tatlılar, mantılar, börekler tamamen mi çıktı hayatınızdan...
Bu 3 gün bende herzamankinden az yedim
Miden sanki gerilen kaslara dayanınca daha fazla yiyemiyorsun bi gerginlik hissi oluyor
1 bardak su içtim çıktı dan bahsetmiyorum ama
Korumak için dengeli ve kararında yemek gerekecek artik

Valla benim doktorumda kabul etmedi mememi dikleştirecektim sonraya bıraktı şimdi Anlıyorum neden müsade etmediğini

Şu an kalorisi yüksek ve abur cubur grubuna giren hiçbirşeyi yemiyorum üç beyaz diyebilirim benim beslenme şeklim biraz Karatay Tarzı bol proteinden oluşuyor ekmek olarak tam buğday tüketiyorum ara öğünlerimdede iyi karbonhidrat denilen işlem görmemiş natural iç Fındık ceviz dut kurusu kuru incir leblebi yiyorum

Bu 3 gün bende herzamankinden az yedim
Miden sanki gerilen kaslara dayanınca daha fazla yiyemiyorsun bi gerginlik hissi oluyor
1 bardak su içtim çıktı dan bahsetmiyorum ama
Korumak için dengeli ve kararında yemek gerekecek artik
:nazar: en kısa sürede iyileşirsiniz inşallah. Darısı bizlerin başına. Rahmetli anneannemin ameliyatlı (özellikle sezeryan) eş, dost, akrabalara uyguladığı reçeteyi vereyim size. Tarhana çorbası, kelle paça çorbası, işkembe çorbası ( böğğğğ dediğinizi duyar gibiyim) içebiliyorsanız çok çabuk iyileştiriyor. birde dikiş yerlerine hakiki zeytinyağı ve balı karıştırıp sürerdi. İstanbuldaysanız Cennet'te E-5 te yolun sağında var çorbacı süper. Bizim binada yaşlı bir teyze ameliyat olmuştu, kocası hergün taze taze sıcak getirir içirirdi teyzeye, çok faydası oldu.
Birde keşke şu direnleri çıkarıp gönderseler eve daha iyi olmaz mı?

Ben 1 gün fazla kaldım oksurugumden dolayı
Ama kal dese kalırım daha
Hastane rahatlığı olmuyor evde

Şu an kalorisi yüksek ve abur cubur grubuna giren hiçbirşeyi yemiyorum üç beyaz diyebilirim benim beslenme şeklim biraz Karatay Tarzı bol proteinden oluşuyor ekmek olarak tam buğday tüketiyorum ara öğünlerimdede iyi karbonhidrat denilen işlem görmemiş natural iç Fındık ceviz dut kurusu kuru incir leblebi yiyorum
:nazar:canım sen ameliyattan sonra zayıfladın mı? lipodan dolayı mı inceldin. önceki sonraki resimlerinde gözle görülür incelme var. 2,5 ayda bu fark :nazar::nazar::nazar::nazar: inşallah bu beslenme alışkanlığını değiştirmezsin. bende bazen dikkat edeceğim diyorum olmuyor, çocuklar isteyince yapıyorsun yapınca da yiyorsun:KK43:

:nazar:canım sen ameliyattan sonra zayıfladın mı? lipodan dolayı mı inceldin. önceki sonraki resimlerinde gözle görülür incelme var. 2,5 ayda bu fark :nazar::nazar::nazar::nazar: inşallah bu beslenme alışkanlığını değiştirmezsin. bende bazen dikkat edeceğim diyorum olmuyor, çocuklar isteyince yapıyorsun yapınca da yiyorsun:KK43:
Evet ameliyattan sonra zayıfladım tabi yürüyüşle destekliyorum dahada incelecek bacaklarım, eylülde ikizlerin ekimdede benim doğum günüm vardı sadece o günlerde pasta yedim ve ben tatlıyı çoooook seviyorum hamur işinede bayılırım eşim ne zaman poğaça börek yapacaksın diyor :KK70: inşallah bu düzende devam ederim canım darısı sana canımcım

:KK70::KK70:evdekileride diyete soktun yani... 6 günden fazla uzak kalamıyoruz hamur işinden. Pazartesi günleri oğlanın beslenme listesi ev yapını hamurişi... Poğaça, börek, krep şeklinde gidiyoruz:KK48:

:KK70::KK70:evdekileride diyete soktun yani... 6 günden fazla uzak kalamıyoruz hamur işinden. Pazartesi günleri oğlanın beslenme listesi ev yapını hamurişi... Poğaça, börek, krep şeklinde gidiyoruz:KK48:
Oyyyyy zor iş her pazartesi o güzel kokuları alıp yiyememek :) afiyet bal şeker olsun canım.

Benim drenlerin hepsi sabah çekildi
Çok çabuk toparladın dedi
Kendini iyi hissettikce dikles dedi
Karnım gobegimde hissizlik le ağrı arasi garip bir his var
Salı duş al dedi
Göbek deliği için günde 1 kere sürmeli krem yazdı
Sonraki hafta pazartesi kontrol

Kızlar korkmayın dün yaptırdım ben meme protezimi ve karın gerdirme ameliyatımı. Gepgergin dolaşıyorum memeler gergin karın gergin. Hafif eğik karnımı tuta tuta yürüyorum evin içinde. Hiç korkmayın ben atlattım darısı isteyenlerin başına:))))))
Nerde amaliyat oldunuz bende anyni aamliyatlari olcam bu ay nasil gecti istanbulda olcam bende 7 bın euro dedı doktor ben avusturyada yasıyorum nasıl sızce fıyat

X