Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Vallahi benim' istahim kapanmadi oyle bir gerilmede olmadi bende normal yiyorum ama sadece dikkat ediyorum yediklerime yani kolayi ekmeyi kestim bir kere sonra burger felan yemiyorum artik insallah boylece kalan kilolarimi veririm
,iştah bendede hiç kapanmadı halada açık:))))))))zuzuya bak kız resmen evrim geçirmiş ama azimli yemiyor spor yapıyor

,iştah bendede hiç kapanmadı halada açık:))))))))zuzuya bak kız resmen evrim geçirmiş ama azimli yemiyor spor yapıyor
Aynen canim masallah ona bu aksam mesela pizza yicem hahahha ama azcik ucundan naaapimmm cocuklar istiyor

Canim birde pastil al oksuruk gelince atarsin agzina hastanede pastil hosuma gitmemisti cafe ye inersin belki sabahlik al boyle kalin ve terlik bizi habersiz birakma
Kime olacaksin ameliyatini?
Ok sağol canım..bende ankara ameliyat olcam..operasyon sonrası bi 5 kilo verirsem daha iyi olacak benim için,bakalım artık..2 hafta sonra işe dönebilirmiyim sence,masa başı daha çok bilgisayarla işim?

Dolabımı boşalttım resmen hiçbirşey olmuyor Allah sizden razı olsun güzel Arkadaşlarım buna vesile olduğunuz için minnettarım hepinize iyiki varsınız, trençkot giyip kamufle etmekten bıkmıştım bugün deri ceket giydim önünüde açıverdim ohhhh havam batsın :)) yaşasın değişim

Aynen canim masallah ona bu aksam mesela pizza yicem hahahha ama azcik ucundan naaapimmm cocuklar istiyor
Çocukları Öne sürme kız yeme yeme şaka şaka senin kilo problemin yok gayet orantılısın ben iki ay daha bu tempoda gideceğim al yanak ne yapıyorsan aynen devam et ne arttır ne eksilt dedi gerçi ben kahvaltıda tıka basa yiyorum mesela dün çeyrek simit yedim :) bu sabah patates kızartmasından didikledim kontrollü bir şekilde tadımlık diyelim

Tansiyonun düşmüştür kesin,aman dikkat et .. Yemenede dikkat et,kan yapıcı şeyler tüket.
Bende banyo için Korsemi açtığımda fena olmuştum.

Ok sağol canım..bende ankara ameliyat olcam..operasyon sonrası bi 5 kilo verirsem daha iyi olacak benim için,bakalım artık..2 hafta sonra işe dönebilirmiyim sence,masa başı daha çok bilgisayarla işim?
masa basi bence donebilirsin canim ama ara sira kalkip biraz yuruyus yaparsan iyi olur yoksa beline agri girer ben mesela bir hafta sonra dren ciktiktan sonra yani avm leri gezdim pazar dolastim gezdim butun gun insallah sizde cabuk toparlanirsiniz sadece agir kaldirmak yasak dikislere zarar verebilir

Hahha ayy ceyrek simittzn kizartma cok iyimis ama ara sira bisey olmaz be nolcak benim uyluk kismim zayiflasa yeter zaten biraz dikkat etsem verecegim hemen o fazlaliklari spor yapmadan da olmuyor ne zaman basliyabiliril sporu acaba ? Bugun al yanak bana nazar deymesin dedi gozleriniz cok guzel dedi cok tatli yaa

Çok rahatsız ederse 1 sene sonra uygun bir dövme yaptiracagim
Iyi fikir canim o dikey izin uzerine de yakisir bence kiz bu al yanak cok kisiye yapiyor bu dikey izini neden acaba

Boşuna lolipop demiyorum spor iznin başlayınca uyluk bölgeni çalıştırırsın süpper olur

Üst derimiz fazla değil herhalde
Bir de vajinayı yukarı çıkarmam dedi
Adamın yöntemi bu herhalde

Üst derimiz fazla değil herhalde
Bir de vajinayı yukarı çıkarmam dedi
Adamın yöntemi bu herhalde
Kesi yerinin alt kısmındaki deri çekiliyor ilk başta. Yani vajina öyle yukarı çıkmıyor ama gerginlik oluyor tabi. Vajinadaki orta kesik yer ilk başta yukarıda duruyor eskiye göre ama asla kalıcı kalmıyor.
Benimde deri fazla değildi,Banada doktorum dikey kesi olabilir demişti. Olmadı,olmaması için çok ısrarda ettim. Gerginlik evet çok fazla idi ama bir ay sonra oldukça rahatladı ve vajinadaki o durumda düzeldi.

Ercan bey israrla vajinayi yukari almam oyle kalir inmez deyince bende israr etmedim demek duzeliyormus genital eski yerine gelir tabi mantikli geldi bana keske gerseydi iyice beni yani su an bisey soylemem icin erken olsada vajinada potluk kalacak gibi geliyor bana umarim yanlis dusunuyorumdur...

Çok rahatsız ederse 1 sene sonra uygun bir dövme yaptiracagim
Bende iz için dövme yaptırırım diyordum ama inan çok değişiyor. Aşağıya iniyor kesi yeri kesinlikle. Belki gerek bile kalmaz
Ben Deniz'de bir bayan görmüştüm. Kesi yerine dövme yaptırmıştı ama inan dçvme ilk dikkatimi çekti baktım kesi yeri var. O zaman anladım karın germe ameliyatı olduğuna.. Aşşagı inerse hiçte yaptırma bence. Ona göre mayo altları bulabiliyorsun. Tabi ipli bikini belki giyemezsin ama süper bikini altları var yani

Benim şuanki yatay kesim sezeryan çizgim den bir miktar daha aşağıda
Sezeryan çizgim in altında da çatlak vardı
Onlari da bir miktar alacağım dedi
Suan dikey çizgi çamaşırı altında kalmıyor gibi
Ama zamanla iner mi bilmem

Olabilir
Valla en büyük ilacimiz zaman
Bakalım neler olacak

:)) Ohh valla alıştık ameliyatada narkozada
Kiz vallahi ne guzel sey bu narkoz uyuyorsun uyaninca olmus bitmis hersey bide sonrasinda zorluk cekmedim hic ondan hic korkum yok dur bakalim sirada burun var muhammet dilbere yazdim bile ama acele etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…