Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

bende bu sonbahar kış başlayacağım korkudan hep öteledim ama şart yahu
Bencede sart ben koltuk altina basladim orasi daha az acitiyor ameliyattan sonra yaralar iyilesince artik genital ve bacaklara yaptiracagim
Kokten kurtulim artik

herkes özelde beni taciz ediyorşaka bi yana sabah beri özel mesajdayım kızlarla sen dahil işim var yardıma gelin toplanın:))))) başlıktan yazışın sayfa takılı kalmasın
Fena sıkıştırdım seni sağolasın çok yardımcı oluyorsun. Yardıma Seve seve gelirimde halim ortada yoksa kapıdayım :))

Selam kızlar karın germe olup da sigara kullanan bayanlar ameliyattan önce bırakmanızı istedi mi dr? Ve tabi sonrasında da

Selam kızlar karın germe olup da sigara kullanan bayanlar ameliyattan önce bırakmanızı istedi mi dr? Ve tabi sonrasında da
mrhb cnm bende bugün görüştüm dr latam karın germe için sigarayı bırakırsan iyileşme sürecin hızlanır dedi ayrıca insan önce kendisine yardım etmeli buna sigarayı bırakmakla başlayabilirsin diye konuştu ben zaten ara ara bırakıyorum elimdeki paket bitince içmeyi düşünmüyorum ki iyileşme süreci uzamasın

Bırakılmasında fayda var diye düşünüyorum bugüne kadar izlediğim videolarda yada yazılarda hep öncesi için bırakın diyorlar Sonrasını bilemeyeceğim fakat iyileşmeye büyük ölçüde katkısı oluyor içmemenin.

slm cnm konunun öncesini bilmiyorum ama karın germe olacaksın galiba benimde çok yağ var dr la bugün görüştüm uğraştıracak bir karın dedi 1 hafta sonra fiyat söyleyecekler umarım çok uçuk rakamlar olmaz sen karar verdin mi kime olacaksın ücret konuştun mu

duellona siz karın germe nzaman düşnyrsnz uğraştırack derken yap ve sarkıklık mı var?
zuzu53 bende hep sigara karın germe kesinlikle içilmemsi konusunda yazılar okudum fakat bırakmak biraz stresli olacak gibi

benim ocak ayında olacak dr un takvimine ve benim durumuma göre ayarladık karnımda sarkma çatlama ve yoğun yağlanma var hatta alınan yağları yüzümde bazı bölgelere ve popo kısmına kullanacak karnımda deformasyon çok çünki iç karnım dar olduğu için hamileliklerimde karnım dışarıya doğru büyüdü durum fena yani ortalama ücretler hakkında bilgi edinebildin mi

Canim ercan beye bu sigara konusunu konustum mutlaka birak diyor 15 gun once ama dayanamzsan gunde iki taneyi gecmesin dedi yoksa yaralarimiz iyi iyilesmez dedi
Allah yardimcimiz olsun cok zorlanacagiz

Merhaba. Benim 2 gün sonra 4. Haftam doluyor. Artık gerginlik hissim kalmadı. Yataktada bacaklarımın altına yastık koymuyorum artık, neredeyse eskisi kadar rahatladım. Göğüslerimdeki o şişlikte bayağı rahatladı, sağa sola dönünce hiç birşey olmuyor. İlk zamanlardaki gibi haraketsiz değiller, sağa sola düşüyorlar artık :)
Sosyal hayatımda sıkıntı yok, her yere gidebiliyorum, istediğim kadar ayakta durabilirim, bel ağrılarına elveda diyeli çok oldu.
Cinsel hayatta normale döndü
Bu hafta kontrolüm var. Ben az önce dikiş yerimdeki bantları çıkardım kendim. Şimdi neden kafana göre çıkardın diyeceksiniz anlatayım. Yıkana yıkana artık iyice bantlar aşınmaya başlamıştı. Eskiden içlerine su girmezken artık giriyor ve kolay kolay kurumuyor. Bu da bir kaç noktada sulanma yaptı deride. İltihap falan sandım korktum açtım o bölgeleri ertesi güne kabuklanma yaptı. Bende her gün yıkanıyorum bu sorunu yaşamamak için çıkardım. Zaten yarın bilgi vericem doktora. Bir kaç günede kontrole gidicem. Neyse işte..
İlk defa az önce kesi yerimle yüzleştim. Şuan çok kırmızı. Ona rağmen öyle vahim bi görüntü yok. Ama şu eski göbek deliği izim canımı sıktı işte Keşke o kalmasaymış. Ozaman ipli bikini bile giyebilirmişim. Ama bu dikey iz normal çamaşırımın bile üstünde birde biraz deride potluk var, bilmiyorum ne kadar düzelir. Gerçi eski halinle kıyaslayınca öper başımın üstüne koyarım ben bu izi ama ne bileyim işte insan takılıyor
Sigarayı sordum. Ben zaten günde 1~2 içerdim. Günde 1 taneye izin verdi

Şunuda söyliyeyim müthiş bir özgüven geldi. Sanki eskiden yarımmışımda tamamlanmışım gibiyim. Kızlar bu yaradaki bantlara ve ödemlere rağmen eşim enterasan tepkiler veriyor (Anladınız siz ) çok güzel tepkiler yani kendimi adriana lima gibi falan hissediyorum :) bende bakıyorum bakıyorum aynaya bundan daha iyisi olamazdı diyorum. ( allahın beni yarattığı sınırlar içinde)
şuanki ölçülerim;
Göğüs 92,
Bel 67 ( genetik olarak kalındı zaten)
Kalça 89 :)

Ah o kaybettiğim özgüveni birde ben kazansam. Senin adına çok sevindim darısı isteyen bütün kader Arkadaşlarıma

evet cnm ercan bey e olacağım..benim göbek yağlı aynen kilo vermeme rağmen göbek kaldı..doktor yapabilirim dedi bu cuma olacağım kısmetse..beklemene gerek yok dedi...sen kimle görüştün?

cnm cok sevindimmm..inş ben de böyle olur kurtulurum bir an önce..

kızlar yarın son..sonraki gün bende aml olacağım..hala evdekiler vazgeçirmeye calısıyorlar..doktorumda 10 güne dikleşirsin çok rahat işine gidersin diyor..olsam da kurtulsam artık...kime inanacağımı şaşırdım yaşayıp göreceğim artık :)

Masallah sana canim
Uzulme o dikis izine dedigin gibi eski haline gore o kucuk iz hic bisey cok takilirsanda silinmezse lazer yaparsin cagreler tukenmez takma kafana
O duz karinla yuksek bel bikiniler bile hos duracak bide memeler guzel olunca daha ne olsun
Belki bendede olacak o iz kendimi hazirladim en kotusune ki hayal kirikligi yasamak istemem..
Insanin ozguveni geldigi zaman cok mutlu oluyosun baska bisey bu yahuu adriana limam benim

Sen druna guven inan canim tercubeli kac miliyon kisiyi ameliyat etmistir bu gune kadar az cok goruyor hastalarinin durumunu hadi sende bir manken ol cik bakim
Ha bu arada memeden vazgectigini okumustum dogrumu?

Sen druna guven inan canim tercubeli kac miliyon kisiyi ameliyat etmistir bu gune kadar az cok goruyor hastalarinin durumunu hadi sende bir manken ol cik bakim

aynen cnm vazgeçtim..hem erkek arkadaşımla işler çok kötüye sardı..hemde 10 gün içinde işe dönmem gerek..toparlayamam diye korktum..iyileşmesi zor olur diye..onu daha sonra olurum sanırım..bide bnm acı eşiğim cok dusuk..karından zaten cok korkuyorum meme de olursam kollarımı fln kullanamam..bakanda yok gibi bişey su anda..anlayacağın erteledim..inş karın için de pişman olmam..acaip korkuyorum hala :)

doktoruma çok güvendim bir kez görüşmeme rağmen cnm..tecrübeli olduğuna eminim...bu gidişle hepimiz yeni yıla fit gireceğiz kızlar..hatta bi görüşme mi ayarlasak yıl sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…