Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

o da çok zor cnm tabi..Allah kolaylık verir inş sana da.
Insallah canim boyle oluncada kendimi daha da guclendiriyorum
Kendi kendime iyi olmam'lazim diye diye iyi oluyorum inan hasta piskolojisini atiyorum hemen uzerimde nede olsa anne olunca insan dayanamiyor yinede ufak tefek yemek yapmak evi temiz tutmak istiyorsun

Hahahaha Ya evet dediğin gibi çaresi iyi kötü olan birşeymiş. Çok kafama takarsam dr da muayenehanesinde müdahale yapabilirim ileride dedi. Bakıcaz artık.

Eğer meme ameliyatına gerçekten ihtiyacın varsa seni son defa uyarıyorum sakın vazgeçmeeeeeee! Çünkü nasıl oluyor biliyormusun; o çok hayal ettiğin karnına kavuştuktan sonra gözün ona 2 günde alışıyor ve başka kusurlar bulmaya başlıyorsun. Karnın sanki doğuştan öyleymiş gibi gelmeye başlıyor. Sonrasında memelere takarsan bu seni tatmin etmez. Ha memelerim fena değil beğeniyorum diyorsan orası ayrı. Ben aml tan sonra karnımdan çok memelerimle mutlu oldum. Meğer kadın için ne kadar önemliymiş bu naneler :)))
İyileşme süreci daha uzun olmayacak, ikiside aynı sürede iyileşiyor. Sadece çektiğin zorluk biraz daha fazla olucak. Ama bir taşla iki kuş vurup hop kurtulacaksın. Lütfen aml sabahı doktorunla iyi konuş.

haklısın aslında ben hala kararsızım cnm..birincisi meme ucundaki kesi çok rahatsız edici.ikincisi kollarımıda kullanamazsam cok zorlanırım..lavabo vs nasıl hallederim tek başıma.çok ağrım olur mu fln bilmiyorum hiç..işe döndüğümde zorlanır mıyım cok 11.gün?ve herkes fıtık aml bılıyor çok dikkat çeker miyim?ve en onemlısı erkek arkadasımın inadı

Slm canım az kaldı ameliyata hala tereddüt ediyosun :) gögüsleride mi düsünüyosun

Slm canım az kaldı ameliyata hala tereddüt ediyosun :) gögüsleride mi düsünüyosun

karın ıcın tereddüt etmiyorum cnm..sadece meme konusunda..hem erkek arkadasımla tartısmalarımız hem iyileşme süresi bide o izler canımı sıktı..o acıdan kararsız kaldım..

ben aml olsam herkes kurtulcak benımle bırlıkte burda o kadar cok soru sordum ki sabırla cevapladınız hepinize teşekkür ederim :)

Ay memeyi de ol gitsin bide senin ikinci ameliyatinin nazini cekemicez zaten bizim ameliyat stresimiz kendimize yetiyor dermisim :))

ahhahhaha koptum serapcım bu çok iyiydi valla haklısınız.diyorum ya siz olmasanız hayatta cesaret edemezdim bide bunun ameliyat sonrası var :d : d

ahhahhaha koptum serapcım bu çok iyiydi valla haklısınız.diyorum ya siz olmasanız hayatta cesaret edemezdim bide bunun ameliyat sonrası var :d : d
O sonrasi kolay canim :)) hersey ameliyat olana kadar sonra bitti is olana kadar ayiya dayi deriz ya atasozu yanlis anlamda deil
Seninkide biraz oyle hahhahaha
Sen ameliyat olda gerisi kolay canim hatta what appatan bile taciz edebilirsin artik :))

O sonrasi kolay canim :)) hersey ameliyat olana kadar sonra bitti is olana kadar ayiya dayi deriz ya atasozu yanlis anlamda deil
Seninkide biraz oyle hahhahaha
Sen ameliyat olda gerisi kolay canim hatta what appatan bile taciz edebilirsin artik :))

o kadar alıştım tacizlerine diyosun bak süper olur bu :) yok ben eminim olsam da destek olursunuz siz bana:) zaten sevgilim bile terketti :)

doğru valla.zaten terkedildim aml mevzusu bahanesiyle de ay sinirlerim bozuldu iyice vallahi :) nasıl memeyse bende ki memem yüzünden terkedildim
Hahhaha kiz kiskanclikdir o simdi sen bomba gibi olursan belki onun kusurlarini goreceksin ya seninde kusurlu bir yerin kalsin istiyor

Hahhaha kiz kiskanclikdir o simdi sen bomba gibi olursan belki onun kusurlarini goreceksin ya seninde kusurlu bir yerin kalsin istiyor

bilmiyorum ki vallahi çözemedim.11 yıl oldu nerdeyse neyin kıskançlığı..belki de başkası var.kabul etmiyo gerçi de..kısmet ne diyim :)

o kadar alıştım tacizlerine diyosun bak süper olur bu :) yok ben eminim olsam da destek olursunuz siz bana:) zaten sevgilim bile terketti :)
Bak simdiden soyliimm sana meme ameliyati baska sayfada hahaha ben o sayfalari terkettim artik karnima odaklandim ya
Karin da olunca artik burun estetigine yazarim huyum kurusun

bilmiyorum ki vallahi çözemedim.11 yıl oldu nerdeyse neyin kıskançlığı..belki de başkası var.kabul etmiyo gerçi de..kısmet ne diyim :)
Kismet canim takma kafana kendine oz guven gelince bak nasil degisiyorlar :)
Ama hani bazilarida bahane ariyor ayrilmak icin ameliyat bence gecerli bir bahane deil baska bisey bulsun :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…