Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

aynen cnm vazgeçtim..hem erkek arkadaşımla işler çok kötüye sardı..hemde 10 gün içinde işe dönmem gerek..toparlayamam diye korktum..iyileşmesi zor olur diye..onu daha sonra olurum sanırım..bide bnm acı eşiğim cok dusuk..karından zaten cok korkuyorum meme de olursam kollarımı fln kullanamam..bakanda yok gibi bişey su anda..anlayacağın erteledim..inş karın için de pişman olmam..acaip korkuyorum hala :)
Agri esigin dusukse o zaman memeyi sonrada yaptirirsin sen kendini nasil iyi hissedeceksen oyle yap
Insallah erkek arkadasin da anlayis gosterip seni destekleme gelir
Pisman olacagin bir ameliyat degil bence iyiki yaptirmisim diyeceksin :KK66:

doktoruma çok güvendim bir kez görüşmeme rağmen cnm..tecrübeli olduğuna eminim...bu gidişle hepimiz yeni yıla fit gireceğiz kızlar..hatta bi görüşme mi ayarlasak yıl sonu :KK70: :KK70: :KK70:
Fena olmazdi gorusme ama ben fransadayim biraz zor olur :KK70:

Agri esigin dusukse o zaman memeyi sonrada yaptirirsin sen kendini nasil iyi hissedeceksen oyle yap

gelir onu kandırırım sanırım...ilk su ameliyatı atlatayım da iyileşme süreci zaten uzun..evde olsam sorun yok yatar dınlenırım ama işim ve evim uzak..otobüsle gidip geliyorum üstüne yürüme mesafesi çook..o yüzden bir an evvel toparlamam lazım cnm.

seni hastanede ziyaret ederim cnm yalnızmışsın zaten..o zamana kadar bayağı toparlamıs olurum hem..:)

amsterdam12 amsterdam12 memişlerde çok sorun yoksa karnını gerdir Kurtul eğerki varsa tek seferde ikisini olupta Kurtul derim

çok fazla yok aslında..ama yaptırmak istiyorum kilo verince deforme oldu biraz..ben bu korkuyla vazgeçmezsem ameliyat günü iyi :KK70: :KK70: hem bu kadar kork hem heryerini yaptırmak iste nasıl bir tezatlıktır bu yahu :KK70: :KK70: :KK70:

evdekiler fln dalga geçiyo.bi sinüzit ameliyatı oldum yıllar önce çok sızlandım..şimdi yandın sen..kendini ne hale sokacaksın diyip duruyorlar..erkek arkadaşım dahil buna :KK70: :KK70: :KK70: ağrım olsada heralde iyi rolü yaparım ben bu gidişle hahahah

evdekiler fln dalga geçiyo.bi sinüzit ameliyatı oldum yıllar önce çok sızlandım..şimdi yandın sen..kendini ne hale sokacaksın diyip duruyorlar..erkek arkadaşım dahil buna :KK70: :KK70: :KK70: ağrım olsada heralde iyi rolü yaparım ben bu gidişle hahahah
Arkadaşınla aranızdaki sular duruldumu kabullendimi bu durumu

ben daha çok toparlamış olurum bikerem :KK70:
senide beklerim o zaman sekerim :)

çok fazla yok aslında..ama yaptırmak istiyorum kilo verince deforme oldu biraz..ben bu korkuyla vazgeçmezsem ameliyat günü iyi :KK70: :KK70: hem bu kadar kork hem heryerini yaptırmak iste nasıl bir tezatlıktır bu yahu :KK70: :KK70: :KK70:
Benim de tam tersi narkozu almisken nerelerimi yaptirsam diye dusunuyorum :KK70:hatta ercan beyin birinin ameliyatlarini gorseydim burnumu da yaptirirdim :KK70:

senide beklerim o zaman sekerim :)

Benim de tam tersi narkozu almisken nerelerimi yaptirsam diye dusunuyorum :KK70:hatta ercan beyin birinin ameliyatlarini gorseydim burnumu da yaptirirdim :KK70:

aslında en mantıklısı ama senin dinlenebilme imkanın var bebişim..benim o yok ki..kısa zamanda ayağa kalkmak zorundayım..yoksa bende nelerimi yaptırırım :KK70:

Bendede sinuzit var arada bir kendini hatirlatiyo ama o ameliyattan korkuyom nedense

aslında en mantıklısı ama senin dinlenebilme imkanın var bebişim..benim o yok ki..kısa zamanda ayağa kalkmak zorundayım..yoksa bende nelerimi yaptırırım :KK70:
Oda dogru ama 10 gun sonra evime dönup uc afacanla yine tek kalan ben olacagim :KK70: odaha beter

benim de önceden verdiğim kilolardan kalma bir takım sarkıklar mevcut fakat çok korktugum bir ameliyat. ayrıca estetik günümüzde çok pahalı.
Estetik gunumuzde bence pahali deil bana gore tabiki burda fransada estetik yapan kadinlar zengin sayilir :)) cunku bir meme proteze 4500€ istemislerdi benden oha dedim hemen turkiyede buldum kendimi :)) turkiyede estetik ameliyatlari lux deil bence devlet hastaneleri bile cok cok ucuza yapiyor tabi turkiyenin ekonomisine gore size pahali geliyordur o baska bisey
Bu ameliyati isteyenlere allah yardim etsin

X