Estetik - Karın germe estetik ameliyatı (Abdominoplasty, Tummytuck)

Genital dedinizde aklima bi sey geldi
Siz ameliyattan once ne tur epilasiyon yaptiniz i bolgeye?
Ben ilerde lazer epilasiyon yaptiracagim cunku baya yukari cikiyormus o tuglu bolge:110:

Genital dedinizde aklima bi sey geldi
Siz ameliyattan once ne tur epilasiyon yaptiniz i bolgeye?
Ben ilerde lazer epilasiyon yaptiracagim cunku baya yukari cikiyormus o tuglu bolge:110:
Benim genitalim lazer epilasyonlu ama tamamen bitirmiyor sarımsı olanlar kalıyor onlarıda 3-4 ayda bir toparlatıyorum

bnm yanlara lipo dedi ve tam karın germe..ama göbek çok lipo bayağı yapar gibi...cuma ayrıntılı konuscaz aml öncesi dedi doktor cnm.
anladım cnm lipo da sanırım ödem daha fazla oluyo bende göbek çok sarkikti yağ fazla olmadığı için lipo ya gerek duymadi dr

anladım cnm lipo da sanırım ödem daha fazla oluyo bende göbek çok sarkikti yağ fazla olmadığı için lipo ya gerek duymadi dr

benim maşallah yağlı ve ötesi:) ama doktor yaparım dedi sonucu bende merak ediyorum..bnm fikrim 5 6 kg ver öyle gel der gibiydi..ama yaparım dedi hem şaşırdım hem sevindim..bakalım göbeğin nekadarı gidcek:)

Benim genitalim lazer epilasyonlu ama tamamen bitirmiyor sarımsı olanlar kalıyor onlarıda 3-4 ayda bir toparlatıyorum
Bende ogluma hamile kalmadan baslamistim ne yazikki hamile kalinca bi daha yaptiramadim
SeneYe tekrar baslicam seanslara hic sevmiyorum cok aciyor yaptirinca:KK17:

benim maşallah yağlı ve ötesi:) ama doktor yaparım dedi sonucu bende merak ediyorum..bnm fikrim 5 6 kg ver öyle gel der gibiydi..ama yaparım dedi hem şaşırdım hem sevindim..bakalım göbeğin nekadarı gidcek:)
ozaman daha iyiye cnm diyetle ugrasmicaksin :) nezamandi cnm ameliyat merakla bekliyorum sonucunu :)

QUOTE="Merops, post: 42403667, member: 295291"]bu cuma..heyecandan ve stresten ölmezsem eğer :KK70: :KK70: bende çok merak ediyorum sonucu :)[/QUOTE]
Hadi hayırlısı girene kadar zaten çok guzel uyutuyolar valla enson anestezi soru soruyodu cvp veremeden uyumusum :KK49:

X