Gelinlik Modelleri Eskişehir de Gelinlik almak için nereyi önerirsiniz

S

seldaatasay

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi seldaatasay
Kızlar çok heyecanlıyım,... nişanlandım...:)
Ağustosta düğünüm olacak. çok az zamanım var. gelinlik seçmem gerekiyor... nereyi önerirsiniz

bir haftadır kuzenime gelinlik arıyoruz, en sonunda kızılcıklıda parla diye bir yerde beğendik, ben orayı tavsiye ederim

Bende gelinliğimi ; geçen şubat parla gelinlikten aldım, çok memnun kaldım . gelen herkes çok beğenmişti,
Benden bukadar umarım işine yarar canım şimdiden mutluluklar........

Bende çok duydum parla gelinliği hafta sonu oraya gideceğim ama ondan başka hangi gelinlikçiler var
onlar hakkında da bilgi ve yorumlarınızı almak istiyorum...
fiyat konusunda uygun bişey olursa ii olur...
mesajlarınız için teşekkürler

parla gelinlik çok pahalı bir yer canım. en çok gelinlikçiler esnaf sarayında önce bir dolaş fiyatlarına bak. tamam sonuçta özel bir gün ama bir gün giyiyoruz sadece. ben kıyamadım paracıklarımıza valla :))) ama paramız var ne olursa olsun dersen direk git parla geliliğe

Ben gçen ay
akaya baktım gelinlikleri hoş ama çok pahalı geldi, aysiraya gittim orası da pahalı geldi, parla gelinlikte ise çok güzel gelinlikleri esnaf sarayı fiyatına sattıklarını gördüm, avrupada satılan bir marka olmasına rağmen, ben gelinliğimi taç duvak gelin çantası dahil 750 satın aldım.
Umarım gelinliğimi beğenirsin.

Eklentiler

• $İlk.JPG
    29,5 KB · Görüntüleme: 939
güzelim, hazır gelinlik düşünüyorsan bence parla yı tercih et gelinlikleri güzel ve diğerlerine göre inanılmaz uygun ama elimde modelim var diyorsan hülyacaya git, esnaf sarayı gelinlikleri bunların yanında çok basit kalıyor esnaf sarayı gelinliklerine verdiğin paraya değmez elli yüz lira fazla ver daha kaliteli giyin derim .

Esnaf sarayındaki gelinlikçilerden birkaçına girdim pek beğenmedim, çok iğreti durdular üzerimde,
akay harbiden, akıl işi değil bu dönemde... aysiradaki gelinliklerde o şekilde pahalı, .. aşkımla beraber parladaki bir modele karar verdik. Cumartesi tekrar deneyeceğiz....

Kesinlikle Parla derim, çalışanlar inanılmaz nazik ve cana yakınlar, gelinliğimi eşim 950 ye satın aldı ama bunda eşimin pazarlık payı büyük. çokkkk hoş tekrar giymek istiyorum sanki

ben esnaf sarayındaki moda evine diktiriyorum.hiçde basit olmadı kanımca.önemli olan yakışacak modeli bulmak.karşınızdaki de işinde uzmansa hayalenizdeki gelinliğe kavuşabiliyorsunuz.diğerlerinin ismi var sadece.moda evlerinde kendiniz tasarlayabiliyorsunuz gelinliğinizi.seçim sizin.....

parla gelinlik için uygun ve kaliteli diye duydum ama kızılcıklıda öyle bir yeri bulamadım, yeri konusunda net bilgi verebilecek olan var mı ?

cnm benım erkek arkadasımın annesı modacı kendısı dikio ama ewde dikim yapıo eqer hala arıosan bana özelden ulaşabilirsin canım

aysira sanırım orayı herkes çok beğeniyo

esnaf sarayında beyaz moda evine diktirmiştim gelinliğimi herkes bayılmıştı ....

parla gelinlik; doktolar caddesine taşınmış kanatlının tam karşısında, geçen hafta gelinliğimi alırken gittim çok hoş olmuş, kesinlikle görülmeli

merhaba ben aysirayı tavsiye etmiyorum bir arkadaşım ordan almıştı gelinliğini dikişleri çok kötü, gelinlikleri basit duruyor, diktirmek ise bana çok riskli geldi hem de provalarla filan ugrasmak istemedim birde terzilere iyice anlatmak gerekiyor yoksa kendileri biraz bildiklerine kaçabiliyorlar, istediğimiz ile elde edeceğimiz biraz farklı olabiliyor. Ben başka bir arkadaşımın üzerinde gördüğüm çok hoş bir gelinlik nedeniyle doktorlardaki Parlaya gittim, denedim, hem çok güzel karşılıyorlar, sürekli gülümsüyorlar, arkadaş oluyorlar, hem yakışanı buluyolar, şiddetle tavsiye ediyorum. düğünüm şubatta ama şimdiden içim çok rahat.

slm arkadaslar ben daha yenı kıraladım esnaf sarayında bılge gelınlık model cok gusel ıstersen begendıın bı modelı gotur onuda dıkerler en guzel gelınlıkler orda bence...

eskişehirde doktorlar caddesinin sonunda aysira var ben oradan almıştım.

merhaba benimde düğünüm temmuz başında bende baya gezmelerimin sonucunda aysiradan beğendim kış indirirmi vardı gelinliğimi ordan sipariş verdim hazır gelinlikler daha güzel bence riski yok.aysirayı tavsiye ederim ama indirim zamanı bitmiş sanırım.

merhaba benim düğünüm yaza doğru olacak, gelinlik arastırmasıan başladım diğer gelinliklikleri pek benmedim ama parlanınkileri çok sevdim,
zaten dreamon markasını satıyorlar, teyzem bunların almanyada 2000 eurodan olduğunu söyledi, burada ise inanılmaz uygun fiyatlarla (benim beğendiğim modeli 1050 liraya aldık, içinde kese taç duvak da var::))) sahibide çok iyi bir yaklaşıyor, , bloglarıda varmış orada gelinlerin resimlerinin koymaya başlamışlar, benimkinide resmini verdiğimde koyacaklarımış :)) umarım faydalı olmuştur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…