Gelinlik Modelleri Eskişehir de Gelinlik almak için nereyi önerirsiniz

• Konu Sahibi seldaatasay
arkadaşlar parla kiraya vermiyormu gelinlikleri?
herkes almaktan bahsetmiş de..

cnm tebrik ederim ALLAH tamamına erdirsin,ben temmuz ayında evlendim ama eskişehirde hoşuma giden bir gelinlik modeli olmamıştı,o yüzden yurtdışından almıştım gelinliğimi malum 1 sefer giydim eğer istersen sana verebilirim arkası bağlamalı olduğu için hemen her bedene uyabilir iletişime geçebiliriz istrsen? öpt şimdiden mutluluklar.....yerimseniben

Sevgili Sukatre Parla gelinliğe Facebook dan üyeyim,
Aşk-ı memnu dizisi tasarım ekibinde yer alan Sevinç Ürkmez in abiyelerini satıklarını duyunca arkadaşımın düğünü için abiye almaya gittim,
Gördüğüm kadarıyla sadece satış yamaktalar, fiyatları kiralık tadında. görmekte fayda var tgavsiye ederim.

bende temmuz ayında evlendim gelinliğimi esnaf sarayında nuray gelinliğe diktirdim hem modeli kendi istediğim gibi oldu hemde kiralık ben çok memnun kaldım herkeste çok beğendi.tavsiye ederim.

Aysiradan aldım gelinliğimi..Esnaf Sarayından beğenemedim.Akay pahalı geldi.Parlayı hiç duymamıştım..Aysiradan memnun kaldım.Gelinlikleri çok güzel.Uygun olanlarda var.Fiyat aralığını söylediğinde ona göre gösteriyorlar gelinlikleri.Bakalım gelinliğim daha gelmedi.1-2 haftaya kadar provaya giderim.Umarım gelinliğim süperrrr olmuştur:) Durumdan haberdar edicem sizleri..

Parla, dreamon markasını satıyor ve dikimleri cok kaliteli, ben cokkkkk mutluyum parla gelini olmaktan, umarım herkes hayalindeki gelinliğe sahip olur..:)bu arada gelinlik modelimin adı Kathleen.
Aysira ve akkay inanılmaz pahalı... ve güzel modelleri pek fazla yok. dikiş hataları kendisini gösteriyor.
Parlanın abiyeleri de inanılmaz hoş ve kaliteli, kaçırılmamsı gereken bir fırsat, abiyede ve gece kiyafetlerinde herşey bu kadar güzel ve kaliteli olabilir mi.
Bir de Parlada ilgi inanılmaz hoş diğer yerlerde bu ilgiyi ve güleryüzü göremedim bu özel günde insan biraz ilgilenilsin istiyor, sonuçta bu özel birşey ve herhangi bir elbise almıyoruz.

canım benim de düğünüm temmuzda..parla da gelinlikler denedim evet..ama çok da fazla seçenek yok açıkcası..satıcı olarak gerçekten iyi ve güleryüzlüler ama ben gelinlik beğenmedim oradan..akayda ayını şekilde..sonuç olarak aysiradan alacağım oradaki kadar seçeneği çok olan ve üzerime tam olarak yakıştırdığım modeller olmadı..bu ay alıyorum:) başka illerdeki aysiradan da aynı modeli deniyorum..her giyişte bitiyorum gelinliğe:)) aysira derim..bol şans canım

Ben de Temmuz'da evleneceğim. Aysira 'daki kumaş kalitesi ve kalıbın uygunluğu Parla ile kıyaslanamaz gibi geldi bana.. Benim aysira da beğendğim model ile parlada denediklerim arasında fiyat farkı çok değil. Byük ihtimalle aysira dan alacağım.

bende parla ve aysiraya gittim geçen ay.beğendiklerim oldu ama pahalı geldi
istemeye istemeye esnaf sarayına gittik.esnaf sarayında daha çok seçenek var ve fiyatı da uygun.
üstelik beğendiğim modeller de oldu.ama tam olarak hangi moda evi?? karar veremdim o kadar çok kii

Aslında ben çok dolaştım,annem eskiden terziydi gözlerinin kötü olması sebebiyle gelinliğimi dikemeycek bu yüzden çok dolaştık. esnaf sarayı bir modaevinin modellerini beğendim ama ikinci el giyeceğim şüpehsi hep oldu o yüzden vazgeçtim, dikim birde üzerime olmaz tedirginliği var, o kadar kişide duydum ki şüphe olacağına hiç olmasın diyerek akaya, aysira ve parla ya baktım,
akay benim tarzım değil, beğenmedik, bir modelin fiyatını sorduk onuda 2500 dolayında söylenince çıktık,
aysirada güzel bir vitrin var, vitrindeki modellerden biri güzel geldi bana ama dikişlerinde o kadar çok hata gördüki annem istemedi, kumaş kalitesi beğenmedi, fiyatlarda çok duvak ve gelinlik beraber 2200 dediler, çookk abartıyorlar bence .
parla da kathleen modelini beğendim, çok hoş bir gelinlik herşeyiyle tam uydu, kumaş dikim kalitesinde de annemde şüphe kalmayınca ve fiyatı uygun (duvak, kese içinde 1300 :)) oluncada nişanlıma aldırdım.

Gelinlik araştırmasına düğün tarihim kesinleşince başladım tarihim 31 ekimdi yakın arkadaşlarımın pekçoğu tercihlerini aysiradan yana kullanmıştı ama seçenekleri de tabi ki görmek istiyordum öncelikle akaya ve parlaya gittim akay model konusunda sınırlı personeli soğuk ve ilgisiz deneme yapmanız için salonun boşalmasını bekliyorsunuz sizi bir büstiyer almaya mecbur ediyorlar markasını bile veriyorlar parla daha sevimli ve sıcak biryer ama seçenekler az moda evi tarzında ve beğendiğiniz gelinliği temizletip veriyoruz dediler bu bana çok itici geldi sonra aysiraya da bakmaya karar verdim yakın bir arkadaşımla ve eş adayımla oraya gittik çok güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde karşılandık yoğunluktan ötürü birazcık bekledik ama hiç sıkılmadım benimle ilgilenen bayan çok aydınlatıcı teknik bilgiler verdi katalogtan seçtiğim modelleri heyecanla denedim ve MBS0403 nolu modele karar verdim spariş verdiğim andan düğün günüme kadar inanılmaz ilgi gördüm pazar günü olmasına rağmen kuaför hizmeti aldım her şey mükemmeldi o gün perikızı gibiydim arkadaşlar benim düğünüm ve gelinliğim hala dillerde aysiraya çok teşekkürler herkese öneriyorum

ya bak esnaf sarayında cennet diye gelinlikçi var oraya baksan güzel orası??

Aslında tüm gelinlikçiler ellerindeki gelinlikleri müşterilerine satmakta, Parla yı bu konuda kutlamak gerek çünkü gerçeği söylemiş, bende yenisini getiriyorum diyebilir ve bundan bizlerin haberi bile olmazdı. Ben hazırgelinlik için haftasonu birkaç gelinlikçiye uğramak istiyorum buradaki yorumlardan uğrayacağım gelinlikçileri belirledim, teşekkür ederim.

Benim bir yerden bir şey almam için o yere ısınmam şart tabi modellerin de istediğim şekilde olması lazım. Bu yüzden ben Parlayı tavsiye ederim, tek bir gelinlik markasının değil birkaçının satışını yapıyorlar, model sayısı olarakda gördüğüm kadarıyla diğerlerinden farkları yok hatta diğer firmalarda daha fazla, özellikle bu senenin Pierre Cardin gelinlik modellerini tavsiye ederim… inanılmaz güzeller…çok hoş duruyorlar… personelide inanılmaz iyi niyetli ve sıcakkanlı… benim tercihim parladaki pierre cardin gelinlikler… birdaha aşık oldum... ama bu sefer gelinliğime:)

Allah Allah, ne parlaymış. Yolum Eskişehir'e giderse bir uğrayıp göreceğim ne menem bir şey olduğunu. Fiyatlar çok ucuz. Ya kumaşları pek iyi değil, ya da dikim ücretini veya karını çok az tutmuş...

Buradaki yazılardan sonra Parlaya gittim inanılmaz güzel karşıladılar, gelinliklerde çok güzeldi... önemli olan sıcak karşılama ve ilgi…ucuz modelde var pahalısıda... gelinlik miktarı acısından diğer gelinlikçilerden farklı değil...ama pierre cardin gelinlik modelleri tartışılmaz... ben kararımı vedim… darısı sizlere.

bu nedirr ya ??? bu kadar mesaj içinde gerçek mesaj sahibi bir elin parmağınız ancak geçer....siz insanla dalga mı geçiyorsunuz? nedense her parla ya giden hemen kk ya üye olmuş...bizde safız ya yedik kusura bakmayın ama yeter artık...kk yı gerçekten fikir veriyor diye takip ediyordum...reklam sayfaları olduğu besbelli...yorum yapanların diğer yorumlaını okuyun a dan z ye her yorumda ayrıntılarla tek gelinlikçi övülmüş..elbette "bir insan" bir yeri beğenirse övebilir...ama üç-beş mesajın tamamı oraya aitse başka yorum yoksa birde koda kadar ayrıntılı bilgi veriliyorsa ama bu kadar organize iş olmaz ki...ayıp ya...birde diğerlerini kötülemişler...ticari ahlak vardır...admin lütfen bu sayfayı kaldırsınnn....insanları kandırmaya kimsenin hakkı yok...

merhaba , konu eskide kalmış ama bu arayışta olanlar mutlaka vardır ve olacaktır da. ben kendi yaşadıklarımı fikir olması için sizinle paylaşmak istiyorum. benim düğünüm ağustosta oldu , gelinlik arayışına şubatta başlamıştım. sade bir gelinlik istediğim için baya araştırdım. istediğime yakın bir modeli Wella diye bir mağaza var orada buldum. Bianco Vita diye bir markanın eski modeliymiş. Markanın artık aynı modeli üretmediğini ve istersem mağazada denenen gelinliği alabileceğimi söylediler.Gelinlik bana çok büyük geldi en az 2 beden büyüktü , yaptırırız dediler. Tabi temizlenmesi ve ihtiyaç olan tadilatlarının yapılması şartıyla. o şekilde aylar öncesinden ödemenin bi kısmını yaparak anlaştık. Nasılsa yetişir diye temmuzda tek provaya gelmemi istediler. ölçüler alınıp firmaya gönderilip gelecekmiş vs. Temmuzda ölçü vermeye gittiğimde 7 kg verdiğim halde gelinlik üzerime neredeyse oturdu. Sorduğumda yok aynı filan dediler ama eski fotoğraflardan bile belli, daraltılmış birilerine verilmiş gelinlik. Zaman yaklaştığı için üzerinde durmadım. Gelinlik tadilattan geç geldi, düğüne 1 hafta var ben daha gelinlik bekliyorum, geldi bu sefer askılarını unutmuşlar, sonra onlar için beklettiler. Sonra düğüne 2 gün kala aceleyle gidip teslim aldık eşimle. Ne benim ne onun etek uçlarını kontrol etmek aklımıza gelmedi. Eve gittik ve denedim, o sırada ailem etekteki yırtıkları farkettiler. Gelinlik o kadar çok giyilmiş ki etek uçları delik deşik. Mağaza öyle gelinlik satmadık diye çamura yattı ve para iadesi bile yapmadılar . 2 gün içinde Smirna diye bir gelinlikçide gelinlik diktirdim. Sağolsunlar çok profesyonel ve ilgiliydiler. Ben düğüne yetiştim ama uğradığım zararı ve yaşadığım üzüntüyü asla unutamam. Çok uzun anlattım ama bunları benden başkasının yaşamasını asla istemem. Herkese iyi şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…