Eski sevgilimin karısı ile konuşmalı mıyım?

Arama diyenleri pek dinleyecek değilsiniz bence o yüzden arayın. Lohusa bir kadına kafayı yedirin vebalini alın. El kadar melek sizin ve sevgilinizin takıntıları, annesinin mutduzluguyla hayata 2-0 başlasın. Eşiniz de size belki daha çok değer verir. Evliliginiz heyecanlanır.

hesabini sormak istedigin sen evli oldugun halde seni sucluyor olmasi mi yoksa ismi koymasi mi? hirsizliga falan girmiyor kardesim bu ismi sen mi yarattin bastan basa? o zaman sen koydugun zaman yazarda sendensikayetci olsn.he ne dersin?

isim konusuna bence hiç girme ama istersen eşine anlat bu durumu çünkü psikopat kadın gidip senin eşine yalan yanlış şeyler söyleyebilir, iftira atar Allah korusun

belki de karısıyla problemleri vardır ve sizinle kıskandırıyordur benim aklıma gelen bu ,benimde eşimin benden önce çıktığı kız eşime deli gibi aşıkmış eşim terk edince şok tabi üstüne vakit kaybetmeden benle çıkmaya başlamış bu kızla ortak arkadaşımız bana bu kızı anlattı evlenceklerdi terketti falan diye ondan sonra ara ara bu kızın face hesabına bakıyordum hep mutsuz mutsuz paylaşımlar sonra birde ne göreyim eşimle aynı isme sahip biriyle evlenmiş nasıl taktıysa kafaya,nasıl hırssa bu yada kısmet mi desem bilemedim.Ama nasıl rahat ediyor, eşine adıyla seslendiğinde, aklına benim eşim gelmiyor mu ?kesin geliyordur diye tahmin ediyorum ve çok kıskanıyorum ,bende isim konusunda çok hassasım kızım olursa adını ben, oğlum olursa adını eşim koysun, ne me lazım eski manitalarının ismini koymasın :KK70:

Arama diyenleri pek dinleyecek değilsiniz bence o yüzden arayın. Lohusa bir kadına kafayı yedirin vebalini alın. El kadar melek sizin ve sevgilinizin takıntıları, annesinin mutduzluguyla hayata 2-0 başlasın. Eşiniz de size belki daha çok değer verir. Evliliginiz heyecanlanır.
kadın zaten kafayı yemiş ne alakası var.

hesabini sormak istedigin sen evli oldugun halde seni sucluyor olmasi mi yoksa ismi koymasi mi? hirsizliga falan girmiyor kardesim bu ismi sen mi yarattin bastan basa? o zaman sen koydugun zaman yazarda sendensikayetci olsn.he ne dersin?
evet ismi ben yarattım kitaptaki bir karakterden esinlenip bazı heceleri birleştirerek. sonrasında zaten böyle bir isim olduğunu öğrendim ama çok az kişide duydum internette. yani imkansız gibi bir şey direk o ismi düşünmeleri

haklısınız çok ciddi ama neredeyse ben on yıldır bu problemi yaşıyorum ve inanın bi süre sonra bununla yaşamayı, önemsemeyi öğreniyorsunuz. Burada bahsettiğim olayın son perdesi ama yıllarca ben sizin burda bahsettiğiniz tüm yolları denedim. sonun da en etkili yol olarak bunu buldum. Hiç yok gibi davranmak. Mesajlarına aramalarına cevap vermemek, tehditlerine prim vermemek. zaten işe yaradı ki iki yıldır bi sıkıntı yoktu. muhtemelen eşi eski olayları bildiği için bunları kafasından atamadı ve takıntı haline getirdi. Yoksa şuanda bi şey yok zaten ondan bana yönelik
şunu merak ettim evli olmana rağmen onun aramalarına tacizlerine eşin nasıl goz yumdu peki

böyle bir sorumluluğum olduğunu sanmıyorum. kadının yanlış anlamasını gerektirecek hiçbir şey yapmadım. Yanlış anlamasına kim sebep olduysa gitsin onunla netleştirsin. bu olayın beni ilgilendiren tek kısmı isim konusu. yoksa kimsenin ilişkisini kurtarmak gibi ulvi bi misyonum olduğunu sanmıyorum. Eşime ulaşırsa da eşimin düşüneceği tek şey bi kurtulamadık şunlardan olur. onun haricide böyle bi konu bizim ilişkimize sandığınız anlamda bi zarar vermez. Eşimin bu konuda bana güveni olmasa zaten başından beri bu durumu bilerek benimle evlenmezdi.
Tatlım sen zaten kafaya koymussun kadınla konuşmaya ne soruyosun acaba insanlara hemen hemen benzeri şeyleri yaşadım muhattap bile olma eşine söyle numarani son kez değiştir bitti gitti olay isim konusunda hayallerim gitti demişsin bunlar kari koca Manyak lar demekki bir süre sonra allah korusun mutluluğun giderse daha mı ii bırak ismi koysun sende başka bişey koy kocana da şöyle böyle böyle yapmışlar diye olur biter

"redvelvetcake, post: 42710346, member: 218990"]kadın zaten kafayı yemiş ne alakası var.[/QUOTE]
Aslinda ben kinaye yapmıştım sanırım anlaşılamadı. Bu yuva yıkan eski sevgili muhabbetine artık hiç tahammülüm kalmadı daha dün böyle bir konu yüzünden en yakın arkadaşım 10yillik evliliğini bitirdi. kadın da sevgilisi de kafayı yemiş bence de. Allah karşılarındaki insanları bunlardan kurtarsın.

Herkes melek rolu yapmaya bayılıyor ya. kadin tehdit ediyor iftira atiyor kocamla iliskin var diyor nelerle sucluyor siz burda kalkmissiniz kadinin sutu kesilse nolur uzulse nasil kaldiracaksin bu vebali diyorsunuz. amma dusunceli insanlarsiniz masallah. aynisi basiniza gelse siz neler yaparsiniz acaba.
valla yorumlari okurken cildiracaktim ya. sizin hayalinizi calsalar 10yildir huzur birakmasalar bu kadar ince dusunebilir miydiniz. ulasmasini istemezsen ulasamaz diyor bak hele bak. sana kimse musallat olmamis anlasilan. numarani degistirirsin yoluna cikar yolunu degistirirsin kapinda yatar polisi ararsin hicbi sey yapmaz karsindaki daha da kinlenir daha da pislesir. mahkemeye verince her sey tamam saniyorsunuz dimi. basina gelen anlar bunu anca.
konu sahibi allah kolaylik versin diyorum. benim de basimda bi benzeri var ben de mesajlarina cevap vermemekle yok saymakla buldum çözümü, simdilik.
allah korusun böyle pisliklerden herkesi.

şunu merak ettim evli olmana rağmen onun aramalarına tacizlerine eşin nasıl goz yumdu peki
eşim ilk birlikte olmaya karar verirken de bu durum vardı ve en başından beri eşime olayı olduğu gibi anlattım. Başta birlikte cevap verdik mesajlarına, o da konuştu telefonda defalarca ayrıldık eşimle bu konu yüzünden. Sonunda ikimizde en mantıklı şeyin hiç yokmuş gibi davranmak olduğuna karar verdik birlikte. O da zaten bi süre sonra hiç bir şekilde reaksiyon alamayıca vazgeçti. Çünkü inanın numaramı değiştirince daha bi hırsla uğraşıp yeni numaramı buluyordu. Zarar vermek için işi filan arıyordu. Eşim konuştukça daha da saplantı haline getiriyordu. biz de en sonunda böyle davranmaya karar verdik.Hiç umursamadığımızı bize bi zarar veremediğini görünce de vazgeçti zaten bi süre sonra. Evlendiğimizden beri de yoktu bi sıkıntı

Eğer bu suçlamalardan eşinize bahsetmezseniz eşiniz öğrendiğinde ondan sakladığınızı düşünüp olay çıkarabilir ki bence haklı da. Ben olsam çok kızardım... Onun dışında cevap vermeyin bence kadın ağzınızı arıyor. İsim konusuna da gelince yeni kitaplar okuyabilirsiniz :) He bu arada takıntılı adamla evlenen kadında bi tuhafmış her şeye rağmen onunla evlenip hayatını bi paranoyak olarak sürdürmeyi seçmiş.. Galiba ben bu hikayede yalnızca ona üzüldüm..

Herkes melek rolu yapmaya bayılıyor ya. kadin tehdit ediyor iftira atiyor kocamla iliskin var diyor nelerle sucluyor siz burda kalkmissiniz kadinin sutu kesilse nolur uzulse nasil kaldiracaksin bu vebali diyorsunuz. amma dusunceli insanlarsiniz masallah. aynisi basiniza gelse siz neler yaparsiniz acaba.
valla yorumlari okurken cildiracaktim ya. sizin hayalinizi calsalar 10yildir huzur birakmasalar bu kadar ince dusunebilir miydiniz. ulasmasini istemezsen ulasamaz diyor bak hele bak. sana kimse musallat olmamis anlasilan. numarani degistirirsin yoluna cikar yolunu degistirirsin kapinda yatar polisi ararsin hicbi sey yapmaz karsindaki daha da kinlenir daha da pislesir. mahkemeye verince her sey tamam saniyorsunuz dimi. basina gelen anlar bunu anca.
konu sahibi allah kolaylik versin diyorum. benim de basimda bi benzeri var ben de mesajlarina cevap vermemekle yok saymakla buldum çözümü, simdilik.
allah korusun böyle pisliklerden herkesi.
çok teşekkür ederim mesajınız için. Gerçekten kimse anlamak istemiyor ama bu tarz olaylarda siz çabaladıkça, sizi rahatsız edebildiğini farkettikçe karşıdaki zaten amacına ulaşmış oluyor daha da bi dört elle sarılıyor. sokakta bıçaklanan kadın haberlerini, defalarca polise gittiği halde öldürülene kadar hiç bir işlem yapılmayan kadınları, tecavüze uğrayıp rızası vardı diye suçlu çıkan çocuk haberlerini bi ben okuyorum herhalde

Valla benim aklima bukadar saplantili bir adam soz konusuyyken simdiki mesajinda karisi agzindan sirf sizle tekrar muhattap olma adina kendisinin yazdigi geldi .... bence bosverin umursamayin hic birseyi Allah sizi saglikli bir evlat nasip eder insallahta ismi o isim olmayi versin huzurunuzdan daha muhim degildir bence...

çok teşekkür ederim mesajınız için. Gerçekten kimse anlamak istemiyor ama bu tarz olaylarda siz çabaladıkça, sizi rahatsız edebildiğini farkettikçe karşıdaki zaten amacına ulaşmış oluyor daha da bi dört elle sarılıyor. sokakta bıçaklanan kadın haberlerini, defalarca polise gittiği halde öldürülene kadar hiç bir işlem yapılmayan kadınları, tecavüze uğrayıp rızası vardı diye suçlu çıkan çocuk haberlerini bi ben okuyorum herhalde
Arkadaslar Amerika'da yasiyor sanirim iki Türk biz kalmisiz.
Ülkenin dort tarafı sapiklarla cevrili ama bazilarina hic rast gelmemiş hayret, ondan bu kadar rahat konusuyorlar sanirim.
Bi arkadasim resmen taciz ediliyordu polise sikayet etti polis hadi kardesim hadi isimiz gucumuz var dedi kiz kac sene gecti hala o sapikla uğraşıyor.
Boyle seyler cozum degil yani su pempe gözlüklerini çıkarıp oyle baksa keske herkes.

Kesinlikle bu durumu esine anlatmalisin,sonucta o senin esin hayatini paylastigin insan,boyle bi mesajdan haberi olmasi onun hakki bence. Ki eski sevgilinin esi belliki bunu kafasinda kurmus,yarin obur gun senin esine ulasip bu iftiralari onada anlatmayacagi ne malum? O zaman gercekten siz suclu duruma dusersiniz.

İyi akşamlar arkadaşlar
iki üç gündür bu konu kafamı kurcalayıp duruyor. yaklaşık iki yıllık evliyim. Bundan 6-7 yıl önce ayrıldığım eski bir sevgilim var. Çok problemli bir ayrılık süreci geçirdik. Bir türlü ayrıldığımızı kabul edemedi. Ben de biraz onun ısrarlarıyla biraz da boşlukta olmam sebebiyle asla devam etmek istememe rağmen ara ara görüşüp umut verdim. Sonrasında şu anki eşimle çıkmaya başladık ve ben görüşmeyi tamamen kestim fakat başka biri ile birlikte olduğumu bilmesine rağmen eski sevgilim olayı saplantı haline getirdi ve sürekli bizi taciz etmeye, ayrılmam yönünde baskı yapmaya, kendine zarar vermekle vs tehdit etmeye devam etti.
Neyse zamanla bu durum hafifledi ve o da çevresinden bi arkadaşıyla sevgili oldu. Bu kız öncesinde de arkadaşı olduğu için benimle olan durumunu biliyor. Bu ikisi evlilik kararı aldılar ve bu süre zarfında eski erkek arkadaşım ara ara beni rahatsız etmeye, bu kızla kıskandırmaya çalışmaya devam etti. En son evlenmeden önceki gün arayıp istersem evlenmeyeceğini söyledi ben de ona o zaman evli olmadığım halde ben zaten evlendim bile sen de gönül rahatlığıyla evlenebilirsin dedim. Biz o günden beri onunla bir daha hiç görüşmedik. Bir kaç ay sonra da ben evlendim ve bir daha hiç haberini bile almadım.
Bir kaç gün önce eski sevgilimin karısından bir mesaj aldım. Hala görüştüğümüzü bildiğini, bunun hesabını bize soracağını, hakkını ikimize de helal etmeyeceğini vs yazmış. Facebooktan birbirimize imalı gönderilerde bulunduğumuzu, whatsapp de aynı anda çevrimiçi olduğumuzu filan yazmış. Ki ben facebook bile kullanmıyorum, sadece eşimin kendi hesabından ilişki durumu göstermek için açtığı hiç kullanmadığım bi hesap var. Profilinde de ikimizin fotosu var. İnanın eşimden başka bir tane bile arkadaşım yok ve hiç paylaşımda bulunmadım.
Sonuç olarak bu mesajı alınca tutup benim eskisinin profiline baktım ve sinirden çatladım. Bir çocukları olmuş ve çocuğa benim ta liseden beri olası çocuğuma koymak istediğim isimi koymuş. Çok etkilendiğim bir kitaptan esinlenmiştim ve bunu onunla birlikteyken ona da söylemiştim. Yaptığı şeyin resmen hırsızlık olduğunu düşünüyorum. Çok bilinmeyen bir isim ve resmen hayallerim yıkıldı. Şimdi bi çocuğum olursa aynı isimi koyamıcam. Koyarsam ortak tanıdıklarımız yanlış anlayacak.
Kızlar şimdi ben bu kızla konuşup hem suçlamalarına cevap vermeyi hem de bu olayı anlatıp gerekirse çocuğun ismini değiştirmesini istemeyi düşünüyorum. Sonuçta oda istemez çocuğuna kocasının eski sevgilisinin istediği ismi koymayı. Sizce ne yapmalıyım? Konuşarak hata mı yapmış olurum? Ama susarsam da içimde kalacak hep bu konu.
Sen o kadınla gorusursen baya sıkıntın olur. O isimi koyarsa koysun baska isim mi yok. Ayrıca kadini arayip benim cocuguma koymak istedigim ismi mi koydun blaaa blaaaa. Bence evliliğine bak. Bu arada telefon num neden degismedi ? Whatsapp gizlilik kısmından ayarlarına göz at arkadasin olmayanlar durum saat profil vs kısımları goremesin

X