Eski Sevgilimin Attığı Ağır Mesaj

Ne bekliyordun ki canım sezen aksu nun da dediği gibi "kendini kayırıyor her insan önce bu yuzden aşka kıyar"
Sende bundan sonra kendini düşün önce.
Kendini düşünmek her zaman da kötü birşey değilmiş ben bunu öğrendim.

Allah bazen mutsuzlugu dile isteye yalvaran kullarına sessizce yardım eder, kulun bunu anlaması maalesef bazen imkansıza yakın oluyor.
Sonra bu kaderimmiş diyor.
Fakat size Allah çok cömert davranmış ve kurtarmış sizi böyle bı erkek müsvettesinden yatın kalkın dua edin.
Hatta kurban kesin.

Ya sanirim ben yapamiyorum, cok mutsuzum gibi birsey bekliyordunuz, rahatladim tarzi mesaj gelince sasirdiniz. Zaten cok saglikli bir iliski degilmis. Su yazdiklarinizdan oyle anlasiliyor. Aslinda bitmesi iki taraf icin de hayirli olmus.
Uzulmeyin. Adamin sizi suclamalarina da takilmayin. Bitisler hep kotu oluyor malesef. Kadinlar guzel bitsin diye dusunurken erkekler bu isi beceremiyor galiba. Yani bosanmalar da oyle. Epey cirkinlesebiliyorlar ayriliklarda. Sayfalar dolusu yazdigina gore epey hazmedememis ayriligi. Cunku kisa nir hoscakal yeterdi aslinda.

Bilemiyorum ama dönerse yazık bence ona da. Ben dönmezdim şahsen. Ha bi kere soğuyan adam tekrar ısınabiliyorsa o da ilginçmiş
Amann erkek bu biz gibi soguk sicak mi dusunecekler.Bosver sende ne yapiolarsa yapsinlar.Zaten kader kismet evlilik seninde kaderin seni bir yerlerde bekliodur

Kızlar allah aşkına. Sizin üzüldüğünüz, ağladığınız, yine de güzel anılarımız geçti ya, affettim ben onu dediğiniz anda adamın ‘bıktım senden çok rahatım oh’ tarzı mesajı nasıl ağır olmaz. Ben mi çok duygusalım anlamadım yahu. Ayıp bence gayet
Ağır tabi ben de yaşadım tam olarak öyle kurmadı o cümleyi ama ben aldım o mesajı zaten.

Kızlar allah aşkına. Sizin üzüldüğünüz, ağladığınız, yine de güzel anılarımız geçti ya, affettim ben onu dediğiniz anda adamın ‘bıktım senden çok rahatım oh’ tarzı mesajı nasıl ağır olmaz. Ben mi çok duygusalım anlamadım yahu. Ayıp bence gayet

Bu tarz mesajlar zaten "aklımdasın, sakinleştim, akıllandım, barışalım de" temelinde yatar. Yani sizin kafamda bitirmiştim lafınız yalan. Adam barışalım dese koşa koşa gidecektiniz. O da kesmiş önünüzü bemce siz de buna içerlemişsiniz. Bana kalırsa iyi olmuş bittiği. Eaki eşin eşyasına gitmek nedir yani çalışın, biriktirin istediğiniz eşyayı alın. Düğünsüz derneksiz evlenmeyi karşı taraf için niye kabul ediyorsunuz deli misiniz Allah aşkına? O gün bir daha gelmeyecek. Durumunuza göre 3 aşağı 5 yukarı bir salon tutup yapın. İçinizde kalacaktı emin olun çünkü bu adam için mi vazgeçtim her şeyden diyecektiniz. Sizi hiç umursamıyor oluşu öte köyden belliymiş. Kapatın sayfayı yeni güzel bir başlangıç yapın. Altını çiziyorum kimse için gereksiz fedakarlık yapmayın. Ne kadar isterseniz o kadar değerli olursunuz bu erkek milleti "tamam aşkım" sözünü anlamaz. Bu evlilikte bile böyle. Siz kıyamaz yırtık tişört giyersiniz adam anasına Zara'dan tunik alır mal gibi bakarsınız. Gözünüzü açın.

Ya sanirim ben yapamiyorum, cok mutsuzum gibi birsey bekliyordunuz, rahatladim tarzi mesaj gelince sasirdiniz. Zaten cok saglikli bir iliski degilmis. Su yazdiklarinizdan oyle anlasiliyor. Aslinda bitmesi iki taraf icin de hayirli olmus.
Uzulmeyin. Adamin sizi suclamalarina da takilmayin. Bitisler hep kotu oluyor malesef. Kadinlar guzel bitsin diye dusunurken erkekler bu isi beceremiyor galiba. Yani bosanmalar da oyle. Epey cirkinlesebiliyorlar ayriliklarda. Sayfalar dolusu yazdigina gore epey hazmedememis ayriligi. Cunku kisa nir hoscakal yeterdi aslinda.
Aslında ben de ona anlam veremedim. Benim de sana hakkım helal olsun, ben de teşekkür ederim demek varken bile isteye üstelik sinirle de değil sakince bunları yazması zoruma gitti. Beni hiç sevmemiş sanırım. Seven insan böyle yapamaz

Yapma gözünü seveyim 28 yaşında kadınsın ya...eminim arkadaşın anlatsa şu olanları bin kere akıl vermiştin ayrıl, bitir, evlenme, yalvarma diye. 😐
Tabi canım.. çevremde de başı dik, giderse gider modunda bir insan olarak bilinirim o yüzden şok oldu arkadaşlarım da böyle yaptığım için. Ben bile anlamadım zaten nasıl yaptığımı o da ayrı mesele. Adam ben bıkmışım zaten rahatım oh derken, ben ağlamaktan gözlerim şiş halde arkadaşlarım tarafından hava alayım diye dışarı çıkarılıyordum. İnsan saf olmasın

Adama defalarca adim atip gunlerce yalvarmissin donecegi varsa da donmez tabi. Tamam yasanmislik var ama gurur diye de bir sey var. Bir daha adim atma diycem ama atacak gibi duruyorsun.
Ben adamin is ciddiye binecegini anlayinca kactigini dusunuyorum. Yani evlilikistemiyor. Tavsiyem asla adim atma hayatina bak seven adam bu kadar ayri kalamaz

Ee bos ,size deger vermeyen bir adamin her dedihine evet derseniz ,su an yaşadığıniz durum cok abes degil ,ders olarak deneyim olarak alin bu yasadiginizi bir daha onceliginiz kendiniz olsun, eski esin esyalari dediginiz an beklemistim bu olaylari

Sonra ne oldu döndü mü geri
Hayır hep ben gittim haklı da haksız da olsam ben gittim ben yalvardım gitme diye. Sonuç şu an ayrıyız ve kendimi tutuyorum tutmaya çalışıyorum. Çünkü gözünde değerim kalmadığını hissediyorum saygı bitmiş.

Cidden isterim pişman olmasını. Ne yalan söyleyim. Ama barışmak için değil, bazı şeyleri anlasın diye. Ama çokta sanmıyorum allah bilir eski eşine dönmeyi düşünüyordur
Neden eski eşine dönmek istemesi sizi bu kadar rahatsız ediyor .

Onun yerinde bekar birisi olsaydı ve eski sevgilisine donmek için beni terk etti dermiydiniz

:KK43: İyiki bitmiş kaprisli erkek çekilmez arkana bakmadan kaç birde boşanmış yazdıklarından çok egoist bir erkek olduğu kanatine vardım
Evlenmiş olsaydın kötü bir evlilik olurdu,
Ortalık erkek dolu, hemde bekar, ne buluyorsunuz şu boşanmış erkeklerden
Dert öi arıyorsunuz?
,

Neden eski eşine dönmek istemesi sizi bu kadar rahatsız ediyor .

Onun yerinde bekar birisi olsaydı ve eski sevgilisine donmek için beni terk etti dermiydiniz
Şuan canım yandığı için sadece.
Yoksa bu süreç bittiğinde ne yaparsa yapsın diyeceğim zaten.

X