Eski Sevgilimin Attığı Ağır Mesaj

Cidden isterim pişman olmasını. Ne yalan söyleyim. Ama barışmak için değil, bazı şeyleri anlasın diye. Ama çokta sanmıyorum allah bilir eski eşine dönmeyi düşünüyordur

yani anlattığınız kadarından ben az çok doğru anladıysam, dediğim gibi olacğaını düşünüyorum. benzer bir şeyi ben de yaşadım sonra 4 sene sürüncemede kaldı olay. en sonunda ya tekrar sevgili olalım ya da tekrar görüşmeyelim dediğimde 'o kadar yoğun hisler' yaşamadığını söyledi ben de tekrar görüşmedim. ya hep ya hiç olmalı. şimdi siz oldukça özlüyorsunuz gibi, zaafınıza yenik düşmeyin diye söylemek istedim. ne haller ivarsa görsünler.

Bunu ben de gözlemliyorum insanlar aldatmayı bile kabulleniyor . Durum böyle olmasına rağmen çok fazla boşanma var . Boşanma sebepleri ne oluyor ki diye düşünüp işin içinden çıkamıyorum . Sizin fikriniz nedir
Benim eski sevgilim anlatmadı fakat duyduklarım şöyle. Heyecansızlık. Aşkın bitmesi. Monotonluk. Dolayısıyla hayattan ve evlilikten zevk alamama. Sebepleri bunlarmış. Tanıdıklar öyle anlattı. Tabi benle öyle atraksiyonlu bi ilişki yaşadı ki eski karısıyla olan monotonluğu özlemiş olabilir :) tabi o da yine en fazla 2 ay sürer. Yine eskiye hallerine döner.

Öyle mi dersiniz..
Bir gün pişman olduğunu görmeyi öyle isterim ki
Onun pisman olacagini dusunmuyorum.Sebebi ise elinde zaten yari yolda biraktigi biri var simdi sizinle olan basarisiz iliskiden dolayi onun(eski esinin) degerini anladim modundadir.Pisman olacak sizsiniz her af dilediginde affedip gunu gelince onun sizi affetmemesine ragmen hala ondan bir seyler beklediginiz icin,iciniz ona sogudugunda yureginizi baskasi isittiginda pisman olacaksiniz.Kendi degerinizi onun da degersizligini anlayacaksiniz.

Suç sende ablacım bitmiş gitmiş işte hala niye kaşınıp mesaj atıyorsun??

Burda kadınlara yazıyorum 976543 kez ayrıldınız mı, postanızı koydunuz bitti gitti bırakın orda. Hala daha helallikti, teşekkürdü bilmem neydi mesaj yazarsanız karşı tarafın poposunu hiç yere kaldırırsınız.

Hem çocuklu hem sizi savsaklayıp durmuş bu herif 5 para etmez. Hala neyine teşekkür ettin? Başına gelenleri haketmişsin konu sahibesi

Benzer bir olay da bende oldu. Arkadaşım işletmek için bir numara verdi. Tabii çocuğum o zamanlar. Kendimi hiç göstermeden 7 ay konuştuk. Tesadüf aynı kaldırımdan bile tlfnda birbirimize konuşurken yanımızdan geçtik. Benim ergen bunalımlarımı yıkıp buluşmaya ikna etti. Çok sevdik birbirimizi. Tabi o o zamanlar unıv. Okuyordu. Ben senin aksine bile isteye kavga çıkartıyordum. Beni birkaç saat görmek için karda kışta okuduğu şehirden 8 saate gelip gecenin dördünde dizine kadar karın içinde pencereden görüp giderdi. O 8 saatlik yoldan gelirdide bazen ben pencereye bile çıkmazdım Tabi çok şeyler yaşadık acı tatlı. Sonuç olarak iş işten geçtikten sonra ben ona çok yalvardım. Onun herzaman bana dediklerini söyledim. " kıyma bize" tabi o istemedi. Oysaki her dafasında peşimden koşan oldu. Şimdi düşünmüyorum da keşke daha çok sevdiğimi söyleseydim. Bana hep beni ne kadar sevdiğini söylesene derdi yalvarır yakarır bir iki güzel şey söylerdim. Cahillik işte. 17 yaş yaram oldu bende. İlk öpücüğüm, anneme ilk yalan söyleyişim. Hala daha görsem Elim ayağıma dolanır. Asla konuşmadık. Hiçbir şekilde. Sadece bir kere bana arkadaşımla haber yolladı. Beni görünce lütfen yüzünü asmasın diye. Hep düşünürüm hangimizin sevgisi daha gerçekti diye, 😊 yıllar sonra bile içimi hem acıtan hemde mutlu eden insan. İlk yalvarışım. 😊 Niye bilöiyorum ama anlatmak istedim. Umarım ilerde sende gülümseyerek hatırlarsın. Çünkü hiçbir kadın kolay kolay grurunu çiğnemez. Ben dibine kadar yaşadım aşkımı. Acımı da aşkıma yaraşır büyüklükte yaşadım. 1 yıl boyunca hiçbir arkadaşım "nasılsın" sorusunu soramadı. Yolda, okulda hemen ağlamaya başlardım. Özlemden burnumun direği sızlardı. Hep bana seslenişi kulağımda " şekerli bişey" derdi 😀😀😀
Peki içinizde bir yerlerde ‘ya gerçekten sevseydi vazgeçmezdi’ sorusu oldu mu?

adam her ayrıldıgından helallik istemiş. acaba ilk eşinden neden ayrıldı. asla geri dönmeyin.

Onun pisman olacagini dusunmuyorum.Sebebi ise elinde zaten yari yolda biraktigi biri var simdi sizinle olan basarisiz iliskiden dolayi onun(eski esinin) degerini anladim modundadir.Pisman olacak sizsiniz her af dilediginde affedip gunu gelince onun sizi affetmemesine ragmen hala ondan bir seyler beklediginiz icin,iciniz ona sogudugunda yureginizi baskasi isittiginda pisman olacaksiniz.Kendi degerinizi onun da degersizligini anlayacaksiniz.
Eski eşiyle tekrar mutlu olabilir mi peki? Kadın affetse bile bir kere soğumuş bitmiş birşeyden yeniden birşeyler çıkar mı

Suç sende ablacım bitmiş gitmiş işte hala niye kaşınıp mesaj atıyorsun??

Burda kadınlara yazıyorum 976543 kez ayrıldınız mı, postanızı koydunuz bitti gitti bırakın orda. Hala daha helallikti, teşekkürdü bilmem neydi mesaj yazarsanız karşı tarafın poposunu hiç yere kaldırırsınız.

Hem çocuklu hem sizi savsaklayıp durmuş bu herif 5 para etmez. Hala neyine teşekkür ettin? Başına gelenleri haketmişsin konu sahibesi
Çocuğu yok.
Haklısınız zaten ilk defa böyle yaptım ama o kalkan Toto’nun ineceğini düşünüyorum. O zaman dank eder

Peki içinizde bir yerlerde ‘ya gerçekten sevseydi vazgeçmezdi’ sorusu oldu mu?
Belki de. Ama " her şerde hayır ara" ya çok güvenirim. Birkaç haber duydum hakkında ailesi ile görüşmüyormuş. Aile yapısı çok bozukmuş. Ve ben kuaförlük yaptığım bir dönem annesine makyaj yaptım. Kadın tesadür gelmişti. Hep yanaklarını seve seve fondöten sürsüm. Sonra bana bakıp " seni bir yerden hatırlıyorum, yabancı gelmedin" bana deiğinde içim yandı. Bu arada oğlunum düğününe gitmek için makyaj yaptırıyordu😀😀

Belki de. Ama " her şerde hayır ara" ya çok güvenirim. Birkaç haber duydum hakkında ailesi ile görüşmüyormuş. Aile yapısı çok bozukmuş. Ve ben kuaförlük yaptığım bir dönem annesine makyaj yaptım. Kadın tesadür gelmişti. Hep yanaklarını seve seve fondöten sürsüm. Sonra bana bakıp " seni bir yerden hatırlıyorum, yabancı gelmedin" bana deiğinde içim yandı. Bu arada oğlunum düğününe gitmek için makyaj yaptırıyordu😀😀
Neee? Çok acı ya ben bayılırdım heralde o an. Eski sevdiğinin düğüne gitmesi için anasına makyaj yapmak. Kimin başına gelir ki bu 😄

Sizi hiç haketmeyen bir adama kendinizi niye bu kadar küçük düşürdünüz yalvarmalar msj atmalar falan . Sizin fedakarlık diye nitelendirdiginiz şeyler kendinden ödün vermek olmuş ve yaptıkça daha fazlası beklenmiş ne gerek vardı. Bundan sonra önünüze bakın bence ve muhatap olmayın yrn birgün kapınıza gelip yalvarsa dahi

Eski eşiyle tekrar mutlu olabilir mi peki? Kadın affetse bile bir kere soğumuş bitmiş birşeyden yeniden birşeyler çıkar mı
Esimin kuzeni yasadi bunu.Adam bosanmak istedi kiz okeyledi ama seviyordu sustu bekledi.Adam baskasiyla yasamaya basladi kadin eski esinin aksi baskin karakterdi.Adam bunladikca eski esini aramis gorusmusler.Adam sonunda o iliskiyi bitirdi.Karisina döndü ve hemen cocuk yaptilar.Cok mutlular adam baska sarildi karisina bu defa.Ama burda ki detay karisi adami seviyor ve zaten bekliyordu.Adamin gonlunu almasi kolay oldu.Sizde acaba kadin seviyor mu?Cocukta yok kendisinden ayrilan adami affeder mi?

Neee? Çok acı ya ben bayılırdım heralde o an. Eski sevdiğinin düğüne gitmesi için anasına makyaj yapmak. Kimin başına gelir ki bu 😄
Sen nona dua et eski sevgilim iş yerine gelin başı randövüsü için geldi dr Allahtan görüşmeyi arkadaşımla yaptı birbirimizi o an görmedik. Ama anasına bir zamanlar evindeki vitrinin camında duran fotograftaki kız bendim demeyi çok isterdim. Ayrıca bu birşey değil etme bulma dünyası. Nişanlandığım gün kuzenim onun Cafe'sine götürmüş bizi. Küçük biryer bizim ora. Ben tuvaletimin içinde prensesler gibi 😂😂😂 ne alırsınız dediğinde kafamı çevirince ikimiz de şoke olduk 😂😂😂😂😂

Esimin kuzeni yasadi bunu.Adam bosanmak istedi kiz okeyledi ama seviyordu sustu bekledi.Adam baskasiyla yasamaya basladi kadin eski esinin aksi baskin karakterdi.Adam bunladikca eski esini aramis gorusmusler.Adam sonunda o iliskiyi bitirdi.Karisina döndü ve hemen cocuk yaptilar.Cok mutlular adam baska sarildi karisina bu defa.Ama burda ki detay karisi adami seviyor ve zaten bekliyordu.Adamin gonlunu almasi kolay oldu.Sizde acaba kadin seviyor mu?Cocukta yok kendisinden ayrilan adami affeder mi?
Bilemiyorum ama dönerse yazık bence ona da. Ben dönmezdim şahsen. Ha bi kere soğuyan adam tekrar ısınabiliyorsa o da ilginçmiş

Evlenip ayrılmış biri bu kadar çok konu üzerinde durmaz hele ki bu kişi erkekse, kadın fıtratı ile erkeğin fıtratı bir degil.
Düşüncelerimi tek bir cümlede ifade edemiyorum ama üzülmek sadece sizi yıpratır

X