eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

Amaaan birakin ya sizin gecmisiniz sizi ilgilendirir bakire takintiso olan adamdan hayir gekmezdi size. Hic uzulmeyin bile su terbiyesize.. Cok cirkin kelimeler kullanmis. Butun erkeklerin.boyle bir takintisi oldugunu sanmiyorum. O yuzden bosuna uzulmeyin. Sadece.kizlik zari durup baska herseyi yapanlarda var .. Onlar cok mu masum oluyor.. Umarim sizi seven bir insan.cikar karsiniza. Insanlar hata yapabilir. Bosuna uzulmeyin.. Vaktinizi harcamayin boyle insanlarla..

O igrenc tek hucreli adam ki tek hucresi seyinde iste o pislik evlendiktwn sonra mutsusum bosancam diye cikar senin karsina.. Boyle adamlari yok etmek istiyorum ahlaksiz, onursuz pislik ya. Susayim bari yoksa gun isigina cikmamis küfürler edesim var:-(

bu insan müsvettesinin karşısına hayat kimbilir neler çıkaracak nelerle sınanacak, evlenecek çocukları gelinleri damatları torunları olacak, sana söylediği bu sözler ne zaman karşısına çıkacak bilemezsin ki; ama mutlaka çıkacak.
ilahi adalete inan güven bekle.

bu tarz erkekler diktirmeyi hakediyor zaten.bunlaramı dürüstlük yapılacak.
yok o kadarda değil.haketmiyorlar bu dürüstlüğü.

bu tarz erkekler diktirmeyi hakediyor zaten.bunlaramı dürüstlük yapılacak.
yok o kadarda değil.haketmiyorlar bu dürüstlüğü.

Evet erkekler haketmiyor ama ne tuhaftır ki kadınlar vicdan yapıyor.
Burada bir konu vardı eski sevgilisi nışanlısına söylemiş filan bu tip şeylerde zarar görmemek için söylemek en mantıklısı ama emin olmadan söylememek lazım 3 ay çok kısa bir süre.

Evlilik dışı cinsel ilişkiye karşıyım. Ama bu mantığa şaşıyorum. Zar varsa namuslusun yoksa namussuz.
Biri bir hata yapar bedelini ömrü boyunca öder. Çünkü zar yoktur namussuzdur
Biri her haltı yer ama zara dokundurtmaz namusludur çünkü zar var.
Tüküreyim bu namus anlayışının içine.
Bir insanı geçmişiyle yargılayamam bu gününe bakarım nasıl biri diye.
İnsan değişir doğasında değişim var.
Eden bulur eken biçer miş .
Kim bilir ilerde karısı adama geyik boynuzu taktırır.

bu cahillik nedir ya ?
hadi diyelim bakire bir kız evlendi bu bakire onu aldatmayacak kesin namus timsali
amaç başka ne ne düşünüyor bir ilişki yaşadığı için ise ahlaksız aldatmak için fırsat mı kolluyor
bu dünyada insanın basına her şey gelebilir ki bu çok ayıplanacak bir şey değil.
kimsenin de haddine düşmez
ayrıca hatan su canım sen ona deseydin keşke bu zihniyette seni üzüp durur zaten.
bekareti ahlak simgesi göstermekten vazgeçin artık.
bu tercih meselesi
ben dinden inançtan dolayı olmasından daha çok kendi tercihim olarak bir kişiyle ilişki yaşamayı tercih ederim bu tercih benim ahlaklı diğerlerinin ahlaksız olduğunu asla göstermez ...

Yemin ederim o adamdan midem bulandı terbiyesiz pislik adam çok afedersiniz ama beş para etmez adamın tekiymiş bu insan olan bunu diyemez karşındakine bilirsiniz ne ekersen onu biçersin umarım şuan evlendiği yada evleneceği kişi bakire değildir de görür anasının şeyini pislik herif. Uçkurunun peşine düşmüş herif

İster bakire olun ister olmayın asla kimseye kendinizi ispat zorunda değilsiniz.
Bakire olmasanız bile bunu izah etmeyin hatta içiniz rahat edecekse evet deyip geçin
İnanın ki erkeklerin bunu bilmeyi zerre hak etmediğini düşünüyorum.
Hele ki böyle bir ruh hastası psikopatın hiç hak etmediğini düşünüyorum.

bende haketmediklerini düşünüyorum, cinsel ilişkiden de her şeyden soğudum daha el ele bile tutuşmıcam erkekler hiçbir şeyi haketmiyor ilerde karşımdaki insana bakire olmadğmı söylemeye cesaretmde yok artık napcam blmyrm

Iyi ki bakire değilmişsin şerefsizin tekiyle evlenip boşanmış olmaktan iyidir. Senin geçmişin kimseyi ilgilendirmez hayatının en önemli dersini almışsın bunu atlatman lazım bu yaşadığın şey çok zor. bundan sonra ahlaklı iffetli ol. Ve kimseye bunlardan bahsetme.

bilmiyorum ben diktirirsem acaba eşim bakire olmadığımı bilse benimle evlenir miydi diye vicdan yaparım huzursuz olurum herhalde o yüzden şuan karar vermedim karar vermek için erken tabiki daha yapmıcam, kullandırtmıcam

Bundan sonraki yaşamında ahlaklı ve edepli davranırsan, vicdanın rahat olur. Önemli olan ders almayı bilmek.

Bundan sonraki yaşamında ahlaklı ve edepli davranırsan, vicdanın rahat olur. Önemli olan ders almayı bilmek.
bilmiyorum beğenen böyle de diyorum bazen, bazen de ben nasıl evleneceğim!? diyorum karmakarışık bir ruh hali içindeyim.. bir de bu kul hakkına girer mi diye korkuyorum zina zaten günah... bir de cehennemde cayır cayır yanmayayım bu kul hakkı yüzünden :/ acaba böyle beğenen çıkmaz mı :/

yazdıklarından çok pişman olduğun anlaşılıyor canım eğer sende özünde böyle bişeye karşıysan ne yapman gerekir bence detaylı bi düşün.kimseye hesap vermek zorunda değilsin.sen tövbeni et ve yepyeni bi sayfa aç gördüğün gibi ahlaksız bir adam yüzsüz bi şekilde senden bakirelik bekleyebiliyor...çok hassas davranmalısın.söz konusu kişi kendiside bakir bi erkek olsaydı hakaretleri dışında bi nebze ona hak verecektim.
ama unuttuğu bişey var asıl sana söyledikleri o kötü kelimelerin alası kendisi.
Ahlaksız birinin böyle bir beklentiye girebilme yüzsüzlüğü...yaşadığın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…