eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

Sakın öyle diktirmek gibi bir aptallık yapma.
hiç kimseyi kandırmaya hakkın yok bu birincisi.
ikincisi sen birini sevdin ve de birlikte oldun bu senin seçimindi.herkesin bedeni kendisine aittir,ona istediği gibi davranmakta da özgürdür.
bir daha kendine senin gibi düşünen birisini bul,öyle erkekler de var zira. diğer türlü kendisi her haltı yiyip de bakire olmanı bekleyen hödüklerden de uzak dur.

aynen zaten ben her türlü dürüstlüğü, sevgiyi, sadakati verdikten sonra bir zar için beni terkediyorsa,benle olmak istemiyorsa o onun hödüklüğü

okurken öyle üzüldüm ki. o kadar korkunç incitici sözlere maruz kalmışsınız ki.. içim sızladı. o bir insan bile olamaz, bırak ki erkek olmayı. ben bu kendini adam sanan iki kuruşluk bile olmayan heriften kurtulmanıza çok sevindim. düşmez kalkmaz bir allah. allah onu da bir gün öyle bir sınar ki feleğini şaşırır. siz unutmaya çalışın artık bu olanları. psikolojik destek alma imkanınız varsa alın, daha iyi hissedersiniz. allah karşınıza hayırlı bir insan çıkarsın tez zamanda.

cok sinirlendim namus 2 bacak arasındamı seven adam her sekilde kabul ederdi kurtulmussun lütfen bir daha kimseye tamamen güvenmeden tanımadan deme durumunu.Allah onu bir gün kız evladı olursa onunla sınamaz umarım yazık olur kıza.asıl namus yürektedir.o insan o lafları kendine etmiş...
bi adam varmıs kızı bakire degilmiş hatalar yapmıs isteyenleri olmus adam Hz Ömere sormus ben napacagım diye Hz Ömer kızını namusuyla düğünle evlendireceksin demiş tvde Nihat hoca anlatmıstı.sende gelinliğinle duğağınla seni hak eden bir adamla evleneceksin insallah

İçin rahat edecekse de diktir derim. Kesinlikle de geçmişini anlatma birlikte olacağın kişiye.
Bu kandırmak değil, asıl kandırmayı yargılamayacağız deyip evlenince bile psikolojik baskı yapan erkekler yapıyor.

ya diktirmeyi düşünüyordum ama vicdan yaparım evlenince eşimin yüzüne bakamam gibi geliyor yani o bakirse mecbur mu benimle evlenmeye bakire olmadığım halde... yani kendimi zorla kabul ettirmek gibi bişe bu...diktirince de pişman olmaktan korkuyorum bi de işin dini boyutu var cübbeli ahmet hocanın youtube de bi videosu var kızlık zarını diktirenler katrandan(ateşten) elbise giyecek-giysinler diye... korktum zinayı affeder Allah ama kul hakkıyla gelmeyin diyor...

cok igrenc biriymis gercekten sen pamuk gibisin seni yaparim falan zaten bastan belliymis nasil biri oldugi

kiminle birliktelik yasadiysan keske yasamasaydin kendi isteginlemi oldu bilmiyorum ama cok buyuk bir hata bu kendini evlendigi erkege saklamali kadin ,tabi erkeginde aynen oyle,lutfen kimse bana tercih meselesi falan demesin evlilik disi iliski yasamak dunyanin en utanc verici durumlarindan biridir eminimki

kıyamam..
iyiki bitmiş tam bi pislikmiş kendi yapsın yapsın sonra sana laf mı atsın erkek o...su.çok sinirlendim ya

hayatın en kötü şeyi,en utanç verici şeyi demek değil bence abartmayın.... dünyada ne şerefsizlikler dönüyor .. asıl namussuzluk budur bence ben namusu sadece orada aramam, sizin gibi yobazlar yüzünden bu yüzden intihar eden var yazık bence sizi Allah ıslah etsin.. umarım kızınızın başınıza da gelir..o zaman büyük konuşmak ne görürsünüz dünyanın en utanç verici şeyiymişmiş... milletin yuvasını mı yıktım, insanları mı dolandırdım bence gayette insani bi durum

Son düzenleme:

el değmemiş diye evlendikleri kızlar kaçın kurası oluyo erkek milleti yalanı sever bırak o hayvan yalanları ile yaşasın ayrıca yok seni böyle kabul eden birini bul falan hikaye en medenisi bile kabul edemiyor etse bile içi içini yiyor namus sadece kadınlarda onlar için Allah'a havale et.

Evlilik dışı birliktelik elbette utanç verici morbidangel kadına demediğini bırakmamışsın lütfen bu sözlerini geri al. Senin buna pişman olduğunu sanıyordum. Eğer gerçek düşüncen buysa yaptığının arkasında dur evleneceğin kişiyede anlat bunları...

ne utanc verici??? hayırdr??? sevişip bekaretini koruyanlardan olmamış...sevmiş ve sevdiğiyle sevişmiş...yaptığının da arkasında durmus inkar etmemiş...ne utanc verici????
doğru sevişip bakire kalacaktı öyle yapınca namuslu olurdu....
asıl utanc verici olan sizin gibi insanlar ve beş para etmez önyargılarınız

Utanç verici değilse yaptığının arkasında duracak herkes gizlemeye çalışmayacak... Evleneceği kişiye de anlatacak ben yaptım, buyum ilk değilsin nokta.

sevdiğin adam beş para etmez kusura bakma ama...ne iğrenç kelimeler vermek almak nedir ya...nedir bu kadar küfür??? Ayyy adını bile anma.....Zaten bir erkek bekaret soruyorsa bırakın kacın

eee anlatmıs zaten????? konuyu nasıl okudunuz ???
anlattım terkedildim demiş.....
Ee yemediği hakaret kalmamış. Erkeklerin yüzde 90 na göre evlenmeden yatan kadın basittir. Bana göre evlenmeden yatmayı teklif eden erkekte kadında basittir. Herkes ne düşünüyorsa düşünsün beni ilgilendirmiyor. Ha eğer ben utanç verici bişey yapmadım yaptığımın arkasındayım diyorsanız ne kadar hakaret duyarsanız duyun hayatınıza giren erkeklere bakire olmadığınızı söylemek durumundasınız. Burda arkadaş bundan sonra nasıl davranması gerektiğini soruyor. Bende dürüst ol diyorum hepsi bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…