eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

Tabiki söylemek zorunda....konu sahibi zaten geçmişteki kişiye durumu açıkladığını belirtmiş....evlenmeden yatma teklif etmek ne ya???ne çirkin sözler..bundan sonrada kim olursa olsun söylemeliii...Dürüstlük emin olun o zardan daha önemli
Bedenden ziyade Ruh bekareti diliyorum....

kimine gore utanc verici kimine gore hata kimine gore degil
bunu yargilamak bize dusmez daha usluplu yardim amacli yazabiliriz yorumlarimizi degilmi ?

genc kizlara tavsiyem "nasil olsa evlenecez" hayalleriyle sevismesinler
"ben bu adami seviyorum bu adami arzuluyorum bu adamla evlensemde evlenmesemde sevismek istiyorum ve sorumlulugumu aliyorum diye yataga girecekse girsinler
karsisindaki adamin mantigini dusuncesini iyi bellesinler Öncelikle bekarete Önem veren bir erkekle evlenmeden once yatilmaz
sonra o erkek onunla evlenmedi diye uzulmek intihari dusunmek aglamak aptalliktan baska bir sey degildir

bekaretini kaybetmeye hazir olan bir kiz yattigi erkekle evlenecegine garantisi olmadigini bilmeli
karsisina cikacak erkeklerin buyuk bir orani bekarete onem veren erkeklerden olusacaginida bilmeli
konu sahibesinin basina gelen olay gibi bir serefsiz cikip agza alinmayacak onur kirici terbiyesizce hakaretler edebilir
haklari yok ama yapabilirler sizleri rencide edebilirler bu yuzden maalesef herseye hazirlikli olmaniz gerek

ben bekareti savunmuyorum ama bekarete onem bir toplumda pembe hayallerle "beni cok seviyo ona guveniyorum beni birakmaz nasil olsa evlenecez" diye kendini teslim (!) eden kizlarada kiziyorum

Morbidangel lütfen sende uzulme o insanligini ve kisiligini dibine kadar belli etmis ne kadar serefsizlesecegini ispat etmis
kurtulmussun ondan
aklina geldikce zoruna gidiyordur yediremiyorsundur kendine fakat birak kendi pisliginde bogulsun
boylesi insanlarin oldugunuda ogrenmis oldun sen hayatina bak isine egitimine yasamana bak
gelecekte karsina cikan insanlari daha iyi analiz eder ve yasadigin cinselligi sorun yapmayacak bir insana yogunlasabilirsin
yada hymen operasyonu gecirmek istiyorsan vicdan yapmayacaksan ustesinden geleceksen yaptir ama oncelikle kendine saygi duyki duysunlar ! bir hata olarak goruyorsan bu hata senin baskasi senin yuzune carpip duramaz
yok hata degildi diyorsan ustesinden gel ve basin dik dur ezilip buzulme sonucta ne kadar sevdigini dusunsende
sana aykiri dusunen bir insanla mutlu olamayacagini bil basarilar dilerim hayatinda

Utanç verici değilse yaptığının arkasında duracak herkes gizlemeye çalışmayacak... Evleneceği kişiye de anlatacak ben yaptım, buyum ilk değilsin nokta.
utanç verici bir şey değil bence.. günah olabilir ama herkesin başına gelebilir ''dünyanın en utanç verici şeylerinden biri ''demesi garibime gitti... bence böyle diyen bir zihniyet bekaretini kaybedenlere iyi gözle bakmaz ve toplumdan dışlar.. oysaki en büyük psikolojik desteğe onların ihtiyacı varken.. biri bana bu sırrını paylaşsa elimden geleni yapardım toplumun; toplumun yüz karası,öl geber demesi sadece midemi bulandırıyor...

Son düzenleme:
adam bakire olmayan biriyle asla evlenmem diye en baştan söylemiş zaten bari bi bahane bulup ayrılsaydınız

adamın duygularıyla oynayan asıl sizsiniz

ne kdr ilginc bi insansiniz

ilginç olan nedir acaba adam en başta size bakire olmayan birilye asla evlenmem diyo siz hiiiç sesiizi çıkarmıyosunuz olay büyüyüp ilişki evliliğe doğru giderken söylüyosunuz sizin yaşadığınız yıkım adamın yaşadığı yıkımın yanında önemsiz kalır

yapmayın gözünüzü seviyim milletin duygularıyla oynamayın

koskoca bir metinden cikardiginiz bu mu !? bence siz yorum yazmayin bdv bolumune insan psikolojindem anlamiyosunuz
okudugunuzu da anlamiyosunuz ayrica .. evlenme durumuda yoktu bunuda belirtmek isterim

keşke bu olanları yaşamasaydım keşke zamanı 1 yıl önceye alabilsem.. o zamanlar ne kadar da mutluymuşum herkes farklı bir akıl veriyor içinden çıkılamayacak bir durum
Icinden cikilmayacak bir durum yok ki canim benim. Sen o serefsizin soylediklerini dusunmemeye bak. Emin ol ki baska sartlarda tanismis olsan bile yine bulardi hakaret etmek icin bahaneler. Yaptiklari cok igrenc ve karaktersizce. Insallah karsina seni anlayan biri cikacak ve her seyi unutub mutlu olursun.

operasyon geçirmeyi düşünüyorum canım başka yolu yok en modern erkek bile o... olarak görüyormuş zaten benimki planlı olmamıştı bir kere oldu ama kimse inanmaz bir kez olduğuna boşver vicdan da yapmıcam bunu bana yaptıranlar utansın

Bu kanıya nasıl vardınız ki ?
Hangi modern erkeğe sordunuz?
Benim bir ark. vardı erkek lise mezunuydu yani üni filan okumamış modern değil anlamında yaşadığı yerde küçüktü.
Bir konu açılmıştı bende senin dediğin gibi dedim kabul etmez erkekler dedim oda yanılıyosun bir erkek anlar karşısında ki kızın ne olduğunu tek zar la ölçüp biçilmez bu işler demişti.
Yani demem o ki sakın diktirme.
Kendine güven

senin eski sevgilin karaktersizmus. Ama bu her kes boyledir anlamina gelmez. Cok kadin var ki ikinci evliligini hic evlenmemis biriyle yapir ve mutlu da olurla. Emin ol ki karsina oyle biri cikar ki yargilamadan oldugun gibi kabul eder seni. Ama yine de karar senin canim. Ne karar alirsan al allah yardimcin olsun

bunu demesine rağmen o erkeğin karşısına zarı olmayan bir kadın çıktığında ipleri kopartır nedense..samimi gibi gözüken itiraflara lütfen aldanma canım..Erkeğin zihniyetinde bu bir tabudur..istisnalar 30 milyon erkek varsa 100.000 ile sınırlıdır o derece vasat yani..konu sahibi kararında en doğrusunu vermiş şu an için..ülkemizin hala kaldıramadığı tabuları var ne de olsa.

Bilemem tabi ama bana kandırmak hoş gelmiyor.
Çünkü vicdanın seni rahat bırakmaz.
Ve hadi adam anlamadı diyelim seneler sonra ortaya çıkarsa ne olacak?
Hem bu kadar evlilik dışı ilişki yaşayan varsa bu evlenenler nasıl evleniyor hepsi mi kandırıyor?

Bütün erkekler böyle demen sacma.kac tane erkek tanidin bu yargiya vardin.bu böyle cikti diye herkesi ayni sanma.belkide bunu bahane etmiste olabilir.bakire olsanda senle evlenmezdi bence bu ada.m.zaten saygisi yok sana.hatta kadinlara saygisi yok ki bu tür cirkin laflar konusmus. Senin hatan bakirelik onemli diyen birinle olmaya devam etmek.bakirelige onem vermeyen bir sürü erkek gordum brn.misal eski erkek arkadaşım. Benden ayrildi eski sevgilisine döndü ve bakire degildi sevgilisi ben bakireydim oysa.demek ki hayat senin düşündüğün gibi basit degil.diktir falan diyen arkadaslara sasiriyorum.bakire olmasaydim birine yamanmak icin gidip doktora bunu yaptirmak gururumu cok incitirdi heralde.

belkide kullanmak için dönmüştür nasıl olsa bakire değil diye snde istediğini alamayınca bu erkekler böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…