eski sevgilim hakaretleri hala aklımda..lütfen okuyun

yok Allah korusun tanımıyorum sadece ankara sincanlı ofisten dedi konu biliyorum faceden baktım her şeyi gizli zaten...bir kez face şifremi istemişti ben verirsem sende vereceksin dedim o zaman vazgeçti.. o zaman şüphelenmiştim zaten..nişanlısının kendi öğrenmesi aile içi sorunlar yaşaması daha mantıklı geliyor ... zaten aile olmayı yürütecek biri de değilmiş...

Bende ankara-sincandayım hangi ofismiş bu. Özelden yazsana?

onunla birliktelik yaşamadım, daha önceki birlikteliği planlı değildi,erkek arkadaşım ileriye gitti bende o anki psikolojiyle kabul etmişim 5-10 saniye sürdü sonra çektim kendimi ağlamaya başladımkan akmaya başlayınca korktum çok kan geldi kızlık zarı nerde onu bile bilmiyordum sonuç olarak ikimizde pişmandık erkekler sorumluluk alamıyor bakire bi kızı bozduğu için izini kaybettirdi,soğutmak için hamile kalmadığına şükret, ilkin olduğuna inanmıyorum adet kanını kızlık kanı diye yediriyossun dedi -bana ilk dokunan o olduğu halde- bilerek yaptı,soğutmak için... bu olayı yaşadıktan sonra google ye kızlık zarı muayanesi diye girdiğimde kızlık zarının onarılabileceğini öğrendim-nasıl bilmiyorsun diyebilirsiniz yalnız büyüdüğüm için kimseden duymadım- önümde iki seçenek var ya dürüst olacağım ya da operasyonu geçirip bakire ayağına yatacağım bakalım zaman gösterecek o zamanın şartlarına göre karar vereceğim

Nerede okuduğumu tam hatırlamıyorum ama pskoloklar kendiniz için diktirin kızlık zarınızı başkaları için değil diyordu.
Yani sen kafanda kurup kurup mutsuzsan yaptır. Ama sırf bir erkeği kandırmak içinse asla yapma bunu.
Ben dürüstlükten yanayım ama karşımda ki insan belirler bunu biraz da.
Söylesen bir dert söylemesen başka bir dert.
Ama dinimiz de de bilinmesi gereken birşey değil.
Şartlar eşit olmalı dini nikahta, zina yapan bir erkek zina yapan bir kadınla olmalı.

Kız öyle deme, tanımıyoruz kadını. Aynı ofistenlermiş sadece. Hangimiz biliyorki iş arkadaşının kafasında dönenleri. 1 ay gibi kıssa sürede evlenme kararı almışlar adam yalan söylemediyse. Belki de öncesi de vardı, iki kadını da oynatıyordu.
Ben hala nişanlasının öğrenmesinden yanayım. O pislik ile yola devam ederse alan razı veren razı, herkesin kendi bileceği iş.
Konu sahibi zaten elinde buket buket çiçekle gelip, ağlayarak kapısında da yatsa bu adamın yüzüne asla bakmamalı.

Evet bu kızlar görüşürken o kızla da evlilik hazırlığı yapmışlar. Bilmesi lazım bence de.. Sonuçta aldatıldı o da..
O kızın mantığını bilemem ama çoğu Türk kadını mantığı benim dediğim mantıkta, burada da görüyoruz " madem bi halt ettin arkasında dur, işte ben bakire evlendim de sen değilsin, ben senden üstünüm " modundaki Türk kadınlarını. Bekareti kaybetmiş bir kızın son derece normal olması yani namusunu yitirmemiş olması fikri Türk kadınlarına da ekstrem ters çünkü o zaman evlenirken bekaretinden başka ellerinde bir şey olmayanların değeri kalmıyor ?!
Çok gördüm ben çook, burada bu kadar ise, yani bilgisayar kullanabilen, internet erişimi olan kadınların büyük çoğunluğu böyle düşünüyorsa görücü usulu evlilik kararı almış bir kız bence 100% bu mantıktadır.

Bekarete önem vermek bir suç değil. Erkekte kadında bir insan kendini evliliğe saklayıp, tek eşli bir hayat yaşamak istediyse, kendi dengini aramaya hakkı var bence. Bu o kişi medeniyetsiz, dar görüşlü yapmaz. Ama her haltı yiyip, erkektir elinin kiridir, deneyim lazımdır; kadın ise yapamaz, mantığı çok çirkin.

Kaldıki gerçekten bu konuda bizim kadınımız da çifte standartlı davranıyor. Geçenlerde bir konu vardı. Evlenmeyi düşündüğüm adam bir çok kadınla yaşamamış, parasını verip tatmadığı cinsellik kalmamış, ben ise kimsenin elini bile tutmadım. Ondan da soğudum diyordu kız. Herkes topa tuttu kızı burada. Yaşadıysa yaşanmışlığı senden önce. Sorgulayamazsın dedi tüm yazanlar. Oysa ne farklı olurdu yorumlar, kadın benim geçmişin çok kalabalık, erkek arkadaşım ise çok saf deseydi.

Evet kendisi el değmemiş gül goncası ise erkeğin de öyle bir kız ile evlenmeye hakkı var, katılıyorum. Bu noktada erkeğin ki bir tercih oluyor.
Peki eli kadın eline değmemiş saflıkta kaç erkek vardır ? ben inanmıyorum ya.

Nerede okuduğumu tam hatırlamıyorum ama pskoloklar kendiniz için diktirin kızlık zarınızı başkaları için değil diyordu.
Yani sen kafanda kurup kurup mutsuzsan yaptır. Ama sırf bir erkeği kandırmak içinse asla yapma bunu.
Ben dürüstlükten yanayım ama karşımda ki insan belirler bunu biraz da.
Söylesen bir dert söylemesen başka bir dert.
Ama dinimiz de de bilinmesi gereken birşey değil.
Şartlar eşit olmalı dini nikahta, zina yapan bir erkek zina yapan bir kadınla olmalı.
öyle bi de zina eden bi insan tövbe edip bir daha yapmayınca iffetli haline dönüyormuş bizim evde aile-kadın ilmihali var orada okumuştum kuranın mealinde öyle geçiyor kirliler kirlilerle temizler temizlerle diye ama bazı tefsirciler bunu tövbe ettiği takdirde bakir-bakireyle evlenebileceğini söylüyor.. bakalım internetten de 4 hocaya sordum 4 ünden 3 ü bir daha bu konuya dönme, tedavi ol falan dedi ya diktireceksin ya da ben dulum diyeceksin-ki bu mümkün değil-diyor.. yani onlarla konuştuktan sonra diktirme olayını bende benimsedim aslında..fakat içlerinden 1 i sadece evleneceğiniz insana söyleyin hile-aldatmaca olduğndan caiz değil diyor.. yani herkes farklı bir şey diyor din adamları bile çelişkili konuşuyor kime güveneceğiz anlamadım..

Evet kendisi el değmemiş gül goncası ise erkeğin de öyle bir kız ile evlenmeye hakkı var, katılıyorum. Bu noktada erkeğin ki bir tercih oluyor.

Var-dı benim tanıdığım sonra bir açılmış pir açılmış...

çok sevdiğine inandığım biriydi, bu kadar kısa ömürlü olabileceğini hiç düşünmemiştim oysaki istediğim küçücük bir sevgiydi.. onu bile çok gördü bana...neyse konuya gelelim.. her şey çok güzel başlamıştı aslında beni bulunmaz hint kumaşı gibi görüyordu bu kadar sevgiye alışık değildim bende kısa sürede bağlandım, sürekli bana mükemmel bir insan olduğumu söylüyordu birgün nerden aklına geldiyse artık bana ''sen çok masum bir kızsın, bende geçmişimden ötürü sana kendimi çok suçlu hissediyorum.. sen biriyle öpüşmemişsindir bile dedi..bense çoğu kızla birlikte oldum dedi.. '' öyle dediğinde benim içim sızladı.. sevdiğim insan beni öpüşmemiş el değmemiş biriymişim gibi sanıyordu fakat bakire olmadığımı söylemedim daha erken olduğunu düşündüğüm için..''ama sen biriyle birlikte olsan ben seni bırakırdım'' dedi neden afedersin de sen hayat kadınıyla bile birlikte olmuşsun sevgilin olmayanlarla yatmışsın dedim o da bu erkek için bir tecrübe dedi..çok kızdım keşke o zaman ayrılsaydım -ama düşüncelerinin değişeceğini düşündüm-bende geçmiş adı üstünde dedim benleyken yapmazsan hiçbir önemi yok ben geçmişe takılmam bana benleyken yapmama garantisini ver güven hissettir sadece dedim.. her şey güzel gidiyordu onla memleketimiz aynıydı ama farklı bir şehirde olduğundan sadece iki kez görüşebilmiştik.. ben özlemi seviyordum benim için bir sıkıntı yoktu.. fakat o tanışmamıza çok kısa bir süre geçmesine rağmen '' bizi okulun bitene kadar boşuna bekletiyorsun ne var yani şimdi evlensek'' diye ilk aylarda bana baskı yapıyordu ben meslek edinmeden olmayacağını söyledim eğer aileme bu konuyu açarsak daha görüşmemize izin vermez dedim o da beni görememe korkusuyla okulun bitene kadar beklerim tamam dedi... bana sürekli ne yaparsan yap bana yalan söyleme diyordu bu cümle vicdanımı sızlatıyordu bende daha tanışalı üç ay olmasına rağmen bakire olmadığımı söyledim iyi halt ettim! çok kızdı... ben ta ilk başlarda söyledim sana geçmişimi saklamadım ben sana her şeyi anlat demedim mi dedi.. bende öyle ama her şey yeni başlıyordu ve ayrılmandan korktuğum için zamana bıraktım dedim.. kızdı , sinirlendi.. ama sonra yumuşadı ''seni seviyorum'' dedi.. bende hani bırakırdın o gün öyle demiştin birlikte olmayan bir kızla olmak istiyordun dedim.. o da o zaman seni tanımıyordum dedi.. sen çok iyi birisin öyle bir kız değilsin dedi.. bende tamam dedim hep ona dürüst oldum..isteklerimi söyledim bunu söyledim diye benden faydalanmaya çalışma o zaman anlayamam beni sevdiğin için mi cinsellik için mi birliktesin dedim.. bir tartışma esnasında bana bunu hatırladıkça senden soğuyorum dedi.. artık kime yaptırdıysan kendini gibi bi cümle kurdu.. ben çok üzüldüm yıkıldım.. sürekli ayrılıp barışıyorduk o aralar.. bir daha söz geçmişi unutacağım diyordu ama bana o... muamelesi yapmaya devam ediyordu beni kullanmaya çalıştı.. bakire olmamamdan faydalanmaya ''sen çok güzel bir kızsın bembeyaz pamuk gibisin.. evlenene kadar seni şehvetle yaparım'' dedi... ve ne diyor bu dedim! meğer evleniyormuş... aileler her şeyi konuşuyormuş benden saklamış.. ne zamandır var dedim bu evlenme muhabbeti 1 aydır var dedi yani benim bakire olmadığımı açıkladığımdan beri...bakire olmadığımı öğrenince beni basit kız listesine koymuştu canım çok acıdı..seviyor musun onu dedim evleneceğin kişiyi.. görücu usulü iş yerinden dedi.. bana kazık attın bana umut verdin evleneceğin halde dedim.. o da ''sana asıl kazığı sana ilişki yaşadığın o adam attı eğer sen o adama vermeseydin ben seni asla bırakmazdım,bir daha senin gibi biri karşıma çıkmayacak biliyorum dedi..'' ben yıkıldım.. oysaki ben senin geçmişini silip atmıştım ilkin olmasamda kendimi ilkin kabul edecektim dedim.. ne dersem boştu.. bana uzatma yuvamı yıkma senle konuşunca heyecanlanıyorum aklım kayıyor dedi..istenmeyen bir it gibisin, sikiksin sen dedi.... o... sun sen dedi bir kere yaptığına da inanmıyorum dedi..nasıl olsa ucu açık, bakireliğin yok sen yaparsın dedi..bu son konuşmamız oldu ben ağlamaktan cevap bile veremedim.. bir bir buçuk aydır istenmeyen it,sikik lafları hala aklımdan çıkmıyor ...
sonuç olarak burada genital estetik bölümü var hymenoplasti bölümü araştırdım muayene olanlar nasıl oluyor nasıl bir süreç falan diye çünkü yıkılmıştım dürüstlüğün işe yaramadığını anladım demekki bu ömür boyu saklanması gereken bir şeymiş diye düşündüm.. sonra ömür boyu bekar kalırım bu ameliyatı olmaktansa bu benim dürüst kişiliğime aykırı dedim.. illaki gelecek beklediğim kişi belki çok yıpranacağım ama dedim..arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum benimle benzer durum yaşayan var mı?
Güzelim,sizin ayrılmanızın senin bakire olup olmamanla alakası yok.Karakterle alakalı.Sence sevgi bu mu?Bir kızı çok sev evlenmek iste.Bakire olmadığını öğrenince hoop hemen daha 1 ay tanıdığın biriyle evlenmeyi düşün.Zaten 3 aylık bir ilişki sizin ki.3 ay nedir ki.Birbirinizi görmüyorsunuz bile.Ben özlem seviyorum diyorsun da,insan sevdiğiyle vakit geçirmeden,paylaşımları olmadan,onunla gözgöze bakıp konuşmadan,bir sinemeya gitmeden,birlikte bir bardak çay içmeden kuru kuruya özlese ne özlemese ne.
Ben bu konuda sana kızıyorum.Sen geçmişinde kiminle ne yaşarsan yaşa,karşındaki insanın sana böyle hayvan muamelesi etmesine,bu derece iğrenç hakaretleri etmesine nasıl müsade ettin.Bu cesareti nerden buldu.İstersen o... ol.Kimsenin sana böyle hakaret emesini gerektirir mi? Bir kaç aydır tanıdığın hiçbir kimseye de bu kadar özelini anlatma.Gerek yok.Bu kadar çiğ düşünceli insanlardan da uzak dur.Bir insanla görüşmeye başlarsın.Zamanla tanıdıkça fikirlerini anlarsın.Sana uyarsa devam edersin uymazsa bırakırsın.Yok değişir yok bilmem ne diye düşünme.Dua et böyle bir kara cahilden,terbiyesizden,ahlak yoksunundan kurtulmuşsun.Telefonlarına bile cevap verme.Aklın fikrin gururn varsa yanına bile yaklaştırma.Herşekilde uzak dur.

Böyle bir adama gel de küfür etme arkadaş! Bazılarına küfür cidden çok yakışıyor. Erkek o...pusu! Kurtulmuşsun arkadaşım bu pislikten şükret. Ama Allah ona o hakaretlerinin bedelini yaşatsın umarım. Öyle bir yaşatsın ki, direk aklına sen gel.
Amin... o beğenmediği beni daha çok arar Allhından bulsun

öyle bi de zina eden bi insan tövbe edip bir daha yapmayınca iffetli haline dönüyormuş bizim evde aile-kadın ilmihali var orada okumuştum kuranın mealinde öyle geçiyor kirliler kirlilerle temizler temizlerle diye ama bazı tefsirciler bunu tövbe ettiği takdirde bakir-bakireyle evlenebileceğini söylüyor.. bakalım internetten de 4 hocaya sordum 4 ünden 3 ü bir daha bu konuya dönme, tedavi ol falan dedi ya diktireceksin ya da ben dulum diyeceksin-ki bu mümkün değil-diyor.. yani onlarla konuştuktan sonra diktirme olayını bende benimsedim aslında..fakat içlerinden 1 i sadece evleneceğiniz insana söyleyin hile-aldatmaca olduğndan caiz değil diyor.. yani herkes farklı bir şey diyor din adamları bile çelişkili konuşuyor kime güveneceğiz anlamadım..

Canım sen kendine güven bence.
Şu dönemde bakire o kadar az ki.
Baksana her gün kaç konu okuyoruz daha yazmayanlar da vardır eminim.
İnsanlar neler yaşıyor, sen yalan söyleme dürüst ol sadece.
İçinden geçenleri zamanı geldiğinde anlatırsın sevdiğin insana.
Sakın beni kabul et böyle falan diye ezikleme kendini dik dur.
Hataydı de geç. Çok ta rahat olma da.
Ben sana beni böyle kabul et demem sadece hatamı kabul etmeni isterim diye de ekle.
Ayrıntılara asla ve asla girme. Kendini ezdirme.
Seni seviyorsa yanında olur.

Valla her türlü ne zor bu ilişki meseleri. Şu KK'da evlenemiyorum, bir aşkım bile olmadı diye içten dertli ne çok kadın var. Halbuki şöyle geçen yıllara bakıyordumda, hep yalnızmışım ama ben epey huzurlu yaşamışım çok şükür. Herşeyin hayırlısı işte. Olacaksa adam gibi adam olmalı, bu örnekteki gibi haysiyetsizlerle hiçbirimiz ömrümüzün tek gününü bile harcamıyalım inşallah.

Ya düşünüyorum da ben erkek olsam bakirelige bu kadar takinti yapmam seviyosam evlenirim gecmisin ne önemi var önemli olan benden sonrasidir.. o adamdan kurtuldugunda iyi olmuş elbet istediğin gibi biri çıkar karşına mutlu olrsun bosver gitsinn

Yok kiz erkeklere umudunu kaybetme, cocugun saklamasi icin hicbir sebebi yoktu ki üniversite ortaminda. Hatta tam tersi bazen espri konusu yapiyorlarmis arkadaslari 'Bizimki ermislere karisacak' falan diye. Yani tam tersi bakir degilim, alkol aliyorum diye yalan soyleseydi yeriydi ki bakir oldugunu dalga konusu olmamak icin saklayan , deneyimliymis numarasi yapmak zorunda kalan erkekler de var ne yazik ki. Yani gunumuzde erkekler arasi muhabbetlerde boyle seylere alayla yaklasiliyor. Uzucu ama gercek bu. Yani cinsellik konusunda tek baskiya ugrayan kadinlar degil biz yasamayalim diye baskiya ugruyoruz onlar da yasasinlar diye baskiya ugruyorlar. :KK43:

Ataerkil düzenin tek mağduru biz değiliz evet, erkekleri de kıskaca alıyor bu durum

Ya düşünüyorum da ben erkek olsam bakirelige bu kadar takinti yapmam seviyosam evlenirim gecmisin ne önemi var önemli olan benden sonrasidir.. o adamdan kurtuldugunda iyi olmuş elbet istediğin gibi biri çıkar karşına mutlu olrsun bosver gitsinn

Erkeklere bu tür konuları zorla okutsak ya..
Onlar da bilinçlense..

Canım sen kendine güven bence.
Şu dönemde bakire o kadar az ki.
Baksana her gün kaç konu okuyoruz daha yazmayanlar da vardır eminim.
İnsanlar neler yaşıyor, sen yalan söyleme dürüst ol sadece.
İçinden geçenleri zamanı geldiğinde anlatırsın sevdiğin insana.
Sakın beni kabul et böyle falan diye ezikleme kendini dik dur.
Hataydı de geç. Çok ta rahat olma da.
Ben sana beni böyle kabul et demem sadece hatamı kabul etmeni isterim diye de ekle.
Ayrıntılara asla ve asla girme. Kendini ezdirme.
Seni seviyorsa yanında olur.

Çok güzel yazmışsın evet ama ben "hataydı de geç" dersin demene takıldım.
İsteyerek bir şey yaşamış ta olabilirdi.
Erkekler yaparken iyi de kadın yapınca neden" hata " oluyor?
Yaşandı ve bitti, bu kadar. Hata dersen yine ezdirirsin kendini.
Bu ne gurur duyulacak bir durum ne utanılacak.
İnsanca bir şey sadece, insanca..

Çok güzel yazmışsın evet ama ben "hataydı de geç" dersin demene takıldım.
İsteyerek bir şey yaşamış ta olabilirdi.
Erkekler yaparken iyi de kadın yapınca neden" hata " oluyor?
Yaşandı ve bitti, bu kadar. Hata dersen yine ezdirirsin kendini.
Bu ne gurur duyulacak bir durum ne utanılacak.
İnsanca bir şey sadece, insanca..

Ama konu sahibi hata olarak görüyor yani onun ağzından yazmak istedim.
Benim başıma bu gelse hiç anlatmam bile.

X