Eski sevgili nasıl gerü döner?

siz sürekli bu tarz konular açıyorsunuz terapi alsanız aşk değil çünkü bu takıntı ve kendınizi ezip yalvarıyorsunuz adama

Kiz yurt dışındasın manyakmisin desem ban yermiyim diye düşünüyorum ama kiz gezsene dis görünüşüne özen göster gez falan Allahin zevzegini ne dusunuyon

Dönmez.Dönerse gine gider.Gelir gider döner durur.Size gelince görünen o ki ağlaya ağlaya unutacaksiniz.Erkekler sevmediği kadınlara karşı çok tahammülsüz.Duyacaklariniz çok travma yaratır sizde.Bence bı köşede üzülüp bitirin bu işi.Size sakız gibi yapıştın ne laf anlamaz insansın düş yakamdan dese mesela kaldırabilecek misiniz.Ben gerçekçi yazdım.Size boş teselli vermiycem umudu kesin daha iyi.Yoksa o sana döner pişman olur vs vs diye suya sabuna dokunmayan boş teselli sözlerini zaten çevrenizdeki arkadaşlardan duyarsınız.Onlar da samimi değil işte siz az üzülün diye diyorlar.Bence gereksiz umut işkenceyi uzatır.Biçak gibi kesin ihtimalleri

Çok klişe gelecek ama bak inan ki zaman herşeyin ilacı.

Zamanla bu hallerine gülüp geçeceksin. Hiçkimse vazgeçilmez değilmiş.

Ve biliyor musun o sana geri dönecek !

Ne zaman döner diye sorarsan, sen onu unuttuğun anda sana dönecek ve sen hiçbir açıklama yapmadan onu engelleyeceksin.

"...Erkekler sevmediği kadınlara karşı tahammülsüz "

Kalbim acıdı bu cümlenizi okurken. Çok haklısınız.

Bana eski eşim boşanma aşamasında iken aynen sizin yazdığınız şeyleri söyledi. Bir hafta yataktan çıkamadım, işe gidemedim.

Aradan 4.5 ay geçti çok pişmanım dedi. Araya aile büyüklerini soktu. Affetmedim. Hala arıyor beni. Bugün iki kez aramış. Engelli ama telefonuma bildirim düşüyor.

telefonunuzun modeli ne? engelliyken bildirim düşüyor demişsiniz

banada ben sana değer vermiyorum dedi. ciceksepti uygulamanda kaç kız kayıtlı dedim. 400 dedi. yok daha fazladır dedim. biliyo musun sen kayıtlı değilsin zoruna bu gidiyo zaten dedi. bana söylediği şeylere bakın. ne kadar aptalmışım

Büyü yaptır . En etkili ve kesin çözüm bu

Exten next olmaz yenisine bak bu kadar yipranmaya deger mi 1-2 sene sonra anlayacaksin

Zamanla aynı insan olmayacaksınız.Hep daha iyi hissedeceksiniz.Hayat işte.Yaşıyoruz hiçbir acı sonsuz değil.Yasamda bir sürü küçük büyük güzel şeyler gelecek basimiza

Mesajınıza komik emojisi bıraktım diye dalga geçiyorum sanmayın. Çok benzer şeyler yaşamışız da bir anda acaba ben mi yazdım diye durup düşündüm.

" ..Ben sana değer vermiyorum ki ! Ben kötü biri değilim ki sana karşı böyleyim. 417 tane kız var insta da takipleştiğim. Sen kendini güzel mi sanıyorsun yüzün popoma benziyor "

Geri dönmeye çalışıyor 3.5 aydır ve bu adam benim eski kocamdır.

Zamanla aynı insan olmayacaksınız.Hep daha iyi hissedeceksiniz.Hayat işte.Yaşıyoruz hiçbir acı sonsuz değil.Yasamda bir sürü küçük büyük güzel şeyler gelecek basimiza

Sıradan bir hayata sahip olmak büyük lüksmüş bunu anladım. Eskisi kadar canımı acıtmıyor artık. Bağışıklık kazanıyorum galiba ya da kullandığım antidepresanlar geçici süreyle iyi geliyor. Regl dönemlerinde yokluyor ama ağlama krizleri felan.

Yeryüzünde 987262 erkek beni sevsin, bir erkek beni sevmesin kafaya takarım öyle acayip biriyim.

Takıntılı olmayan kim kaldiki Ben takıntılı olmayanlara şaşar oldum Kimde yok artik anksiyete panik depresyon az da olsa var Önemli olan bunlara rağmen bunlarla bile yaşamayı sevmek.Geldik bir kere dünyaya.Hep anda kalıp hep akışa bırakmak zorundayız.Kendi tavırlarımiz dışında hicbirseyi kontrol edemeyiz. Ben kendime hep sen nesinki diyorum sen olmasanda dünya dönüyor diyorum.İyi geliyor bana

Sevmemem gereken birini elimde olmadan seviyorum ama ondan da kaçıyorum.

Niçin bana iyi gelmeyecek kişiler beni seçiyor ki ? Ya da ben neden onları kabul ediyorum.

Hem psikiyatriste hem de psikoloğa gidiyorum. Verim alamıyorum gibi geliyor.

Aldatmayan, anne / sülale bağımlısı olmayan, kabile aşiret hayatı yaşatmak istemeyen, çocuk isteyen bir adam yok mu ya

Bennim karşıma 10 yıl sonra çıktı.Keske daha önce tanisaydim.Herseyin bir zamanı var bence.Belkide odaklanmamak lazım.Ben unu eleyip eleği asmiştim mesela.O iyi gelmeyecek kişileri secmeyip yalnızlığı hatta omurboyu yalnızlığı içinizden kabul edin ve geçmişe ailt kimseye kin tutmayın nötr olmadıkça yeni güneş doğmuyor birini merak edip takip ettikçe güzel şeyler ona geçiyor .Buraya daha fazla yazmiyim konu sahibi kizabilir konusunu sabote ediyoruz banlanmayalim.Konu sahibi özür diliyorum

niye geri dönmeye çalışıyor mal. daha öncede geri dönmek istemiş miydi kavgakarınızda ayrılıklarınızda yoksa tek bu son ayrılıkta mı dönmek istedi? benimki çok dengesizdi gitti geldi gitti geldi beni mahvetti beş yılım çöp oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…