Eski sevgili nasıl gerü döner?

Kızlar görüldü yedim defalarca yazdım istemediğini söyledi yurtdışına gittim uğurlamadı kalbimi çok kırdı ona karşı çok doluyum ama o umursamaz numarasını silsem mutlu olduğumu görmicek görsün yazsın istiyorum ne yapmam gerek aklımdan çıkmıyor canımı yakması
Bitmiş gitmiş adama yazıp durma kendini değersizleştirme bu kadar. Önüne bak bırak bu ne böyle saplantılı gibi

Kimseyi bulamazsa döner sadece, sizi sevdiğinden değil. Seven adam gitmez, ne olursa olsun bırakmaz. Sizinle olmak için her şeyi yapar. Bir gün olur da dönmek isterse kendinize azıcık saygı duyup, kapıyı gösterin.

Kızlar görüldü yedim defalarca yazdım istemediğini söyledi yurtdışına gittim uğurlamadı kalbimi çok kırdı ona karşı çok doluyum ama o umursamaz numarasını silsem mutlu olduğumu görmicek görsün yazsın istiyorum ne yapmam gerek aklımdan çıkmıyor canımı yakması
Yıpratma kendini daha fazla dönsün diye uğraşma sonra kendi yaptığın o ısrarlar için üzülürsün. Yurtdışında eminim çok daha iyileri vardır.

Benimde başımdan bu denli gamsız biri geçmişti çok seviyordum. Daha sonra umursamaz davranmaya başlamıştı o kadar üzülüyordum ki bende senin gibi numarasını silmiyordum herseyimi görsün özlesin psikolojisine girmiştim üniversite yıllarımdı farklı sehirlerdeydik daha sonra kendime yazık ettiğimi farkettim ve o gün onu whatsaaptan sosyal medyadan engelledim ama aramalardan engellememistim aradan 1 hafta kadar geçmişti bir yandan keşke arasa diye öyle düşünerek geçmişti ve gerçektende aramıştı çok mutlu olmuştum dünyalar benim olmuştu konuşmaya devam ettim bir süre sonra artık ben soğudum ondan yıllar geçti o evlendi yurt dışına gitti bende evlendim kaçan kovalanır unutma ama değmeyecek biri için de hayat çok uzun değil seni hakeden biri ile yeni bir sayfa aç kendine

Di mi yengenc? Bizim yalanlar turettigimiz konu bu uyenin konusuydu. Kendisi cokca uyelik alip isle gucle ilgili degisik degisik konular aciyordu 🤦🏼‍♀️
Ta kendisi.
Bence bahsettiği şey çocuğa yaptığı blöf. Çünkü Eylül'de çocuğa bu yalanı söylediğinde pasaportum vizem yok diyordu, Ekim'de annem vefat etti demiş, Kasım'da iş yerinden parasini alamıyordu. ki iki aylık çalışanın tatil hakki olmaz. İşten ayrıldı desek Aralık'ta hala şokta çalıştığını yazmış.
ayrıca vize dediğin bu devirde hemen randevu alınıp çıkan bir şey değil malesef, insanlar randevu için bile uzun süre bekliyor . Hadi konu sahibi şanslı diyelim şokta yeni ise başlamış,bankada birikmişi olmayan birine İngiltere vize verir mi? Verdi diyelim tek haftasonu mu gidecek bu kız, iş yeri izni yokken. Hadi iş yeri de izin verdi, üç aylık bir çalışma geçmişi olan kız gidip nasıl sterlin harcayacak?
nereden baksan tutarsız bir konu bence

Son düzenleme:
Ta kendisi.
Bence bahsettiği şey çocuğa yaptığı blöf. Çünkü Eylül'de çocuğa bu yalanı söylediğinde pasaportum vizem yok diyordu, Ekim'de annem vefat etti demiş, Kasım'da iş yerinden parasini alamıyordu ki iki aylık çalışanın tatil hakki olmaz. İşten ayrıldı desek Aralık'ta hala şokta çalıştığını yazmış.
ayrıca vize dediğin bu devirde hemen randevu alınıp çıkan bir şey değil malesef, insanlar randevu için bile uzun süre bekliyor . Hadi konu sahibi şanslı diyelim şokta yeni ise başlamış,bankada birikmişi olmayan birine İngiltere vize verir mi? Verdi diyelim tek haftasonu mu gidecek bu kız, iş yeri izni yokken. Hadi iş yeri de izin verdi, üç aylık bir çalışma izni olan kız gidip nasıl sterlin harcayacak?
nereden baksan tutarsız bir konu bence
Kesinlikle.

Yalan soylemeyi huy edindigi icin de cocuk kacarak uzaklasmis

Ay herkes sanki robotmuşuz gibi aynı şeyleri yazmış boşver filan demiş ama canını yakan birinin canını yakmak istemek epey insani bir duygu. Kayıtsız kalsın istemiyorsun ama kayitsizmis gibi de yapmak istiyorsun çok iyi anlıyorum seni. En BENİM diyen erkek bile hakiki bir kayıtsızlık karşısında epey bocaliyor. Benim sana tavsiyem o gerçekten hiç yokmuş gibi davranman. Onun gözüne sokar gibi değil de hayatın normal akiyormus gibi şeyler paylaşman eğer takiplesiyorsaniz filan. Ve asla iletişime gecmemen. Bu iyice bir taraflarını kaldiriyor. Ben bu kadar aklı basinda verilen cevaplarin samimiyetine de inanmıyorum ayrica. Hiç anormallik yok böyle şeyler hissetmekte. can yakmadan normale donemeyecek gibi hissettiğimiz ilişkiler oluyor maalesef.

Sizi istemeyenle biri ile zamanınızı harcamayın… bende uzun zaman eski sevgilimi unutamadım geçenlerde biri ile tanışarak ilk adımı attım…devam etmek isteseydi ederdi zaten …

Ablacığıım kalkıp İngiltereye gitmişsin, Londra cıvıl cıvıl her gece delice eğlence hayatı var, sosyal hayat var, değişik aktivite grupları var, spor salonları var ... Dünyanın merkezinde yaşıyorsun hala bir sümüklü diye tutturmuşsun. Gez toz sosyalleş dışarı çık yeni sevgili yap unutursun gider. kaçtır aynı konuyu açıyorsun sana da yazık.
Baska bi yorum yazcaktim da senin yorumun herseyi degistirdi iyi ki okumusum :d
Topik sahibesi ablamizin en acilinden silkelenmesi lazim hicccc normal degil bu davranislar

X