Eski sevgili nasıl gerü döner?

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Kızlar görüldü yedim defalarca yazdım istemediğini söyledi yurtdışına gittim uğurlamadı kalbimi çok kırdı ona karşı çok doluyum ama o umursamaz numarasını silsem mutlu olduğumu görmicek görsün yazsın istiyorum ne yapmam gerek aklımdan çıkmıyor canımı yakması

tek isteğim içimi dökmek defalarca döktüm bitmedi ona öfkem sevglim var sansın iatiyorum ama yapamıyorum

yazmasın yazınca elinize ne geçecek. mutsuz bir ilişki. hiç gerek yok.

tek isteğim içimi dökmek defalarca döktüm bitmedi ona öfkem sevglim var sansın iatiyorum ama yapamıyorum
Tüm bunlar sizi gerçekten çok yorar. Takıntı aslında bu. İçinizi dökseniz ne olacak ki? Karşıdaki sizin alanınızı aşmış, sizi kırmış.

Siz peşinden koştukça, saçma sapan göndermeler yapmaya çalıştıkça, donesi varsa da dönmeyecek. Sessiz kalın. Yazmayın, aramayın, sevgilim.var ucuzluklarina da girmeyin, eğer tamamen gitmemisse bu sefer tamamen gider.

Sizi o yaratmadı, anne babanız da değil, elin oğlu. Hayatınızı elin oğluna bağlamayın, kim ki o. Güçlü durun. Bekleyen kadın olmayın!

Adam seni umursamıyor hala kendini yıpratma peşindesin. Neyse yaz şımart herifi oda birdaha birdaha üzsün seni.
Ne güzel yurtdışındasın yeni insanlar tanımak yerine geçmişe takiliyorsan o oo daha çok üzülürsün sen. Bu kadar uyarıya rağmende bırakmıyorsan müstahak gibi...

Hayatımda kimsem yok çünkü

Hayatımda kimsem yok..

Senin mutsuzluğun da mutluluğun da onun umurunda değil.

Demekki istemiyor seni yada çok bunalttin

İii de mutlu değilsiniz ki.

Ablacığıım kalkıp İngiltereye gitmişsin, Londra cıvıl cıvıl her gece delice eğlence hayatı var, sosyal hayat var, değişik aktivite grupları var, spor salonları var ... Dünyanın merkezinde yaşıyorsun hala bir sümüklü diye tutturmuşsun. Gez toz sosyalleş dışarı çık yeni sevgili yap unutursun gider. kaçtır aynı konuyu açıyorsun sana da yazık.

Aynen sümüklü ex de muhtemelen kızlara alev atmakla meşgul
Kendini değersizleştiren kadın görünce sinirim tepeme çıkıyor. Beni aynı şekilde seven birine canımı feda ederim, sevmeyen de ne hali varsa görsün der geçerim ya. Sen mutlu ol o seni görmesin çok mu lazım? ikide bir aynı şeyi diyor konu sahibi.

Gerçekten anlamıyorum insan Londra'da da bir sümüklüyü düşünür mü yahhhuuu Ben olsam köpekler gibi hayatımı yaşarım her akşam gezerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…