Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Beni bu hayatta en çok şuanda bahsettiğim kişi sevdi buna eminim.
Hala seviyor buna da eminim. Ve gerçekten yaralarımı sardı bana annelikte yaptı babalıkta yaptı aslında o kadar iyi bi insanki anlatamam sana ama sanki çift kişiliği var biri dünyanın en iyisi diğeri dünyanın en kötüsü ve o kötü olan ayrılırken sinirlenince çıkıyor açığa.Bu devirde bana kimsenin yapmayacağı şeyleri yaptı hakkını o konuda yiyemem.Hatırladığıma göre avukattın sence kendisi eğer onunla evlenmezsem evlilik vaadi ile dolandırıcılıktan dava açabilir mi ? Bu arada kendisinden ben ev araba istemedim kendisi bana yapmak istedi ve aldı.İlk başlarda evliliğe karşı olduğumu erkeklerden soğuduğumuda söyledim sonra sonra ona alıştım bağlandım ve evlenme tekifi etti bende kalabalık ortamda o anki şokla evet dedim.Böyle bir durumda evlenmezseem dolandırıcı olarak yargılanır mıyım ?

Zorla yaptırmadım ve kendisinden ben istemedim.
Boşanmış çocuklu insanlara ex eşimden dolayı korkum olduğu için ilk tanıştığımda kendisine çok uzaktım çocuklu oluşundan falan.Buda beni elde etmek için maddi anlamda gözümü boyadı yani hiç bir kadının hayır diyemeyeceği şeyleri yaptı.Verilen hediye de geri alınmaz.Ben de asla vermem.

Ev araba verdi diye sevmiş mi oluyor? Bi başkası olsaydı aynı şeyleri yapardı, konu sen değilsin, şanım yürüsün derler ya, evlenmeyi düşündüğü kadına almayıp kime alacaktı? Ben de iyimserlikten kafayı yicem galiba, başını derde soktun da o da suça bulaşmak pahasına g.tünü kurtardı falan sandım. Ev araba vermiş meğer, erkeklerin klasik safoşluğu işte.

Onlar hediye değil. Yatırım. Evi arabayı alıp öylece adamı hayatından çıkaracağını sanıyorsan çok yanılıyorsun. O adam seni öldürür yavrum. Anlıyor musun beni? Öldürür.

Sadece maddi olarak yaptıklarını anlattım.Manevi olarak çok daha fazlasını yaptı diyorum ya bu zamana kadar bir erkek tarafından sevilmedim ama kendisinin beni sevdiğine eminim ayrıca beni çok büyük bir dertten kurtarmışlığıda var yaptıklarını buraya anlatsam sabaha kadar anlatırım o derece fazla.duygularına eminim sadece çift karakterli oluşuna inanamıyorum ve eski eşine yaptıkları beni korkutuyor

Simdi siz ne icin akil istiyorsunuz. İstemeyerek evlenmiş yalan söylüyormuş vs vs bahaneler uretiyorsunuz, niyetiniz evlilikse evlenin gorun 7 sinde ne ise 70 de de odur , o kadını döven sizide döver aşağılayan sizide asaglar adamın karakteri değişmez.

Neden asla vermezsin?
Adam kaşına, gözüne vermiş sanki o evi arabayı.
Başının belaya girmesi pahasına, verme tabi. Bela dediğim ölümünle bile sonuçlanabilir.
Şu yazdıkların gerçekse aklınca bedavadan mal sahibi olup kurtulacağını sanacak kadar alık mısın gercekten?

Belki gizlediği bir akıl sağlığı sorunu vardır

Uzak dur insan olarak iyi olabilir , koca ve ayni eve girince baska olur, benim babam insan olarak iyidir gel sor baba ve koca olarak nasil diye ben de sabaha kadar babaligini anneme uyguladığı siddeti anlatırım.

Zorla mı aldırdım ? Ben mi istemişim bana şunu al bunu al diye ? Kendine aşık etmek için aldı ne istediyse kendi isteğiyle yaptı.Ayrıca benimde ona iyiliklerim oldu neredeyse 2 seneye yakın ben de onla evlilik hayatı yaşadım bir eş neler yapıyorsa ben de ona yaptım

Uzak dur insan olarak iyi olabilir , koca ve ayni eve girince baska olur, benim babam insan olarak iyidir gel sor baba ve koca olarak nasil diye ben de sabaha kadar babaligini anneme uyguladığı siddeti anlatırım.
Zaten kızına da iyi bir baba değil yani şöyle aslında kızını çok seviyor ama kızına para harcamaya ve gezdirmeye gelince kızından kısıyor mesela ve çok zengin birisi asla üçün beşin lafını yapacak biri değil ama kızına ve eski eşine gelince paranın lafını yapıyor ve mesela çocuğunu hiç arayıp sormaz asla

Bunu da marifet mi sayıyorsun yani

Evde ve yatakta hizmet verdim kendisine ve evi, arabayı hakettim diyorsun yani.
Sonuçlarına katlanırsın o zaman.
Eşine, cocuguna acımayan adamın sana acıyacağını, canını yakmayacağını düşünmen çok komik sadece.

İlişkisel problemleri yoksayıp büyük resme bakarsak çok ciddi baba sorunlarınızın (daddy issues) olduğunu düşünüyorum. Durumunuz varsa psikolojik destek alabilirsiniz

Uzak dur baci aklini kullan , her kadın sevmek sevilmek ister elbet ama akıllı ol seçimini iyi yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…