Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Bazı insanların 20’li yaşları geçmesine, o yaşa kadar hayatta kalmasına şaşırıyorum . Onlardaki şans kimsede yok. Mesela konu sahibi. Adamın söylediklerinin yalan olduğunu biz adamı görüp tanımadan bile anladık ama onda tık yok.

Zorla mı aldırdım ? Ben mi istemişim bana şunu al bunu al diye ? Kendine aşık etmek için aldı ne istediyse kendi isteğiyle yaptı.Ayrıca benimde ona iyiliklerim oldu neredeyse 2 seneye yakın ben de onla evlilik hayatı yaşadım bir eş neler yapıyorsa ben de ona yaptım
Evlilik hayatı yaşadım dediğin seks yapmaksa sevgililer zaten belli yaşa gelince yapıyor bunu, bunun karşlığında sen de bana ev araba al demeye mi geldi konu ben hiçbir şey anlamadım
Yoksa adamın ütüsünü temizliğini falan mı yaptın, evlilik hayatı olarak ne sundun yani çünkü evlilik hayatı dediğin bunlar değil

Evlilik hayatı yaşadım dediğin seks yapmaksa sevgililer zaten belli yaşa gelince yapıyor bunu, bunun karşlığında sen de bana ev araba al demeye mi geldi konu ben hiçbir şey anlamadım
Yoksa adamın ütüsünü temizliğini falan mı yaptın, evlilik hayatı olarak ne sundun yani çünkü evlilik hayatı dediğin bunlar değil
Bir eşin yapabileceği her şeyi yaptım
yatak temizlik ütü yemek her şey

Zorla mı aldırdım ? Ben mi istemişim bana şunu al bunu al diye ? Kendine aşık etmek için aldı ne istediyse kendi isteğiyle yaptı.Ayrıca benimde ona iyiliklerim oldu neredeyse 2 seneye yakın ben de onla evlilik hayatı yaşadım bir eş neler yapıyorsa ben de ona yaptım
2 sene adamla seviştin diye şimdi evi arabayı alıp öylece gidebileceğini mi sanıyorsun? Bak tekrar diyorum o adam seni öldürür. Senin gibi neleri yitti gitti bu yolda. Bi tane Mermad gitmiş çok dert değil bu güruha. Başına nasıl bir bela aldığının farkında değilsin sen. Bu o kolayca yallah ettiğin buruşuk dayılara benzemez.

2 sene adamla seviştin diye şimdi evi arabayı alıp öylece gidebileceğini mi sanıyorsun? Bak tekrar diyorum o adam seni öldürür. Senin gibi neleri yitti gitti bu yolda. Bi tane Mermad gitmiş çok dert değil bu güruha. Başına nasıl bir bela aldığının farkında değilsin sen. Bu o kolayca yallah ettiğin buruşuk dayılara benzemez.
Bir şeyi çok söylersen olurmuş senden ricam ölüm gibi konuları çok tekrarlama çünkü hayatta ne konuşulursa o çekiliyor. Senin bu yazdıklarını yakın çevremde söyledi ve onlarıda uyardım ağızdan çıkan her söz hayatıma enerji olarak geliyor o yüzden ölüm kelimesini çok kullanma

Bir şeyi çok söylersen olurmuş senden ricam ölüm gibi konuları çok tekrarlama çünkü hayatta ne konuşulursa o çekiliyor. Senin bu yazdıklarını yakın çevremde söyledi ve onlarıda uyardım ağızdan çıkan her söz hayatıma enerji olarak geliyor o yüzden ölüm kelimesini çok kullanma
Ne enerjisi kızım sen olmuşsun zaten enerji. Dörtnala gelen belayı haber veriyorum sana, olunca da ben dedim diye olmaz. Olacağı besbelli olduğu için olur. Enerji menerji boş işler bunlar.

Mermad cidden samimi olarak soruyorum sana.
Neden hayatını toparlaman için illa bir erkeğe ihtiyaç duyuyorsun? Eski ilişkin kötüydü, boşandın, tamam. Ama niye hemen en olmayacak tipte bir adamla beraber yaşamalı, ev araba aldırmalı ilişkiye başlıyorsun?
Sen niye başına hep bela alıyorsun? Sürekli endişe, korku ile yaşamak hoşuna mı gidiyor?
Niye tek başına var olamıyorsun?

Gencecik kız, normal bir tane bile düz, normal, bekâr, çocuksuz herifle ilişki yaşayamıyor. Ben anlamıyorum, nasıl bir insan hep belâyı, derdi, en olmayacak olanı çeker ki? Tabii ki de aynılarını sana da yapacak, adam neden değişsin ki? Cicim ayları herkes herkesi çok sever. Çabuk kaç bu ilişkiden; bile bile lades deme!

bana bebek gibi davranıyor hatta eski eşiyle konuşunca yaptıklarını gösterince inanamadım bunları bu mu yaptı nasıl yapar dedim o derece
Duygularını yoğun yaşayan, birden deli gibi aşık olan ve aşırı romantik davranışlar sergileyen, büyük büyük aşk sözleri olan tipler beni düşündürür. Bunların dönüşümü diğer uç olur.
Cok geçmez siz de şiddet görürsünüz sonra da size, beni sen bu hale getirdin der.
Bazen devlete kızıyoruz koruyamıyor kadinlari diye , yani böyle göz göre göre de ilişkilere yürüyorlar. Binbir bahane ile ilişkide kalıyor ya da ilişkiye dönüyorlar.

tartışmaya mecalim yok
eski mermad olsa hepinizin hakkından gelirdi ama yemin ederim yok lütfen çözüm odaklı olmayacaksanız yazmayın buraya
ben eski mermad değilim,uğraşmayın,gülecek bişeyimde kalmadı
tamam en iyi sizsiniz en haklı sizsiniz hepinizden özür diliyorum
lütfen dalga ve espirili yorumlar yapmayın çünkü sinirlerim oynuyor kendimi tutamıyorum
bakın lütfen,Allah rızası için
Eskisi yenisi hiç birisi benim hakkimdan gelemez zaten bebeyim üzülme sen bi tutmasana kendini

Eskisi yenisi hiç birisi benim hakkimdan gelemez zaten bebeyim üzülme sen bi tutmasana kendini
canım seni buradaki kadınlar ben olmasam da çatır çutur yerler sen buradaki çazgırlarla hiç denk gelmemişsin anlaşıldı😂 senle kaosa girerdim ama basit lokma sevmiyorum dişli göremedim seni hadi naş

canım seni buradaki kadınlar ben olmasam da çatır çutur yerler sen buradaki çazgırlarla hiç denk gelmemişsin anlaşıldı😂 senle kaosa girerdim ama basit lokma sevmiyorum dişli göremedim seni hadi naş
Hahaha kız beni hiç tanımayan bir uyede varmış ya 🤣 sen bi sor bakalım burdakilere :KK53:

Mermad cidden samimi olarak soruyorum sana.
Neden hayatını toparlaman için illa bir erkeğe ihtiyaç duyuyorsun? Eski ilişkin kötüydü, boşandın, tamam. Ama niye hemen en olmayacak tipte bir adamla beraber yaşamalı, ev araba aldırmalı ilişkiye başlıyorsun?
Sen niye başına hep bela alıyorsun? Sürekli endişe, korku ile yaşamak hoşuna mı gidiyor?
Niye tek başına var olamıyorsun?
eski eş tam bir faciaydı o adam bana değer bile vermiyodu resmen adamdan sevgi dileniyordum onun hayatında yok gibiydim ve beni sevmemiş zaten hiç o bana çok acılar çektirmişti ve nedenini bilmiyorum ya kendimden yaşça büyük ya da evlenip boşanmış adamlarla oluyorum gerçekten nedenini bilmiyorum ayrıca maddi anlamda hiçbirinden birşey istememiştim eski eşim cimrinin tekiydi maddi olarakta evlenmemiştim yani bu adam böyle şeyler yaparak gözümü boyadı işte çünkü tövbeliydim daha da boşanmış ve çocuklu biriyle olmam diye ne yaptı etti allem etti kalem etti benle bir yola girdi

Bak bu sevgi açlığın başına çok iş açar. Ailenden görmediğin sevgiyi el adamlarında ararken kaybolup gidersin kendine gel
sonunda beni anlayan birisi🥹🥹🥹🥹 aile konumu hiç buraya yansıtmadım ama buraya yansıtsam neden bu kadar anormal bir kişilik olduğumu anlayıp sarılırsınız bana ailevi olarak o kadar acılar yaşadım ki anlatamam size

Herkese merhaba belki beni tanıyanlarınız olacaktır bu siteye seneler önce sorular sormuştum. Benim 2021 yılında boşanmış çocuklu bir adamla ilişkim vardı adama çok aşıktım kendisi 1982 doğumlu ben ise 99 doğumluydum zaten sorunlu bir ilişkiydi ve maddi anlamda çıkarımda yoktu sadece aşık olmuştm sonra ayrıldık kendime gelemedim depresyona girdim bi adamla tanıştım benden yaşca büyük 52-53 yaşlarındaydı (utandığım için başka üyelik açıp size öyle soru sormuştum kimliğim ifşa olmasın diyede troll demiştim o adama hissiyatlarım doğruydu ama gerçek hayatta da adam tanınmış bir iş adamı olduğu için bazı detayları salladım tanınmasını istemiyordum)
herneyse oda sonlandı derken benim hayatıma biri girdi bu adamda 32 yaşında gerçekten tüm yaralarımı sardı beni çok sevdi annemin yapmadığı anneliği babamın yapmadığı babalığı yaptı ama herkese tapan mermad bu adamı bir türlü sevemedi.ama ben şıpsevdiyimdir mesela çok kolay aşık olurdum neyse gel gelelim konuya buda boşanmış ve bir çocuklu (benle tanıştığında evliydi ve gidip boşandı yani şöyle benle tanıştığında karısı babasının evindeydi ortada açılmış bir dava yoktu sonrasında bu gidip davayı açtı ve boşandı) benim içime sinmeyen konu şöyle bu adam geçmişte eski karısını dövermiş aldatırmış küfür edermiş insan yerine koymazmış ve kendisi bana evlenme teklifi etti kabul ettim ama bir yanım o kadına yapılanlwr bana da yapılacak belki diye korkuyor :KK43: konuyu çarpıtmayın ve bana akıl verin eski eşini sevmiyormuş bu arada asla duygusal bişey yok sevmereyek aile baskısı ile evlenmiş
Canin istiyor bacim sen evlen standart erkek yalanı aileler evlendirdi gecsin bunları şeytan adam karısına eziyet et et birde seninle mutlu olucak sen öyle mi düşünüyorsun

Tüm sayfaları okumadım. Adam belalı bir tipmiş herhalde neyse.. ben başka bir şey soracağım. Babanız yaşında adamlarla olma fantaziniz mi var? Ya da babayla ilgili bir travmanız falan mı var? Hiç normal değil çünkü bu kadar birbirinin aynısı tipleri bulmanız. Acun Ilıcalı'nın kadın versiyonu gibisiniz.

Asla asla asla!
Sakın öyle bir şey yapmayın. Delirdiniz mi siz
Genceciksiniz. Ne demek döven aldatan ve bunu haklı gerekçelerle açık açık söylemekte- güya güven verecek kereste- beis görmeyen adamla evlenmek. Bu elini bile bile ateşe sokmak

X