Eski eşini döven aşağılayan bir adam yeni eşine bunları yapar mı ?

Aa Allah sevdiklerimizi korusun böyle düşünen, davranan insanlardan.

Yoo hayir ciddi olamazsin . !!! Demek onu sevmiyerek evlenmis bu yuzdende dövmeye sövmeye hak sahibi oylemi? Kadin haketmis yani ozaman.?

Siz ne yiyip ne iciyorsunuz ya iyimisin sen sana Kat Kat fazlasini yaparsa ne olcak senide bir gun sevmezse???

Kendini atese atmak boyle birsey olsa gerek

Nedir bu dede sevgisi ya iğrenç. Bide adam seninle akrısını aldatmış zaten seni daha büyük bişey bekliyor

İnsanları bir de nickleriyle dalga geçerek terslemişsiniz.
Ne duymak istiyorsunuz tam olarak? Onu sevmemiş o yüzden dövmüş, sizi seviyor size yapmaz diye ikna edilmek istiyor gibisiniz? Bence kadına şiddet uygulayan adam şerefsizin önde gidenidir. Sevmiyorsa ve kadının hataları varsa boşar. Dövmüş bir de kulağını çektim tabi ki demiş. Neyse, size bebek gibi davranıyormuş, siz buna aşıksınız, sizin de mantığınıza bazı şeyler ters geliyor ama iyi biri olduğuna ve sizi üzmeyeceğine ikna olmak istiyorsunuz. Ama bunun garantisi yok. Kimse bunun garantisini veremez.

Eski eşine nasıl davrandıysa size daha kötü davranacak tabiki sizi kandıracak ya da kadını suçlayacak boşanmayı kim istemiş acaba bunu sormak lazım.Boşanan erkek tabiki eski karısını suçlar çok iyiydi demez herhalde . Bence kendinize odaklanın, insanın kendini bilmesi gerçekleştirmesi çok güzel şeyler inanın bu evlilikte çok fazla keramet yok inanın sosyal medyada sadece gösterişli tarafını gösteriyorlar. Evlilik deli gibi sorumluluk getiren bir şey eş , ailesi çocuk da olursa ve çalışan biriyseniz. Bekarlık o kadar güzel ki ben çok mutluyjm beni üzen yok çok güzel bir süreç

Bile bile lades nasıl olur öyle bir konu. Eşler birbirini sevmiyor diye şiddet uygulayamaz saygısız biri belli ki. Eski eşine bunu yapan zaten size de aynını yapar bunu bilerek nasıl cesaret ettiniz ya önünüzde böyle bir örnek varken. Aile baskısı ile evlendiyse o kadının günahı ne. Nasıl şimdi bosandiysa önceden de bosanabilirdi ne hakla şiddet uygular ve daha acısı aldatmış daha ötesi var mı. Tam ideal koca maşallah. Ne diyim eceli gelen cami duvarina hesabı Allah bu yönlerini size göstermiş ama siz görmek istememissiniz

bana bebek gibi davranıyor hatta eski eşiyle konuşunca yaptıklarını gösterince inanamadım bunları bu mu yaptı nasıl yapar dedim o derece
Ne yaparsa yapmış olsun em fazla gider boşanır ama şiddet uygulayamaz. Siz o kadını da dinlediniz mi hep bu adamın ağzından dinlemissiniz belli ki. Nasıl güvenir insan hem şiddet uygulayan hemde aldatan birine

adam yarin yuzune kezzap atsa "sizin kötü enerjiniz yüzünden oldu" dersin. adamin zamaninda seni dovmesine ragmen ilişkiye devam etmen, ayrilinca ailene seni ifsalamasina rağmen barisman, eski esine eziyet ettigini bilmene ragmen devam etmen, istemesine ragmen maddi yuku kendi alabileceginin kat kat üstünde hediyeleri kabul etmek falan hic sebep degil. sebep sadece kötü enerji.
deli misin nesil
2023 yilinda 438 kadin cinayeti yasandi bu ulkede. günde 1 kadindan fazlasi öldürüldü.
anitsayac her gün artmaya devam ediyor
herkes bir sey diyorsa insanların bir bildiği vardir. canınız kiymetliyse verin adamin aldigi seyleri, suyuna gidip ayrilin. zamanla daha iyisini bulur sizi bırakır. ayrica onlar ömürlük hediye olsa tapusunda adin yazardi. bunlar sen sevgili oldugun sürece verilen hediyeler . is yerlerindeki sirket arabasi gibi dusun. calisirken avantaj ama isten ciktiginda zirnik hakkin yok

Senelerdir bir insan ve seçimleri hiç mi değişmez. Yani tebrik ediyorum seni . Ya canım çok sıkılıyor aşırı işsiz bir trolsun ya da çevrende seni kolundan tutup bir rehabilite ettirecek büyüğün yok

gereksiz yere beğeni almak için laf sokmaya çalışan insanlardan bıktım konuya yorum değil beğeni toplamak için yorum yapıyor anladın mı
Ay pes ya pes. Uzun zamandır yorum yapmıyordum ama bu kadar mı gözünüz kör ne aşkı ya. Aynen canım seni hıc dövmez sövmez el üstünde tutar aaayynen. Evlenin. Bazı kadınlara hiç üzülmüyorum gerçekten

Dayak kimseye reva değil burada tamamız da, şimdi tabir yerindeyse mal ortada; kızımız bile bile peşinden gidiyor. Şimdi yarın öbür gün dayağını yiyip otursa kime kızmalıyız? İnsan bazen de hatır hatır kendi kaşınıyor.

Aslında rehabilitelik değil, ıslah ve iflahlık. Tamamen bilinçli bir çakal kendisi. Adam olmaz. Bazılarına ne yapsan boş yaratılışları budur. Konu sahibi de öyle birisi .Rehabilitelik insan böyle arsız ve hadsizce savunma yapmaz .

İnan konuyu okumadım hln baya bildiğin yazdığı konuyu da yorumları da okumadım . Çünkü amacı ve niyeti belli . Belki de erkek değişik fantezileri var . Bilemiyorum . Konu başlığından belli zaten . Üç yıldır bir insan nasıl hep aynı çizgide olur bilemedim

yorumlara verdiği cvpları da okursan şok olabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…