eski erkek arkadaşla cinsellik

Neden bazi seyleri dile getirdi diye uslup filan diye basliyorsunuz😐 konu sahibi gayet herseyi farkinda, acikca soyleyince mi sorun oluyor.. herifin goturmedigi yok
Konu sahibinide arada cerez niyetine kullaniyor. Bunu gormek icin muneccim
Olmaya gerek yok, acikca
Soylemek
Neden sorun oluyor🙄
Şimdi buraya açık açık yazayım mı yani mesajını alıntıladığım kişinin,konu sahibini ne konuma düşürdüğünü?
Seks işçisi demeye getirmiş lafı bunuda anlayamıyorsanız ne diyim yani.
Konu sahibinin yaptığı bir ahlaksızlık mı varkide,kızı böyle yaftalama hakkı buluyorsunuz kendinizde?
Aa ama doğru kız sevişiyorsa kesin yolludur(!) dimi.
Pardonda siz kimsiniz insanlar hakkında böyle ileri geri konuşma hakkını buluyosunuz kendinizde ya?
Bende farkındayım konu sahibinin kullanıldığını ama bunu demek başka,konu sahibine seks işçisi yaftasında bulunmak bambaşka.Arada dağlar kadar fark var.
Bunuda anlayamıyosanız ne diyim yani.
İnsanlar buraya dertlerini yazıyor diye kafanısa göre her şeyi yazamazsınız.

Şimdi buraya açık açık yazayım mı yani mesajını alıntıladığım kişinin,konu sahibini ne konuma düşürdüğünü?
Seks işçisi demeye getirmiş lafı bunuda anlayamıyorsanız ne diyim yani.
Konu sahibinin yaptığı bir ahlaksızlık mı varkide,kızı böyle yaftalama hakkı buluyorsunuz kendinizde?
Aa ama doğru kız sevişiyorsa kesin yolludur(!) dimi.
Pardonda siz kimsiniz insanlar hakkında böyle ileri geri konuşma hakkını buluyosunuz kendinizde ya?
Bende farkındayım konu sahibinin kullanıldığını ama bunu demek başka,konu sahibine seks işçisi yaftasında bulunmak bambaşka.Arada dağlar kadar fark var.
Bunuda anlayamıyosanız ne diyim yani.
İnsanlar buraya dertlerini yazıyor diye kafanısa göre her şeyi yazamazsınız.
Ne alaka ya? Herif kendine bedava sex bulmus diyor.. nesi yalan bunun?

Ne alaka ya? Herif kendine bedava sex bulmus diyor.. nesi yalan bunun?
Adam zaten kızı kullanıyor bunda hemfikiriz.
Ama Allah aşkına alıntıladığım mesajda yazana tekrar bir bakın.Konu sahibi kıza seks işçisi demek olmuyor mu bu üstğ kapalı bir şekilde?
Hoş mu şimdi bu gözünüzü seveyim?

Adam zaten kızı kullanıyor bunda hemfikiriz.
Ama Allah aşkına alıntıladığım mesajda yazana tekrar bir bakın.Konu sahibi kıza seks işçisi demek olmuyor mu bu üstğ kapalı bir şekilde?
Hoş mu şimdi bu gözünüzü seveyim?
Hep konu sahibini pispislamak gerekmez. Sex iscisi demezsinde geysa dersin belki.. yaw ne farkeder ne dedigi..karsidaki herifin yaptigi muameleyi degistirmez. Emin ol konu sahibi sevisti diye degil.. eger gelip sevgilimle soyle cinsel sorunumuz var deseydi kimse niye sevgilinle sevisiyorsun demeyecek yardimci
Olacakti..

Birde sex isciside insan yani, hor gormeye gerek yok

Hep konu sahibini pispislamak gerekmez. Sex iscisi demezsinde geysa dersin belki.. yaw ne farkeder ne dedigi..karsidaki herifin yaptigi muameleyi degistirmez. Emin ol konu sahibi sevisti diye degil.. eger gelip sevgilimle soyle cinsel sorunumuz var deseydi kimse niye sevgilinle sevisiyorsun demeyecek yardimci
Olacakti..

Birde sex isciside insan yani, hor gormeye gerek yok
Ben hor görmüyorum.Ama mesajını alıntıladığım kişinin niyeti belli,ne manada dediği belli.
Benimde takıldığım nokta bu zaten.
Konu sahibini pışpışlayalım,polyanacılık oynayalım da demiyorum ben.
Ama bazen burda üyeler,konu sahiplerini eleştiririrken kantarın topuzunu kaçırıyor.
Nasılsa klavye başındayız diye bu kadar da sallamaya hakkı yok kimsenin.
Neyse bu benim görüşüm,o da sizin.

X