eski erkek arkadaşla cinsellik

Siz de aldatiyorsunuz o kizi. Sizin yaptiginiz da hiç normal bir şey değil.
Ben söyledim ve bu kız benim arkadaşımdı eskiden hangimiz hangimizi aldattı sizce ve ebn bilmiyodum öğrendiğim an kıza her seyi anlattım... ama umursamadı

Ahhh o şeytan yok mu ahh

Olmaması lazım artık
Yanı birini sev en azından duygun olsun neden kendine bu saygısızlığı yaptiriyorsun bide utanmadan diğerleriyle nasıl seviştiğini anlatıyor

Iğrenç

Ben söyledim ve bu kız benim arkadaşımdı eskiden hangimiz hangimizi aldattı sizce ve ebn bilmiyodum öğrendiğim an kıza her seyi anlattım... ama umursamadı
Butun bunlar sevgilisi oldugunu bildiginiz bir adamla yatmanızı haklı cikarmaz. Ustelik konudaki diger kadin eski arkadasiniz.

Burada kadinlar aldatan kocalari affediyor, aldatilma yok mu oluyor? Bana ne affettiginden? Eylem

Butun bunlar sevgilisi oldugunu bildiginiz bir adamla yatmanızı haklı cikarmaz. Ustelik konudaki diger kadin eski arkadasiniz.
Onlar bana ihanet ederken çok mu haklılardı peki

onun teninede alıştığım için hala onla olmak istiyorum ama onunla birliktelik yaşarken hep geride kalııyprum ileriye bakamıyorum
Tene alısmak degilde hisler mi var acaba?
Yoo his yok tene alısmak derseniz yine de o zaman kendi kendinize, bune uckuruna düskünlüktür yav kendine gel deyip bi silkelenmelisiniz.

Yapmayın fb müesesi insanı çok yoruyor ne yazık ki evet kopmak zordur sizi yadırgamıyorum ama kopmak gerek inceldiği yerden kopsun 21 gün ara verin sonra alışıyorsunuz

Çok iğrenç ya. Herşeyin de farkındasınız ama cinsellik için beraber oluyorsunuz resmen adamla. Şaka gibi.

Evlerden ırak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…