eski erkek arkadaşla cinsellik

Mryna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
162
49
29
Eski erkek arkadasımla bi sene sevgiliydik geri kalan dönemlerde sadece cinsellik üzerinden birlikte olduk böyle 5 sene geçti... artık buna katlanamıyorum ama onun teninede alıştığım için hala onla olmak istiyorum ama onunla birliktelik yaşarken hep geride kalııyprum ileriye bakamıyorum. Böyle bi durum olsa yanlıs olduğunu bilseniz ama onu hala isteseniz kendinizi nasıl durdururdunuz ama durdurmanız gerek.. çünkü sevgililik istemiyo sadece sevişiyo hayatına baskalarınıda alıyo... önüme bakamıyorum ama ondan da vazgeçemiyorum cinslşik konusunda lütfen akıl verin

Eski erkek arkadasımla bi sene sevgiliydik geri kalan dönemlerde sadece cinsellik üzerinden birlikte olduk böyle 5 sene geçti... artık buna katlanamıyorum ama onun teninede alıştığım için hala onla olmak istiyorum ama onunla birliktelik yaşarken hep geride kalııyprum ileriye bakamıyorum. Böyle bi durum olsa yanlıs olduğunu bilseniz ama onu hala isteseniz kendinizi nasıl durdururdunuz ama durdurmanız gerek.. çünkü sevgililik istemiyo sadece sevişiyo hayatına baskalarınıda alıyo... önüme bakamıyorum ama ondan da vazgeçemiyorum cinslşik konusunda lütfen akıl verin
Bu ilişki türünün afili bir adı var ama inat değilmi yazmayacağım :63::63:

Bir hastalık kaptığınız da vazgeçersin o zaman eğer geç olmazsa

Ya kendinizi ömrünüzü niye böyle adamlara harcatiyorsunuz
Çok haklısınız bende durduruyorum kendimi o yüzden işte ama bazen şeytan giriyor böyle aklıma

Çok haklısınız bende durduruyorum kendimi o yüzden işte ama bazen şeytan giriyor böyle aklıma
Şeytanın ne sucu var tobe yarabbi

Sizde şeytan dur deyin şeytani suçlamayın
hayatına başkalarını alıyor siz onla sadece sevişmek için devam ediyorsunuz sanki başka erkek yok bu sizin hoşunuza gidiyor suçlu varsa oda sizsiniz size saygısı olmayan adama kendinizi kullandırmayın (kusura bakmayın) ama öyle

Şeytanın ne sucu var tobe yarabbi

Sizde şeytan dur deyin şeytani suçlamayın
hayatına başkalarını alıyor siz onla sadece sevişmek için devam ediyorsunuz sanki başka erkek yok bu sizin hoşunuza gidiyor suçlu varsa oda sizsiniz size saygısı olmayan adama kendinizi kullandırmayın (kusura bakmayın) ama öyle
Haklısınız dediklerinizde

Adam akıllı çıkmış.sex işcisine para vermeden seninle oluyor .herhalde o parayıda biriktirip diger kız arkadaşlarına HEDİYE 🎁 alıyor 😂💪

ben size akıl danıştım siz yerden yere vuruyorsunuz.. bunları bende biliyorum ve yanlış olduğunun farkındayım ki yazıyorum
Bak güzelim, sen herşeyin Farkındasın. İş sende beyninde bitiyor .bu kadar değersiz hale düşürme kendini ve hemen iletişimi kes .o yoluna sen yoluna

Bu kadar mı acizsin? Cinsellik evet çok önemli, her sağlıklı bireyin ihtiyacı ama bu sebepten dolayı vazgeçememek, kendini durduramamak ne alaka? Böyle adamla beraber olacağına duvara sürtün daha iyi ahsjahsjjs. Çiş mi bu tutamıyorsun kendini

Bak güzelim, sen herşeyin Farkındasın. İş sende beyninde bitiyor .bu kadar değersiz hale düşürme kendini ve hemen iletişimi kes .o yoluna sen yoluna
Öyle yaptım zaten 20 gündür engelledim hiç bi yerden ulaşmasına izin vermiorum ama arada bi yoksunluk geliyor ondan aklımı dağıtmak için buraya yazmak istedim belki yaşayanlar vardır beni durduracak fikir verirler diye yazdım

Bu kadar mı acizsin? Cinsellik evet çok önemli, her sağlıklı bireyin ihtiyacı ama bu sebepten dolayı vazgeçememek, kendini durduramamak ne alaka? Böyle adamla beraber olacağına duvara sürtün daha iyi ahsjahsjjs. Çiş mi bu tutamıyorsun kendini
Haklısınız bende bunları düşünerek sizlerden akıl almak istedim

Ten uyumu denilen şey bu ama deger vermedigini bilerel sevişmek daha kötü.
Ten uyumu denilen şey bu ama deger vermedigini bilerel sevişmek daha kötü.
Evet bu yüzden kendimi tutmaya çalışıyorum artık çünkü yanlış bana zarar veriyo her sey cinsellik değil biliyorum... ama bağımlılık çok kötü bi sey bunun içi sizden akıl almak istedim

X