eski erkek arkadaşım yaşadıklarımızı anlatmakla tehdit etti.!

@zehir

evet haklısın hareketlerime dikkat etmeliydim. zaten ben hatamın farkındayım bunun pişmanlığını da gerçekten yaşadım.

bi de evimi öğrenmesini istemedim. zorla bindiğim otobüse bindi. tartıştım o kadar. yolda inip başka bi yere de gidemedim. çünkü evden bekliyolardı.

ama doğru diyosun bu da büyük bi hataydı, salaklıktı. biliyorum.

aylardır içimdeydi bu sıkıntı anlattım ya, üzerimden kocaman bir yük kalkmış gibi oldu. ya az önce dertten ağladım, şimdi huzurdan ağlayabilirim.

tamam artık takmıyorum. ve eğer böyle şöyle laflar edilirse de takmıycam, önemsemiycem ya da inkar edicem.

bi de internette engelleyemiyorum.
twitter kullanıyorum, orayı sürekli okuyor. twitter ı okumaması için ancak kapamam gerekiyor.
facebooktan da ortak arkadaşlarımızın hesabından bakıyor. acaba onları da mı çıkarsam ya listemden?
bi de erkek arkadaşımın yazdıklarını da takip ediyo.

ya benim aslında tek derdim sevdiklerimi üzmesin.! tek derdim bu aslında.

ama herkes beni biliyor dediğiniz gibi. hiç takmıyorum kafama.

eğer bişey olursa da, abime hatta babama bile söyliycem.!

ya kızlar çok iyisin cidden. şuan daha iyiyim.

twitter ı bilemiyorum. ama facebook dan engellersen kesinlikle göremiyor seni. ne arkadaşlarının listesinden ne de başka bir yerde göremiyor. hatta aramalarda bile çıkmıyorsun. isim olarak engellemen gerek...
dediğim gibi ortada bir suç olmadığından endişelenecek birşey de yok. allah böyle pislikleri ıslah etsin ne diyim :umursamaz:

@office

tamam facebooktan engelliycem. zaten msn'de engelli.
ya bütün hayatım onun için tamamen offline olsun. hatta blocklu olsun.!

istanbula gelicem diyomuş şimdi. buraya tanışacakmış. benim sürekli gittiğim bir okul var. orda sinema dersi alıyorum ve en az 5 yıl sürecek bu okul.

o da oraya gelecekmiş. of ya yüzünü bile görmek istemiyorum.

mümkünse, o bana ben ona hayalet şeklinde görüneyim karşılaşırsam. öyle nefret geldi.
nasıl bi çocuk anlamadım ki.

bi de beş vakit namazından çok dindar.

amann güzelim taktığın şeye bak...hiç bişeycik yapamaz...abin sana mı inancak ona mı? sen daha önce ailenin güvenini kırcak bişey yapmadıysan hiç bi sorun olmaz merak etme.... öpüştüysen de öpüştün,bundan daha doğal ne var ki.... sıkma canını....

@office

tamam facebooktan engelliycem. zaten msn'de engelli.
ya bütün hayatım onun için tamamen offline olsun. hatta blocklu olsun.!

istanbula gelicem diyomuş şimdi. buraya tanışacakmış. benim sürekli gittiğim bir okul var. orda sinema dersi alıyorum ve en az 5 yıl sürecek bu okul.

o da oraya gelecekmiş. of ya yüzünü bile görmek istemiyorum.

mümkünse, o bana ben ona hayalet şeklinde görüneyim karşılaşırsam. öyle nefret geldi.
nasıl bi çocuk anlamadım ki.

bi de beş vakit namazından çok dindar.

hahahahahahah şakkıdı hasta canım bu hasta :1closedeyes:
abine havale et. beni rahatsız ediyor de. çok kolay sanki İstanbula taşınmak. tut ki böyle birşey yaptı. ailene bırak, gerisini boşver. bu her kıza böyle takılırsa birinden feci yer dayağı oturur :eek:lmaz:

hiç üzülme canım
hiçbir şey yapamaz istediği kadar tehdit etsin sen zaten kötü bir şey yapmamışsınki
kirlenmiş falan da değilsin
onu önemseme yazdıklarına dediklerine cevap verme
ortak arkadaşlarınız da senle konuşmuyorsa onları da çıkar hayatından
boşuna kendini üzme..

zaten bu kirlenmiş gibi hissetmen konusunda tamamen arkadaşlar gibi düşünüyorum ama sen neden evini falan bilmesine salaklıktı diyosun burda kim çıkıp diyebilir evlilik hayali kurduğu insandan adresini gizlediğini.evini bilmesi de , öpüşmende ve yaşadıkların da doğal.daha olmadan olmuş kadar yıpratırsan kendini üzerinden çok uzun müddet atamazsın etkisini.biraz zamana bırak bakalım belki hiçbişi yapmayacak hem yapmaya kalkışsa bile diğer arkadaşlarında dediği gibi istekleri anormalleşince ayrıldım çamur atıyo aklınca dersin

hatası sevabı ne yaşandıysa birlikte yaşanmış bir ilişki
neden arkasından çirkefleşilir ki böyle
sizi ezik hissettirecek şeyler söylediğinde siz de onu rencide edin
bunun basbaya çirkeflik olduğunu, kendisine de hiç yakışmadığını söyleyin
insan gibi ayrılmayı becerebilmesini rica edin.

zamanla unutulur, ilk anda egosu sarsılmıştır beyin, saçmalıyor şu anda...

bak büşra sana yapacaklarını sıralayacağım bunlardan beyendiğini kullanırsın;
1- Onun tehditlerine karşı gülüp geçeceksin, ne derse desin önemsemeyeceksin çünkü sen korktukça üstüne gelecek ve daha sonra senden faydalanmak isteyecektir.
2-Onu başına kötü şeyler geleceğini ima ederek tehdit edeceksin,benimle uğraşma diyeceksin yoksa sonuçlarına katlanırsın benim tanıdığım çoktur vs.
3-onun bir açığını bulacaksın ve sende onu bunla tehdit edeceksin.
4-Onun tehdit mesajlarını kaydedeceksin ileride işin Polislik olma ihtimaline karşı.
5-Mail ve telefon nosu falan değiştireceksin, ortak arkadaşlarla bağlantıyı keseceksin.
NOT:SEN ONU TEHDİT ETTİĞİN ZAMAN KAYITLARA GİRMESİN KISA VE ÖZ SÖZLERİNİ TEKRARLAMA TELEFONDA KONUŞ VE KISA KES,KONUŞMALARINI KAYDETMESİN DİKKAT ET.
şimdilik bu kadar daha sora yine görüşürüz.

canım merhabalar..
korkacak bir şey yok aslında ama o yaşlarda hepimiz butür şeyler yaşamışızdır.en azından ben yaşadım.
inan hiç bir şey yapamadı.emin ol senin korktuğun kadar o da korkuyordur..
ne yani abine anlatacak ve abin de sakin sakin onu dinleyip haklısın mı diyecek.seni mi suçlayacak..
inan ilk senin kızkardeşinle ben şunu bunu yaptık lafında alacak ağzının payını oturacak..
ayrıca ben nette onu engelleme,ya da hesaplarını kapama fikrini saçma buluyorum.
hayatını ondan korkakrak ya da kaçarak yaşayamazsın ki..
şu anda o kırgın ve kızgın.o nedenle saçma sapan şeyler söylüyor.tabi bu bir mazeret olamaz.adam gibi adam ilişkisi bittiğinde asla kimseye böyle şeyler söylemez..neyse orasını geçtim..bu ayrı konu..
o da sakinleştiğinde yaptığının ne kadar saçma olduğunun farkına varacaktır..bu süre içinde sabret.ama hayatının da kısıtlama..
ayrıca ne söylerse söylesin net ortamında onunla tartışmaya girme,sana soğuyan arkadaşların da arkadaş değillermiş demek..
hiç umursama.bir insana en büyük ceza budur..
ama eğer söylediği şeyleri uygulamaya başlarsa olaylar taciz boyutuna varırsa hemen ailene haber ver.mutlaka..senin sözüne karşı onun sözü.ailen arkanda olacaktır..sevgiyle kal..

sanal ortamda sana ulasmasını engelle..kendini sıkma bu kadar herkes iliskisinde birseyler yasıyor ama her ayrıldıgı adamda yasadıklarımızı anlatırım diye tehdit etmiyor bu onun adiligi seni uzmek istiyor eminim ve bunu kullanıyor anlatsa simdiye kadar cokda anlatırdı kendini uzme bu kadar..zamanla hersey unutulur o kendine baskasını bulur ugrasmaz bile senle ama dedigim gibi ona mail atma facebookunu ve msnini degistir hem senin icin rahat olur

Canım twitterdan birine block koyabiliyorsun... Bir kere tüm iletişim adreslerine block koy, hiçbir yerden sana ulaşıp huzurunu kaçırmasına imkan verme.. Facebook ayarlarından seni sadece arkadaşlarının görebileceği şekilde ayarla.. Sana ulaşamaması çok önemli.. Onun hoşuna giden senin bu durumdan rahatsız olduğunu bilmesi..

Ne yazık ki bu tarz sapıklar toplumumuzun içinde fazlasıyla var.. Arkanda abinin olması çok güzel, sevgili olduğunu ayrıldığını biliyor madem, seni rahatsız ettiğini de söyleyebilirsin abine...

Geçmiş olsun büşra, tabi keşke böyle bi insanla hiçbi münasebetin olmasaydı.. O yüzden ilk tavsiyem önce karşındaki kişiyi iyice tanıdığından emin ol. Uzun süreli ilişkiyi 3-4 ay olarak yorumlamışsın ama 3-4 ay da o kadar kısa ki.
Gelelim konuyla ilgili önerime: Hiiç korkma o pislikten. Birilerine bişi anlatsa bile kesinlikle inkar et. Ayrıldım diye böyle yapıyor de. Kanıtı yok nasılsa. Ve kesinlikle hiç bi şekilde bi daha o kişiyle iletişim kurma. Tek kelime dahi. Tüm olanları bir an önce unut kendi sağlığın için.

:roflol: :roflol: Telefonda ilişkiye mi girilir ya :)))
Telefonda anca kendinizi tatmin ettiniz ne ilişkisi kızım .. :)

Telefonda nasıl giriliyorki iliskiye:uhm:
Ne söylememizi bekliyorsun?
O kendi yolunu cizmis sen hala onu mu bekliceksin?
Tabikide hayır.
Ayrıca sevgilisi oldugnu bile bile konusmanda cok garip.

hasta ruhlu pislik herif..bir dahakine daha dikkatli olursun.kafana da takma.tehdit mesajlarini kesinlikle sakla ama baskasinin eline gecmesin.polisle de tehdit et.iletisimi de kes laf yetistirme ona devamli seni unutsun...arkadaslarin adam olsa onun lafina bakmazdi.abinde o serefsizle umarim iliskisini keser.onlar gorustukce ister istemez sende huzursuz olursun.

Telefonda nasıl giriliyorki iliskiye:uhm:
Ne söylememizi bekliyorsun?
O kendi yolunu cizmis sen hala onu mu bekliceksin?
Tabikide hayır.
Ayrıca sevgilisi oldugnu bile bile konusmanda cok garip.
telefonda iliskiye girmek soyle bir takım seyler konusulur erkek ve kadında kendini tatmin eder kısacası bu yani..bunu demek istemis oda zaten

Kendi senin ayağına gelip seninle yakınlık kurmuş bu onun hatası malesef erkek milleti damarına basıldığında kızın namusuna laf atmada çekince yaşamıyor.kendisininde annesi bacısı olduğunu düşünen insan karşısındakine zaten böyle terbiyesizce şantaj yapmaz.Madem yaşadıklarınız ayıp günah o zaman bir erkek olarak neden nefsine ket vuramadı.Anladımki ten teması ne kadar aşkın gereği olursa olsun erkeğe koz vermeyecek şekilde ipleri elimizde tutmak gerekecek.Bana sorarsan ilk iş abine onunla görüşmemesini istemediğini söylemen geçmişi unutmak için bağ olaması gerektiği şeklinde açıklama yapabilirsin.Eski erkek arkadaşın ne derse desin üzerine alınma onunla kesinlikle muhatap olma.Unutmaki en onu önemsedikçe oda senin üzerine gelecektir.Mail yada msj yoluyla bu konuda bişey yazma saklayıp kullanabilir.Bol şans

acayip şekilde sinirlerim bozuldu devrik cümle kurduysam kusura bakmayın hala kadınların 2.sınıf insan muamelesi görmesini hazmedemiyorum.erkek yapınca hakkıdır kız yapınca suçtur Çok üzgünüm çoook

Kuşum bak ben sana ne söyleyeyim, manyağın teki zamanında beni ve sevgilim ölümlerle tehdit etmiş hatta beni zorla alıkoymuştu. Ettiği tehditleri bi duysan yüreğin ağzına gelir. Hiç korkma. Bak böyle insanlar var ya boş atıp dolu tutmaya çalışırlar. Oysa bi höt desen kendi gölgelerinden korkarlar. Kendini sakın ezdirme, hiçbir şey yapamaz. Abin de arkanda, öküzün teki yüzünden hayatı kendine zehir etme boş yere.

Ayrıca kendini öyle kirlenmiş falan da hissetme, sen bu adamla yatsaydın bile kirlenmiş olmazdın, değil ki öyle telefonda konuşmalar falan boş işler bunlar, bunlarla hiçbir şey elde edemez. Ama sana abla tavsiyesi... her yerden yok et onu, sana hiçbir şekilde ulaşamasın, göremesin, gerekiyorsa twitter hesabını da kapat, çok da gerekli değil. Seni bir yerlerde gördükçe şeytan dürtecektir. Net ve kararlı ol, korkma... cürümü kadar yer yakar, onların gücü korkana yeter ancak, pabucumun erkekleri.... sakın korkma...

X