Esiyle evlendigi icin pisman olan var mi?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
:teselli::teselli::teselli::teselli:ben evlendigime pişmanım hemde köpekler gibi kocamı çok ama çok seviyordum eşimin ailesiyle yıllarca evliligim için ve kocamı kaybetmemek adına çok mücadele verdim hep eşimin ailesiyle sorun yaşadım eşim hep benden yana oldu tabi bu arada çocugumda olmadıgı için ailesi hep beni istemiyor bana düşmanlardı eşim ailesiyle ve çocugumun olmamasının verdigi acılarla sonuç alınamayan yıllar süren tedaviler beni çok yıprattı 11 yıllık evliyim bu arada ve son altı aydan beri eşimle bizi beraber görenler bizi yeni evliyiz zannederlerdi eşimi çok seviyordum taki beni aldattıgını ögreninceye kadar çok yıklıldım yılların verdigi birikim ve son yaşadıllarım beni yıktı artık eşime karşı eski sevgim yok eşimden ayrılsam bile yinede çocugumun olmasını çok istiyorum omutlulugu yaşamak istiyorum inşallah herşey iyi olur hepinize saygılar:teselli::teselli::teselli:

pişman değilim yaptığım en doğru şeylerden biri onunla evlenmek

ilk evliliğim bittiğinde inanılmaz acılar içindeyken bir daha asla evlenmem demiştim ve 10 sene dul yaşadıktan sonra 2.evliliğimi yaptım.2.evliliğim ilk aylarında dehşete düşecek kadar pişmanlık duydum.hatta gelen gideni aratır misali ilk evliliğimde yemediğim dayakları yedim.birisi (büyüğümüz)ortaya çıkıp eşime "HAKSIZSIN"diyene kadar böyle devam etti.Yani benim haklı olduğumu bilmesi için düşünmesi gerekirken,bir başkası haksız olduğunu beni haksız yere hırpaladığını söylemeliymiş,sonr aramız düzeldi.Çünkü ben kindar değilim.Vicdan muhasebesiyle yaşarım.Allahtan korkarak nefes alırım.Şuan çok iyiyiz.Anlam veremediğim çözemediğim bir sevgi seli içinde yaklaşıyor bana ,geceleri ben uyurken (duyuyorum çoğu sözlerini uykum hafiftir)Seni seviyorum prensesim,meleğim diyip sarılıyor.Yanımdayken bile özlüyorum deyip gece öpüyor.Beni uyuyor sanıyor.Mutlu oluyorum.:):)Bugün evlilik yıldönümümüz ve ben eşimi gerçekten çok seviyorum.HİÇBİR KADIN PİŞMAN OLMAZ.PİŞMAN OLDURULUR.PİŞMAN OLMAYA ZORLANIR.ALLAHIM BİZ KAIDNLARA YARDIM ETSİN.BUNDAN SONRADA PİŞMAN OLMAK İSTEMİYORUM.PİŞMAN OLMAK İÇİN Mİ EVLENİP YUVA KURUYORUZ.HERKESE MUTLULUKLAR DİLİYORUM KALPTEN ,GÖNÜLDEN

evlendiğime çooooook pişmanım...zaten mahkemedeyiz.boşanıyoruz...erkekler neden evlenince yüzlerindeki maskeyi düşürürler ki?artık hiç güvenim yok erkeklere...:enbuyukkk:

herkesin nbi dilek kapısı açıktır canım mutlu olmak her insanın hakkı ama işte biz insanlar yaşayamıyoruz bi üzgün senağlamabi sevinç:sm_coolk

evlenince tek eşle yanı erkekle evlenmiyoruzkı , onun annesi babası ablası kısacası erkegin butun akrabasıyla evli gibi birsey oluyoruz ... bu yzude sorunlar oluyor bence.. ben eşimi çok seviorum ama ailesyle hiç anlaşamıyorum , daha nikah kıyıldı mesela dugunumuz olmadı yani... eşim koruyor benı ailesine karsı bazenn ,,, bazende ben karısmam halledin kendi aranızda diyor
onada hak verıyorum iki arada kalıyor.. herseye ragmen hayat guzel diorum bende..

tüm mesajları okudum...galiba bu durumda gidip eşimi alnından öpmem gerekicek...:asigim:

çok hoş bir hikaye..daha öncede bir yerde okumuş ve çok beğenmiştim...Şeniza.s.

çok şükür hiç pişman olmadım....hatta onu şimdi daha çok seviyorum...

off böyle şeyler okuyunca öyle korkuyorum ki evlilikten 23 yaşındayım ama ewlilik konusunda kendimi 12 yaşında bir çocuk gibi hissediyorum

yüzde yüz olmasada epey pişmanım ya
keşke evelnmeseydim keşke evlenmeden çoçuk doğurmadan daha sağlıklı kararlar verebilseydim
uzun vadeli düşünmeyip aşk uğruna yapılmış bir evillik ve sonuç pişmanlık
bence bekar arkadaşlar iyice düşünün aşka kapılıp evleneyim doğurayım demeyin
eşinizi bir baba bir eş bir arkadaş bir sırdaş bir komşu bir iş arkadaşı bir yatak arkadaşı vs vs her yönüyle araştırıp iyice düşünüp öyle secin
arkadaşlar bana hep bu cok cahil kaba senin dengin değil derlerdi hayır derdim siz onun içini görmüyorsunuz
o bana çok iyi davranıyo vs halbuki ağzımdan burnumdan getirirdi arkadaşlarımın yanında aşağılardı ne diye çekmişim ben bunu o zaanlar ne diye katlanmışım
sırf sevdiğimden şimdi diyorum keşke aşk acısına katlansaymışımda bir ömür boyu bu evlilik acısını çekmeseymişim

herkezin kaderi neyse onu yaşar kızlar
inşallah herşey çok daha güzel olur hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…