eşinizle aranız nasıl

birşeyleri paylaşabiliyormusunuz.
*Sorunlarınız varsa kim daha üstünlük sağlayıp sorunları düzeltmeye çalışıyor
*Birbirinize yetebildiğinizi düşünüyormusunuz.
*Evde sürekli kim soğuk rüzgarlar estiriyor
*Evde kendinizi yanlız hissediyormusunuz eşiniz varken bile

o benım en ıyı arkadasım butun sıkıntılaırmı paylasırım oda benımle paylasır her gunumuzu beraber gecırmek ısterız oyle de yaparız cok nadır arkadaslarıyla bulusur esım ben zaten hep onunlayım evde cıngar cıkaran ben olurum cok sınırlıyımdır anıden anı tepkıler verırım ama kuzum benı hep alttan alır ıdare eder onu cok sevıyorum hele her gece benı bebek gıbı uyutması dunyalara yeter

sadece bişeyler değil herşeyi paylaşirim eşimlen
gizlim saklım yoktur ondan

birbirimize yetimizi düşünüyoruz ama şu siralar artik bide bebeğimiz olsa sanki daha güzel olur diye düşünüyoruz bizi tamamlayan birşey olsa gerek

evimizde çok şükür devamli esen soğuk rüzgar yoktur. Arada oluyor tabii o durumlarda eşim daima yapıcı tarafdır

asla eşim evdeyken kendimi yanliz hissetmiyorum
o benim sadece eşim değil en yakın arkadaşım hata dostum zaman zaman annem babam, sırdaşim
o yokken çok yanlızım evde duvarla üstüme üstüme geliyor sanki

bu yorumları yapanlar hep yeni evliler :))))))))))))))

evlilik ne kadar zormuş bence daha önce bana biri anlatsa ikna olurmuydum bilmem ama mutlu son olabilmesi için her iki tarafında mükemmel olması lazım yoksa ite kalka götürebildiğiniz kadar gidiyor hep bir tarafın fedarkarlık yapması gerekiyor hele çocuk olduktan sonra mecburen gerekiyor eğer terk edemiyorsanız mutsuz mutsuz yaşıyorsunuz sakın bana kızmayın bunlar benim görüşlerim on beşinci yılımıza girdik artık evlilik yaş günü bunlar unutuldu bizde seni seviyorum aşkım sözü hiç duymadım zaten nekadar salakmışım niye bunları onbeş sene önce düşünemedim

Eşimle herşeyimi paylaşırım bu konuda rahatım.Ama bekleme ki bir bayan gibi her zaman moral veriyorlar gerçekten anlayabiliyorlar.Evde soğuk rüzgarlar her evde eser ama uzun sürdüren odur, o da 2 gün en fazla,dayanamaz bana çünkü:)
Eşim benim tek dünyam değil ama birbirimize yetiyoruz fazlasıyla artık bebek gelsin diyorum eksiğimiz o sanırım.Sorunlarımızı üstünlük çözerek değil de uygun vakitlerde konuşmaya çalışırım.Erkekler evden çıkınca evde olanları unuturlar bu bir gerçektir.Eve gelirken hatırlarlar olanları,yaşananları.Bu yüzden ben de böyle yapıyorum artık.Çok üstüne düşmüyorum.Ama kadın her zaman ana kaledir ve yapıcıdır ilişkide.Erkekler en fazla 3 soru sorarlar yardımcı olmak için terslenirse köşesine çekilir, konuşmazlar.O yüzden sana soru sorulduğunda eşin tarafından gerçekten ilişkiniz adına çaba sarfettiğine inanmalı ve sakin olmalısın.Eşim elektronik mühendisi çok fazla iş yapar evde evet yalnız hissediyorum kendimi arada.Şu da olmuyor değil bazen 2 yabancı olursunuz birbirinize geçici hislerdir bunlar,kadınların hüsnü kuruntuları diyebilirim bunlara.Bunlar çok doğal gelişmelerdir.Önemli olan ruh halinin geçici olmasıdır.Ama saygı duymak gerek her türlü ihtiyaca,kafa dinlemek istemelerine.Şunu biliyorum ki beni mutlu etmek onun ilk amacı.

bence muhendislerle iliski daha zor
onlar duygudan daha bi yoksun bence
ben muhendisim ama mumkunse bi muhendisle evlenmek istemiyorum

evde eşim varken kendimi yanlız hissetmem.
sorun olduğunda konuşarak beraber çözeriz.küss kalmayı sevmeyiz.
paylaşırız herşeyi
birbirimize yeterizzz
evde soğuk değil aterşli rüzgarlar eser allaha şükür

birşeyleri paylaşabiliyormusunuz.:hiç bir sorunumuz yok bu konuda hep paylaşırız
*Sorunlarınız varsa kim daha üstünlük sağlayıp sorunları düzeltmeye çalışıyor:kim haklı ise o daha üstün geliyor o da benim işte
*Birbirinize yetebildiğinizi düşünüyormusunuz.:hiç şüphem yok
*Evde sürekli kim soğuk rüzgarlar estiriyor:sürekli olmuyor ama ben sıcak olunca arada estiririm
*Evde kendinizi yanlız hissediyormusunuz eşiniz varken bile:ben eşim yokken yalnız hissediyorum ama karnımda ki bebeğim aklıma gelince yalnız değilmişim diyorum:içelim:

bizim evliliğimiz cok degişken bazen harika bazen berbat annesı olmasa hersey mükemmmel olacaktı ama hep onun yüzünden aramız acılıyo.

X